248 Shares 4994 views

Quantum depilacji – najnowszy i najbardziej skuteczna metoda usuwania włosów

Quantum depilacja – najnowszy widok depilacji, w oparciu o metodę przenikania fal świetlnych w górnej warstwie skóry, po czym fale padające na mieszku włosowym, melanina reagują zniszczyć go i zmniejszyć prawdopodobieństwo wzrostu włosów. Ta metoda usuwania owłosienia najbardziej bezbolesne, bez uwzględnienia golenia, zwłaszcza po kilku sesjach, można całkowicie zapomnieć o niechcianego owłosienia. będą wymagane, ponieważ w trakcie procedury kwantowej depilacji zniszczone mieszki są w fazie wzrostu kilka sesji, podczas gdy reszta umrze w poniższych procedurach.

Znani eksperci rosyjscy i zagraniczni mówią jednym głosem, że kwantowa depilacji praktycznie bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Przy przeprowadzaniu procedury usuwania włosów nie wymaga znieczulenia, a skutki uboczne, z wyjątkiem minimalnej zaczerwienienie nie został znaleziony. Poparzenia podczas sesji kwantowej depilacji jest prawie niemożliwe, ponieważ jeśli będzie specjalistów pracuje, dba o intensywności wiązki światła wymaganej dla ciebie programu usuwania włosów i układu chłodzenia. Ryzyko pigmentacji mieć opalony osoby lub osób o ciemnej skórze, ale nie jesteś sam zdecydować, zaufanie u specjalisty lub wrócić do tradycyjnych metod depilacji.

Eksperci pamiętać, że kwantowa depilacji ma wiele zalet w stosunku do tradycyjnych form depilacji. Oprócz bezbolesny zabieg ten rodzaj depilacji dla praktycznie wszystkich chętnych, niezależnie od typu skóry i koloru włosów. Chociaż, jak wynika z ostatnich badań, duża wydajność kwantowa depilacji została wyróżniona na ciemne włosy, podczas gdy jasne wymagają dodatkowych procedur. Specjalny program opisujący nowe metody usuwania włosów determinuje typ skóry, kolor włosów i długości, a na podstawie tych parametrów dobiera odpowiedni poziom dla światła. Nawiasem mówiąc, depilacja będzie skuteczna, jeśli długość włosów będzie minimalny – nie więcej niż 1 mm. Aby to zrobić, przed zabiegiem depilacji kwantowej, pożądane jest, aby stosować się golić, gdy wosk, laser, Fotoepilacja i wyrywanie włosów korzystanie niepożądane. Zauważa całkowity brak szkodliwego spektrum UV, w ogóle, skuteczność tego typu depilacji zależy od jakości sprzętu i wykwalifikowanych pracowników.

depilacja bez bólu, oprócz swoich zalet ma pewne wady, które jednak nie są tak ważne, aby zrezygnować, aby pozbyć się niechcianych włosów na stałe. Jeden, być może, główne wady postępowania jest jego wysoki koszt, tym bardziej, że zajmie kilka sesji, co oznacza, że trzeba zaopatrzyć się w dość znacznych środków. Reszta, prawie wszystko zostało powiedziane: bezwarunkowe technik można zostawić „w pamięci” w sprawie procedury oparzenia lub blizny, wadliwego sprzętu i nie należy ufać. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania – zaufaj organizm potrzebuje tylko specjalistów z dyplomem i pozwolenie na przeprowadzenie tych procedur. Inną wadą – kilku sesjach w odstępach około 30 dni – dla niektórych może się to wydawać niewygodne.

Należy pamiętać, że nawet nowoczesny wygląd usuwanie włosów ma swoje przeciwwskazania – to jest:

  • Otwarte zmiany skórne;
  • choroby żylaków;
  • rak skóry ;
  • blizny keloidowej ;
  • padaczka;
  • choroby zakaźne;
  • ciąża.

Pożądane jest również, aby depilacji szczególnie narażone osobistości, o niskim progu bólu.

W ogóle, kwantowej depilacji – bezpiecznej i skutecznej metody usuwania włosów, że wybór nowoczesnych i skutecznych kobiety, jako część zawsze z niechcianymi włosami – marzenie wielu, że teraz może stać się rzeczywistością.