617 Shares 5531 views

Wędkowanie w regionie Kirovograd: płatne i bezpłatne zbiorników

Wielu ludzi po prostu lubią spędzać swój wolny czas połowów. Specjaliści od dawna badane wszelkie plamy rybackich, ale co z osobą, która dopiero zaczyna, a nie wie, gdzie najlepiej połowów w Kirowogradskaja. Wszystkie zbiorniki są blisko siebie, więc nie ma potrzeby wykraczają daleko poza granicami miasta. Ale jeśli ludzie chcą łowić w nowych miejscach w każdej dziedzinie ma swój własny popularne.

Najpopularniejsze miejsca w okolicy

Nie daleko od centrum regionalnym, przesuwając się na północ, można natknąć się na wsi Velikaya Severinka, przez które rzeka Kandaurovskie wody, w których znajdują się karp, karaś, płoć. Jest też wędkarstwo i zapłacił $ 50 USD. (120 rubli.) dziennie.

Ale połowów w regionie Kirovograd może być wolny. W południowo-zachodniej części Aleksandrii ma tamę – ulubione miejsce wszystkich miejscowych specjalistów. Maksymalna głębokość wynosi 10 metrów. Tu znajduje się wiele różnych ryb z karpia i płoć, karpia lustrzanego wykończenia. Ale trzeba puścić z przeszłości, kiedy złapany.

W południowo-zachodniej części Switłodarśk, w pobliżu miejscowości Nikolskoye, znajduje odpłatnego jeziora, wędkowania na koszt, który jest 50 UAH. (120 rubli.) dziennie. To miejsce jest bardzo czyste, ochrona patrolowane. W sumie jest tu 24 miejsc do wędkowania.

Bezpłatne rybackiej w regionie Kirovograd

Na południe od miasta Kirovogradzie jest KGZKOR Reservoir – to niezwykle popularne miejsce. Opłata za rybołówstwo nie jest pobierana, ale tam jest bezpieczeństwo. Można złapać przynętę, spinning, zakidushku. Kłusownictwo metody użyć, nie będzie działać, strzegąc starannie monitoruje wszystkie rybaków. W dolnej części siatki, nie ma żadnych zaczepów. Głębokość jest wystarczająco duży, około 30 metrów. Z minusów można zauważyć, że samochód nie jeździ tutaj, po drugiej fabryki, ale trzeba mieć zezwolenie.

Bardzo dobre darmowe rybackiej w regionie Kirovograd mieć w miejscowości Lelekovka niedaleko Aleksandrii. Tu znajduje się wiele karp, okoń, białe aniołki i raków. Całkiem przyzwoity i dobrze utrzymane miejsce do swobodnego wędkowania.

wniosek

Wędkowanie w regionie Kirovograd jest niezwykle różnorodny i atrakcyjny. Aby opisać wszystkie miejsca nie jest możliwe, ponieważ istnieje ponad sto ciał wody na całym obszarze. Jednak odwiedzając nad wodami, rybak będzie tak zadowoleni z czasu spędzonego i liczby złowionych ryb.