769 Shares 8559 views

Wskazówek, jak prawidłowo obrócić obręcz

Do pasa stała harmonijny i piękny, jest piękny, prosty i skuteczny umiejętność zwykła obręcz hulahup. Dzięki niemu można nie tylko dokonać postać bardziej atrakcyjne, ale również wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Ponadto skręcania hoop pomoże pozbyć się zbędnych kalorii i poprawić swoje zdrowie. Na tle takiego zatrudnienia jest poprawa koordynacji, rozwijanie elastyczności, napięcia skóry.

Niestety, nie każdy wie, jak przekręcić obręcz. Ale to nie ma znaczenia. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. W celu prawidłowego wykonywania ćwiczeń z obręczą, aby stać prosto, nogi ramię szerokości od siebie, z palcami lekko odstające. Twoja waga powinna być równomiernie rozłożone na całej stopie. Teraz chwycić hulahup i naprawić go na wysokości pasa, a znajdziesz się wewnątrz obręczy. Zwolnij obręcz i jednocześnie zaczynają go obrócić. W tym celu wypracować kolisty ruch bioder i talii. Twój organizm będzie w pełni zaangażowany w pracę, od stóp do szyi. Podczas obrotów równomiernie napięte mięśnie bioder, talii i prasie.

Przed włączeniem obręczy, należy zdecydować, jaki rodzaj hulahup powinny być stosowane. W celu cienką pasa, prawie odpowiednią folią lub nadania im lekkiego metalu. Ale w początkowej fazie lekkich plastikowych lub aluminiowych obręczach powinny być w porządku. Z biegiem czasu, będzie można przenieść się do cięższych modeli. Jest bardzo dobrze nadaje składane obręcze, które nie tylko mogą być regulowane w zależności od średnicy, ale również wypełnić je piaskiem obszaru pustego, co ważenia swój hulahup.

Istnieje kilka ważnych punktów, które będzie przydatna wiedzieć przed przekręcić obręcz. Po pierwsze, aby określić początek obszarów problemowych ciała – to talię i biodra. Następnie rozpocząć zacząć robić ćwiczenia z metalową obręczą, stopniowo przechodząc do bardziej dotkliwe hulahupu. Nie ma innej opcji – owinąć z masażu powierzchni po wewnętrznej. Jeśli masz zamiar skręcać obręcz, aby schudnąć, to nie zapomnij o specjalnej diecie, która klasa będzie bardziej skuteczne. Zrezygnować ze słodyczy i tłuszczu, pić dużo wody. Więc oczyścić organizm z toksyn, a więc waga szybko normalizuje się.

W żadnym wypadku nie korzystają z pełnym żołądkiem, przekręcić obręcz powinny być tylko na czczo. Nie należy przeciążać się podczas ćwiczeń. Jeśli nie wiesz, ile obrócić obręcz, to odpowiedź brzmi, że należy zacząć pięć minut treningu, stopniowo zwiększając czas do pół godziny.

Twist okład obszar problem. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się talia cieńsze, a następnie przekręcić obręcz jest to, trzymając nogi razem. Więc przenieść cały ciężar na brzuchu i biodrach. Ruchy powinny być gładkie, obracanie hulahup powinno być prawo. Nie rób gwałtownych ruchów, tak aby nie uszkodzić plecy.

Teraz, gdy wiesz, jak przekręcić obręcz. Jednak aby kompleksowo schudnąć, ale te ćwiczenia powinny być wykonywane gimnastyka dla stóp i rąk. W godzinach porannych to jest bardzo przydatne, aby uruchomić i wykonać ćwiczenia. Dogania w tym trybie, to na pewno, aby schudnąć, twoja postać będzie szczupły.

Wiele osób zastanawia się, czy nie obrócić obręcz pomocne. Oczywiście, jest to przydatne. Będziesz nie tylko schudnąć, ale również stają się zdrowsze. Choć, niestety, istnieją pewne przeciwwskazania do takiego zatrudnienia. Ten ciąży, a także chorób związanych z przewodu pokarmowego. Jeśli zdecydujesz się obrócić obręcz, to najlepiej skonsultować się z lekarzem to, czy masz jakieś przeciwwskazania do takiego zatrudnienia. Jeśli nie, nie krępuj się, aby przejść do tego przyjemny i skuteczny trening. Wesoły i energiczny, zawsze będziesz czuć się dobrze.