397 Shares 7352 views

Akvalor: instrukcje użytkowania

„Akvalor” (skład: substancje czynne i składniki mineralne naturalnej wody morskiej) – lek wytwarza się w postaci sprayu do nosa. Narzędzie zapewnia aktywną przemycia nosa, co pomaga usunąć śluz, zmniejszają obrzęk i ilość wydzieliny zakażonych. Ponadto lek „Akvalor” zmiękczyć i usunąć skórki, normalizuje ochronę i poprawia oddychanie śluzoworzęskowy nosa. On jest w stanie wywierać działanie przeciwzapalne i nawilżające.

Akvalor: instrukcja (właściwości)

W następstwie płukania (płukanie) ten preparat zwiększa skuteczność terapeutyczną innymi lekami, które są stosowane do błony śluzowej nosa, zmniejszenie czasu trwania SARS. Oznacza „Akvalor” zmniejsza ryzyko szybkiego rozprzestrzeniania się w jamie ustnej i zatok. Zmniejsza także ryzyko powikłań miejscowych, przyspieszenie gojenia ran po procesy zabiegach chirurgicznych w jamie nosowej. Nasal Spray łagodzi podrażnienia błony śluzowej u palaczy, kierowców, którzy mieszkają i pracują w środowiskach, z centralnym ogrzewaniem lub klimatyzowanych, gorące sklepów, regionów z ciężkim klimatem. Bardzo odpowiednie „Akvalor” gardło.

Instrukcje „Akvalor”: korzyści

Lek jest bardzo skuteczny, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczne, a część jej wyłącznie naturalnych składników. Czas trwania aplikacji – jest nieograniczona, środki „Akvalor” utrzymuje idealną sterylność. Ma bardzo wygodne anatomicznie ukształtowaną końcówkę.

"Akvalor": instrukcja (wskazanie)

Lek dostępny jest w kilku formach.

„Akvalor mini” jest zaprojektowany specjalnie dla bardzo małych dzieci. Jest on przewidziany do zapobiegania i złożonego leczenia przeziębienia i grypy, ostre zapalenie błony śluzowej nosa (w tym w czasie zaostrzenia przewlekłej postaci), suchość błon śluzowych nosa, preparaty do nosa do stosowania z innymi lekami, a także do codziennej higieny. „Akvalor dziecka” służy do tych samych wskazaniach, ale coraz częściej w celu ułatwienia procesu karmienia piersią lub butelką z trudnościami w oddychaniu. „normy Akvalor” i „oprogramowanie Akvalor” stosowane u dzieci w wieku od 6 miesięcy i dorosłych z nieżytem nosa, zapobiegania SARS i suchości błony śluzowej. „Akvalor forte”, z kolei wskazane dla dzieci w wieku 6 lat i osób dorosłych, aby dbać o śluzowej jamy nosowej oraz przyspieszenie regeneracji po zabiegu, zapobieganie zapalenie zatok, SARS i grypy.

„Akvalor”: instrukcja (sposób użytkowania)

Lek podaje się donosowo. Higiena i zapobieganie chorobom dzieci jamy nosowej wyznacza dwa do czterech prania codziennie (do każdego nozdrza). W chorobach nosa, gardła i nosa z dziećmi sześciu miesięcy i starszych – 4-6 praniach. Lek dłuższego czasu (tygodni do kilku miesięcy) mogą być użyte.

Płukanie nosa u niemowląt (do dwóch lat) przeprowadzono w pozycji leżącej. główka dziecka jest włączony do jednej strony, końcówka balon jest wkładany do przewodu nosowego, który znajduje się na górze. Płukanie odbywa się na kilka sekund, po których dziecko musi dmuchać nos. Potem procedura jest przeprowadzana z innego smyczka. Dorośli spędzają umyciu dobrze, ale można to zrobić samemu w „siedzenie” lub pozycji „leżącej”.

"Akvalor": instrukcja (informacje dodatkowe)

Lek „Akvalor” może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią, ponieważ nie ma przeciwwskazań. Konsultacja ze specjalistą jest wymagane tylko w przypadku, gdy lek jest stosowany po zabiegu.

Skutki uboczne nie są ujawniane. Spray jest bardzo dobrze tolerowany.

Ostrzeżenie! Przed zastosowaniem leku „Akvalor” zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi dostarczoną z cylindra. Ten artykuł nie powinien wpływać na decyzję o leczeniu lub jego unieważnienia.