200 Shares 6049 views

Mini-seria „Ciało i kości”. Aktorzy – profesjonalni tancerze

Vosmiseriynogo mini-seria „krwi i kości” – dramatyczna historia o kulisy życia baletowej, zmaterializował twórczy zespół reżyserów i pisarzy na zlecenie kanału TV Starz.

sztuka elitarna

Według powszechnego przekonania, balet – sztuka wyłącznie elitarne, nie nadaje się do filmów fabularnych. Dlatego też w historii kina film o balecie można policzyć na palcach. Najbardziej popularny projekt, obejmujący ten temat, słusznie uważany za thriller w reżyserii Darrena Aronofsky'ego na „Jezioro łabędzie” – „Black Swan” z Natalie Portman. Master of Arts-house udało się ożywić zainteresowanie jedną z najwyższych form sztuki. Telefilm „ciało i kości” (podmioty pierwszego planu: C siana B. Daniels Tyra E. I. Dvorovenko D. Herriman) dostarczające potomstwo Aronofsky'ego jest oryginalny projekt godne uwagi, o czym świadczy jej wysoką ocenę IMDb : 8,10.

historia

Mini-seria „z krwi i kości” (aktorzy i rola nich zostały wybrane w porozumieniu z producentami) opowiada historię młodej bohaterki Claire perspektywy, przeszłość jest przysłonięte przez mroczny sekret. Dziewczynka ma szansę zrobić karierę w Nowym Jorku baletu, zbliża się do metropolii z odległego prowincjonalnego miasteczka. Jego jasne perspektywy, nadzieje i marzenia zderzają się z brutalną rzeczywistością – twardą, ponury dramat Evert zewnątrz czarujący backstage, zaklęty świat współczesnego baletu.

Główną zaletą

Seria „Flesh and Bone”, którego aktorami są profesjonalni tancerze, technicznie w pełni spełniają nowoczesnych kryteriów. Jako uznana przez czołowych krytyków filmowych, główną zaletą filmu telewizyjnego jest profesjonalnie wystawił i wykonał choreografię. Na początku produkcji twórców obrazu nastąpił poważny dylemat: albo wziąć profesjonalnych aktorów i w krótkim czasie nauczyć je tańczyć, składających się na brak niezbędnych umiejętności podwaja i montaż, lub trzymać casting wśród tancerzy, aby wybrać najbardziej zdolny do reinkarnacji. Producenci kilka szybkich słów, wybrał drugą opcję. Dlatego w aktorstwa filmowego, choć nie na najwyższym poziomie, ale eleganckim choreografii. Obecnie „Flesh and Bone”, aktorzy i roli, które są znane i lubiane przez fanów projektu, ma imponującą armię fanów do szerokiego grona odbiorców. Wybór założycieli okazała 100% trafienie.

Postacie i aktorzy

„Krwi i kości” – mini-serii, dał światu wiele żywych i zapadających w pamięć bohaterów.

Wizerunek głównego bohatera Claire, która marzy tańczyć na scenie solisty, ciężko pracować i ignorowanie zmęczenia i kontuzji, uosabia aktorka, prawdziwe baleriny Sarah siana. Zaczęła studia baletowe w wieku trzech, w niekompletny osiem został zapisany w specjalnej szkole baletowej. Według niej, balet – idealne zajęcie dla prawdziwych perfekcjonistów.

W brata Briana, Claire, niedawno wrócił z serwisu, Josh Helman reinkarnacji. Aktor zadebiutował na dużym ekranie, z udziałem w epizodycznej roli w serialu „Home and Away” produkcji australijski. Publiczność jest znany z udziału w kilku odcinkach epopei „X-Men”. Hellman postać w serialu „krwi i kości” aktor koledzy zwane strzelanie jak wariat, tak pikantny uczyniło go aktorem.

Choreograf Paul Ben Daniels po prostu wspaniały. Ekscentryczny wirtuoz, samotny pracoholik, obsesyjnie dąży celem jest, aby w jego towarzystwie najlepszych w Stanach Zjednoczonych. Marchewka i kij metoda , czyni jego tancerzy do pracy, bardzo wymagający, czasami nawet okrutne. Aktor Ben Daniels, nie ukrywając homoseksualistą, udało się osiągnąć uznanie. Znany ze swojego udziału w obrazach: „Uroda”, „Madeleine” Doom „Jack – zdobywca gigantów”. Jego filmografia zawiera także wiele seriali, filmów telewizyjnych, włączając w to „krwi i kości”. Aktorzy – drużyny ekran Ben – zauważył jego niestrudzony zdolność do pracy i talentu.

Nie mniej ważne

Przez pervoplanovym bohaterów powinny obejmować również współlokator główny tancerz charakter Mia. Mia – przeciętny tancerz, nie ma wystarczającej liczby gwiazdy z nieba, pracy, jak wszystko inne w grupie, tylko nosić, ale nie osiągnąć znaczący sukces, ponieważ z wielu kompleksów. W tej roli doskonale przyzwyczaiłem Emily Tyra, którego filmografia obejmuje tylko dwa projekty – „Boardwalk Empire” i „krwi i kości”.

Aktorzy ser stworzył wiele interesujących charakterystycznych obrazów, wśród których ostatnio wzięli Cyrus prima trupę, solo na około 10 lat. Kobieta, widząc młoda baletnica rywalem, grany przez Irina Dvorovenko, pochodzący z Ukrainy, prawdziwy prima balerina American Ballet Theatre. Irina zna role-Vera Baronova wersji koncertowej musicalu „en pointe” prima balerina Odessa Suwnica serii „Wieczności”.

silny ruch

Ostateczna trzy serie projekt wystartował w Taszkent głównego Alik Sacharow, który stać się kręcić historię tak, że napięcie na patrzącego skrzypieć zęby. To on wyreżyserował „walkę” z młodych primabalerina kończącym czarujący efekt na scenie baletowej oraz ujawniania tajemnic minionego Claire. Dzięki swojemu talentowi obecnego w działki i pozorną śmieszną mistycyzm w końcowym akordzie zabrzmiał potężny.