377 Shares 5218 views

"Azitral" lek. Instrukcje użytkowania

Lek „Azitral 500”, którego cena wynosi około 180 rubli jest klasyfikowany jako antybiotykiem makrolidowym, jest to pochodna azalidów. Lek ma działanie bakteriobójcze i jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania. Środek wykazuje działanie w stosunku do bakterii Gram-dodatnich ziarniaków, Streptococcus G, F, C-grupy, Gram-ujemne bakterie, liczba bakterii beztlenowych. Nie wykazuje aktywność przeciwko odporne na erytromycynę bakterii Gram-dodatnich. Na przenikanie do ciała jest szybka absorpcja z przewodu żołądkowo-jelitowego. Wysoki wskaźnik absorpcji spowodowany jest lekoodpornych kwaśnych warunków i lipofilowości. po podaniu dawki pięćset mg maksymalne stężenie obserwowano po trzech godzinach. Biodostępność leków wynosi około 37%. Preparat „Azitral” (Instrukcja zawiera takie dane) jest zdolny do penetracji tkanek i narządów układu moczowo-płciowego (głównie w prostacie), układu oddechowego, tkanek miękkich skóry. Stężenie substancji czynnej w ogniskach zapalnych obserwowano w ciągu pięciu do siedmiu dni po zakończeniu terapii. To pozwoliło ekspertom opracowanie trzy- i pięć-dniowych kursów leczenia.

świadectwo

Lek „Azitral” (Instrukcja zawiera takie dane) jest zalecane w patologii zapalnych, zakaźnych wywołanych bakteriami, wykazujące wrażliwość składnika aktywnego. W szczególności, stosowaną substancją zmian w górne, dolne części górnych dróg oddechowych i układu oddechowego: the płuc (atypowe bakteryjna typu), dusznicę bolesną, zapalenie ucha, zapalenie gardła, zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli. Przez wskazania obejmują szkarlatynę, zakażenia skóry i tkanek miękkich. Drug Administration „Azitral” (Instrukcja ta wskazuje) jest zalecany do liszajec, wtórne dermatoz, róży. Skuteczne leczenie oznacza w zmianach chorobowych w przewodzie moczowo-płciowym. W szczególności lek jest przypisywany zapalenia szyjki macicy, gonokokowego zapalenia typu zapalenie cewki moczowej. Zalecane przygotowanie w początkowym stadium boreliozy, wrzodziejące uszkodzenia przewodu pokarmowego (żołądka lub dwunastnicy).

Przeciwwskazania

Lek „Azitral” (komentarze i obserwacje lekarzy o tym i koncert) nie są zalecane w leczeniu choroby wątroby, choroby nerek, w dzieciństwie, w czasie ciąży. Przeciwwskazania przypisać okres, wysoką wrażliwość organizmu do składników podawania. Ostrożnie wykazują zaburzenia rytmu serca.

schemat dawkowania

Lek przyjmuje się raz dziennie na godzinę przed lub po kilku godzinach po jedzeniu. Oczywiście, dawkowanie w chorobach układu oddechowego – 1,5 g na trzy dni. W przypadku uszkodzenia tkanki miękkiej lub skórna jest przypisany 1 g pierwszego dnia, dalej – 500 mg. Całkowita dawka – w ciągu pięciu dni, – 3 g. Gdy cewki moczowej typu nieskomplikowany po pojedynczej dawki leku w dawce 1 g na dzieci obliczania ilości leku „Azitral” (instrukcja obsługi także wskazane), zgodnie z masą pojedynczo.