568 Shares 7821 views

Magiczna powieść „Czarna kura, czy Living Underground”. streszczenie

Jestem pewien, że wielu zapamięta ponury lalkowy kreskówkę o chłopcu, który żył dawno temu w prywatnej szkole, czarnej kury i zahamowanie narodtse, mieszka gdzieś pod ziemią.

Ten rysunek jest na podstawie baśni „Czarna kura, czy Living Underground”, którego podsumowaniem jest określony w tym artykule. Cóż, być może się rozpocząć.

Fabuła "The Black Hen, czy Living Underground". streszczenie

Autor tego kawałka jest dobrze znany rosyjski pisarz pierwszej połowy XIX wieku Aleksey Alekseevich Perovsky. Jego pseudonim – Antony Pogorelsky. „Black Hen” został napisany przez niego w 1829 roku przez jego bratanka – Hrabia Aleksiej Konstantynowicz Tołstoj (Lva Tolstogo względem na strony ojca), a także od przyszłego pisarza.

Historia

„Czarna kura, czy Living Underground” zaczyna się historia głównego bohatera – chłopca, który był Alosza z odległej prowincji. W wieku 10 lat, został sprowadzony do Petersburga w prywatnej szkole z internatem (szkoły z internatem dla chłopców), gdzie wyjechał pod opieką nauczyciela z wynagrodzenia za kilka lat naprzód. Chłopiec był skromny i pracowity, tak umiłował i towarzysze, i mentorem.

Rozwój fabuły plot „Czarna kura, czy Living Underground”

Streszczenie fabuły Chciałbym kontynuować opis następujących zdarzeń. Okazało się, że jeden dzień Alesha Spa jej ulubionym, kurczak Chernushka, który grał w podwórku kucharz z nożem. Tej samej nocy został obudzony przez Nigella i prowadził dom śpiącego pokazać coś „ładny”. Jednakże, ze względu na zaniedbania chłopca w czasie kampanii nie został koronowany pośpiechu.

Następnej nocy kurczaka przyszedł znowu do Aloszy. Tym razem w końcu dostał się do podziemi, gdzie młodzi ludzie mieszkali.

to ludzie Alesha król zaoferował żadnej rekompensaty za to, że uratował ich przez premiera, który był Nigella. Chłopiec nie wymyślić nic lepszego niż prosić o zdolności wywiązywania wszystkie lekcje nie są gotowe do nich. Król nie podoba to przejawia się wniosek studenta lenistwo, ale obietnica uczynił: Alosza dał nasion konopi, który miał nosić w celu zaspokojenia ich pracy domowej. W rozstania, chłopiec nie poprosił, żeby nikomu o tym, gdzie był i że widział, bo w przeciwnym razie podziemne mieszkańcy będą musieli opuścić swoje domy w nowych nieznanych krain i zacząć wyposażyć nowe życie. Chłopiec zobowiązali się do utrzymania w tajemnicy powierzone mu.

Od tego dnia, Alosza był najlepszy uczeń nie tylko w hostelu, ale w całym Petersburgu. Początkowo chłopiec poczuł zakłopotanie, co zajęło niezasłużone pochwały. Wkrótce jednak uwierzył w ich wyłączności, dumny, stał się niegrzeczny. Charakter portu codziennie – rozgniewał, bezczelny i leniwy.

Nauczyciel nie chwalić go więcej, ale wręcz przeciwnie, starał się przekonywać. Pewnego dnia zapytał Alosza nauczyć 20 stron tekstu na pamięć. Ale okazało się, że stracił swe nasienie, a zatem nie mógł odebrać lekcję. Został zamknięty w sypialni, dopóki nie będzie gotowy. Jednak leniwy umysł odmówił zapamiętać zadania. W nocy było ziarno Nigella i wrócił z prośbą o skorygowanie, po raz kolejny przypomniał o obietnicy milczeć o podziemi. Alesha obiecał coś, i więcej.

Smutne izolacja

Następnego dnia, on znakomicie odpowiedział lekcji. Jednak zamiast chwalić ucznia, instruktor zażądał, aby wiedzieć, kiedy dowiedział się o pracę. W przeciwnym razie, biedactwo było zagrożone klapsy. Chłopiec zapomniał o wszystkim i rozmawialiśmy o Chernushka, ziarna i Underworld. Wynik był rozczarowujący: uznano kłamcą i jeszcze wychłostać, mieszkańcy musieli opuścić lochy, Chernushka przykuty na zawsze, a ziarno było zawsze. Przez poczucie winy i wyrzuty sumienia Alosza był chory i leżał w gorączce sześciu tygodni.

Po odzyskaniu chłopiec był ponownie miły i posłuszny. Odzyskał lokalizację znajomych i nauczycieli. Stał się pracowity, choć nie wybitny uczeń.

W ten sposób kończy się niesamowitą bajkę „Czarna kura, czy Living metra”. Synopsis już wiesz, ale przeczytać cały tekst, ponieważ ma wiele ciekawy i tajemniczy.