842 Shares 1724 views

Dobre strzelanek na PC – ratingu. gry komputerowe

W dziedzinie gier komputerowych cieszy się ogromną różnorodność – stale produkuje dużą liczbę gier z obu głównych studiach, znanych na całym świecie, jak również od innych deweloperów i małe przedsiębiorstwa niskobudżetowych. Dlatego gracze są zawsze mnóstwo do wyboru. Ale to często problem z tzw oddzielenia „ziarna od plew” – z napływem gier i szeroki dostęp do dużej liczby projektów rozwoju gry są dalekie od najwyższej jakości. Jak nie popełnić błędu i wybrać tylko te gry, które zasługują na uwagę? Jeśli lubisz dobrą strzelankę na PC, to ten artykuł jest dla Ciebie. Wszystkie gatunki są objęte w jednym artykule jest niemożliwe, więc teraz uwaga będzie skupiona tylko na tych gier, gdzie trzeba biegać i strzelać. Istnieje strzelcy pierwsza i trzecia osoba – w jednym przypadku można zobaczyć świat oczyma swojej postaci, aw innym – głównie ze względu na jego plecach. I rzeczywiście, w innym przypadku, można znaleźć prawdziwe perełki, które teraz zostaną omówione. Więc jeśli chcesz dobrych strzelanek na PC – Trafiłeś w odpowiednie miejsce.

ARMA

Dobrych strzelców na komputerze mogą być różne – mogą bardzo przypominają rzeczywistość i może być niewiarygodnie fantastyczne, mogą mieć szczegółowy harmonogram lub styl może być osadzony na podstawie komiksów. Jeśli jesteś zainteresowany to jest realizm, ARiMR – jest to jeden z pierwszych kandydatów. Ta gra toczy się w fikcyjnym terytorium kraju, w którym poważny konflikt zbrojny rozwija. Oprócz prostego fotografowania, trzeba być strategiem piśmienny i dostosować również poziom złożoności projektu jest bardzo wysoka. Trzeba poważnie ciężko pracować, zanim będzie można naprawdę skutecznie walczyć dalej. Wszystko to razem rozważa projekt do najlepszych gier tego gatunku. Ale co jeszcze można pamiętać dobre strzelanek na PC?

Far Cry

Należy również pamiętać, że jeśli trzeba strzelców internetowych na komputerze, a następnie idzie tu o nich, więc nie można szukać w tym rankingu Counter Strike, Warface, i tym podobne, gdzie gra jest tylko dla trybu multiplayer. Na przykład w ARiMR, można grać w sieci, ale projekt ma imponującą kampanię historię, która jest podstawą gry. Jeśli chodzi o Far Cry, tutaj nacisk kładzie się na historii, nawet więcej niż w poprzednim przypadku. Co więcej, jest to pierwsza część serii była rewolucyjna ponieważ oferował graczom shooter niż czystym symulatorem strzelnicy, a także coś pięknego – element graficzny na ten czas był tylko na górze, która nie osiąga nawet jednego projektu. Z biegiem lat, to wszystko jest po prostu dopracowane, przyszedł czwartą część serii, a ona nie porzucić swoją pozycję. Jak widać, nie tylko strzelcy online na komputerze mogą być popularne.

BioShock

Jeśli weźmiemy pod uwagę najlepszych strzelanek na PC, na który lista powinna być pewny, aby wypełnić trylogii BioShock, jak stało się w rzeczywistości prawdziwy majstersztyk. Gra jest niezwykle klimatyczny, ma wspaniały świat i wspaniała historia historię, ale dodatkowo pozwala się wyróżniać od reszty przez fakt, że był to pierwszy w historii shooter, strzelanie kompatybilne z elementami RPG. można rozwijać swoją postać w różnych umiejętności, które pozwalają skuteczniej walczyć z przeciwnikami. Ostatni odcinek trylogii na ogół jest uznawany za jeden z najlepszych w historii. Ponieważ jest to niemożliwe, aby porównać innych strzelanek na PC. Lista najlepszych gier tego gatunku, oczywiście, nie koniec.

"Metro 2033"

Oczywiście, jeśli chodzi o Strzelanie, należy pamiętać i te projekty, które zostały rozwinięte w krajach WNP, a ponad innymi udało Ukraińców. Na przykład, „Metro 2033” – jeden z projektów krajowych, która została uznana na całym świecie i ma niesamowitą popularność. Tutaj postapokaliptichnom opowiada o świecie, w którym przeżył tylko przez tych ludzi, którzy w czasie katastrofy w metrze – gdzie teraz mieszkam, tylko od czasu do czasu wychodzi na powierzchnię, gdzie trzeba walczyć z mutantami. Gra była tak skuteczna, że obie części zostały niedawno ponownie wydany w zaktualizowanym projektowania graficznego i innych postępowych ulepszeń, które są tak potrzebne dla najbogatszych opracowana nie przez twórców gier. Shooters wymagają dużych inwestycji, ale czasami twórcy udało się obalić takich roszczeń.

STALKER

Doskonałym przykładem tego, co dobry strzelec nie musi świecić nieziemską urodę, trylogię STALKER, który ponownie został opracowany przez Ukraińców. Tu znowu mówimy o postapokalipsise, tylko trochę inny rodzaj – ludzie żyją na powierzchni, podzielone na różne frakcje, i trzeba będzie dołączyć do jednej z nich, aby podjąć walkę z drugiej strony, jak również ze wszystkich potworów, które zostały wygenerowane przez katastrofy. Tam jest niesamowita fabuła, ogromny świat, który jest pełen znaków ze swoich postaci, w ogóle, jest coś, co może w pełni zrekompensować braku najnowszej wsparcia graficznego. Więc jeśli spojrzeć na wszystkich najlepszych strzelców, „Stalker” będzie tam zagwarantowane. Ponownie, jest to gra, która mimo że została opracowana w krajach WNP, a nie wiele wiadomo o jego rozwoju zaawansowanych gier, ale została przyjęta i ceniona na całym świecie. Tak to jest, w każdym razie jest w najlepszych strzelców naszych czasów.

pole bitwy

Biorąc pod uwagę strzelców wojskowe 1 osoba na komputerze, należy zwrócić uwagę na polu bitwy – «Bitwa” jest po prostu wspaniały, i pozostaje tak przez długi czas dzisiaj. Zaczęło się jako strzelanka multiplayer w II wojnie światowej, ale z czasem ewoluowała, posiadanie jednego trybu i wiele innych przedmiotów, do walki z Nanosuit w robotów bojowych. Naturalnie, tryb multiplayer w grze jest nadal dominującym, jej miłości z całego świata. Oczywiście, niektóre wybrać wolnych strzelców na PC, ale wciąż jest lepiej zapłacić raz, a następnie korzystać z wszystkich funkcji i uzyskać maksymalną przyjemność.

Tomb Raider

Jak można zauważyć, większość z tych gier, które pojawiły się na tej liście są first-person shooter, więc ta tendencja powinna poprawić – i zrobić to lepiej w stanie wszystkich serii Lara Croft Tomb Raider. Postać ta wie wszystko – to najsłynniejsza postać kobieca w grach wideo, a ona zaczęła jako sexy Tomb Raider w krótkich obcisłych spodenkach iw tej formie nie zyskał popularność. Ale ostatnio, seria została wznowiona, ale Lara został wysłany w przeszłość, kiedy był młodym studentem i archeolog. Wydawałoby się znacznie bardziej popularne niż oryginalny Lara Croft? Jednak nowy projekt był jeszcze bardziej imponujące.

Half Life

Seria Half Life – jest wieczne arcydzieło, które opowiada historię fizyka Gordona Freemana, który był zaangażowany w nielegalne eksperymenty, a on musiał walczyć nie tylko z potworami generowanych przez tego eksperymentu, ale także z wojskiem, które zostały wysłane do podstawy do aby usunąć je jako jedyne błędy ocalałym świadkiem. Druga część Gordon przeniesiony do przyszłości, gdzie założył dyktatorski rząd, który go przez Alex i innych partnerów będzie musiał walczyć. Cały rok gracze już doczekać trzeciej części gry, ale tak długo, jak to nawet nie pojawiają się na horyzoncie.

GTA

Jedna trzecia-person shooter, który był jednym z pierwszych, z bogatym otwartym światem. Oczywiście, mówimy o częściach, z trzeciego, jako pierwsza i druga były gry arcade z widoku z góry. Trzeci dokonał rewolucji w grze, a począwszy od tego, wszystkie nowe części były jeszcze lepsze – prawie zawsze zajęła pierwsze miejsce we wszystkich wykresach, a ostatnio był piąty, który również stał się jednym z najlepszych w 2015 roku.

Call of Duty

I, oczywiście, nie możemy zapominać o tytanów gatunku shooter – Call of Duty. Początkowo był to strzelec w II wojnie światowej, ale w końcu zaczął się zmieniać kierunek – od konfliktu w niedawnej przeszłości, zanim nowoczesnej wojny wynalezionego przez konflikty w czasie teraźniejszym, a nawet przed wojną w odległej przyszłości.