600 Shares 2438 views

Home Ogórki w sosie pomidorowym

Prawie każdy lubi jeść ogórki kiszone w zimie. Oczywiście, każda kobieta przygotowuje się je inaczej, więc smak warzyw mogą się nieco różnić, ponieważ aktualne przepisy kulinarne dla domu konserwowanie wystarczy. W zimie, marynowane lub na stole pojawia się bardzo często solone ogórki. Nowoczesne kochanki nie są chętni, aby odsłonić wszystkie sekrety gotowania doskonałe posiłki. Na przykład, ogórki w sosie pomidorowym ugotować to bardzo proste, ale każdy kucharz ma swoje niuanse. Zastanów się, jak przygotować to danie w domu. Można go zastosować do każdej dekoracji.

Ogórki „Crispy” w sosie pomidorowym

Składniki: cztery kilogramy ogórków, pięćset gramów sosie pomidorowym, dwieście gramów octu, dwieście gramów oleju roślinnego, pół funta cukru, sto gramów wody, dziewięć zębów czosnku, trzy cebule, dwie łyżki soli.

przygotowanie

Ogórki w sosie pomidorowym, przepis, którego jesteśmy teraz rozważają, aby bardzo proste. W tym celu konieczne jest pre-cut krążki cebuli i ogórków. Czosnek jest czyste, umieścić wszystkie warzywa w misce, dodać sos pomidorowy, sól i cukier, a także ocet i wodę, gotować przez pięć minut po ugotowaniu. Następnie warzywa są rozplanowane na uprzednio przygotowanych czystych słoikach, dodać trzy krople wody czarny pieprz, wlać pomidory. Sterylizuje się opakowanie przez dziesięć minut i rolki, pokrycie z tkaniny i pozostawiono do ostygnięcia. Przetwory ogórki w sosie pomidorowym uzyskuje specyficzny smak.

Ogórek i sok pomidorowy

Składniki: dwa i pół kilo pomidorów na kilogram ogórków, łyżka octu w słoiku, solą i cukrem do smaku.

przygotowanie

Pomidory są dobrym umyć, obrać, położyć na kilka minut we wrzącej wodzie i zrobić sok, przetarł je na tarce lub mielone. Sok zagotować dobrze, że nie jest spieniony, sączy się z nasion. Następnie dodać sól i cukier, czosnek i pieprz, ocet. Ogórki przemywa ogony cięcia i moczy się w zimnej wodzie przez dwie godziny.

Robimy więcej ogórki w sosie pomidorowym na zimę. Przepisy dla tej potrawy jest bardzo prosty, a co najważniejsze, stosować się do instrukcji. Więc warzywa są myte i umieścić w słoikach na pół, pozostawiając miejsce do wypełnienia. Następnie wlać sok pomidorowy i pozostawić do zaparzenia na dwadzieścia minut. W miarę upływu czasu, sok wlewa misce wrzenia ponownie wlewa się do banków i zwijać, odwrócenie pojemnika do góry nogami i owinięte tkaniną. Jako takie, są one w lewo do całkowitego ostygnięcia. Przygotowane ogórki uzyskuje się chrupiącą, ma unikalny aromat i zapach.

Sałatka „ogórka z sosem pomidorowym z czosnkiem”

Składniki: sto dwadzieścia gramów oleju roślinnego, dwa i pół kilograma ogórków, sto gramów cukru, pół kilograma pomidorów, jedna łyżeczka soli i osiemdziesiąt gramów czosnku, łyżkę octu.

przygotowanie

Ogórki mycie i cięcie na plastry pomidorów przemyto soku przepuszczając je przez maszynkę do mięsa. Czosnek, kruszone, dodać koncentrat pomidorowy, ocet, esencję trochę roślinny, sól i cukier. Mieszaninę umieścić na płytkę ogrzewa się do wrzenia pod chłodnicą zwrotną dodano ogórki, miesza się i gotuje siedem minut po ugotowaniu. Ogórki w sosie pomidorowym umieszczone w słoikach półlitrowych i sterylizowane przez dziesięć minut we wrzącej wodzie. Następnie pojemnik zwijana przesunięte i owinięty w ręcznik. Banki mają stanąć aż fajne.

Ogórki w sosie pomidorowym bez octu

Składniki: jedno-litrowy słoik wziąć ogórek funta, pół litra soku pomidorowego, łyżeczkę soli, trzy łyżki cukru, liści chrzanu, pietruszka, koperek, jednym pieprzem gorzki i główkę czosnku, trzy liści wiśni, cztery liści porzeczki, trzy liście laurowe, goździki, trzy czarne grochu pieprz dziesięć sześć groch ziele angielskie.

przygotowanie

Ogórki zimnej wodzie na dwie godziny. Na dnie puszki netto umieścić trzecią przypraw, a następnie umieścić Umyte ogórki, ponownie, przyprawy i tym podobne warstwy aż cały zbiornik jest pełny. Banki zalać wrzącą wodą i pozostawić na dziesięć minut.

Tymczasem, sok pomidorowy jest gotowane, dodać sól i cukier. Następnie woda jest odprowadzana z ogórków w puli, umieścić go na ogniu, gotować i ponownie wlać warzywa, pozostawić na dziesięć minut. Następnie woda jest odprowadzana ponownie dodaje się do każdego słoika dla jednej tabletki „Aspirin” lub pół łyżeczki kwasu cytrynowego. Ogórki wlać sok pomidorowy, rolki, odwrócone i pozostawiono do ostygnięcia. Ochrona Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.