784 Shares 3386 views

Całowanie z językiem. Jak zrobić to dobrze?

Co może być bardziej intymne seksualne mężczyzn i kobiet intymność? Tylko długa i zmysłowy całowanie z językiem. Jest to namiętny impuls i jest początek na początek wyraźniejszego pieszczot. Lekki dotyk warg, delikatnie gryzące i awe partnerzy oddychania chcąc uczynić je bardziej pełni zanurzyć się w wir przyjemności. Jest bardzo ważne, aby czuć się preferencje osoby i całując go jak mu się podoba. W przeciwnym razie efekt może skręcić pogniecione.

Idealne snogging pomóc dziewczyna odpocząć, dostroić się do przebiegu wieczór w ramionach mężczyzny. Jest zatem bardzo ważne, aby dowiedzieć się, jak wykonywać je prawidłowo, aby partner był prawdziwa przyjemność i dosłownie topi się z rolek wzbudzenia. W rzeczywistości, po prostu pozwól sobie w kategoriach moralnych i etycznych, aby zdjąć kajdany krępowania pasji. Następnie każdy instynkt powinien przejąć. W tym przypadku wszystkie pocałunki z językiem okaże szczery i zmysłowy. Ale co, jeśli przeciwnie seks częściej niż raz wskazał braki kiedy pokażesz swoje emocje w ten sposób? Tak, to jest czas, aby dowiedzieć się o podstawowych zasad i technik ideału „French” kissing.

Znaczenie pocałunek język zrozumiały dla wszystkich. To pokazuje partnera szczerą sympatię, pasję i pragnienie, aby przejść do bardziej intymnego kontaktu. Mówią, że jest manifestacją uczuć natychmiast pokazuje jak twoja narzeczona dotyczy ciebie. Jeśli będzie ona odwzajemnia z równym zapałem, to naprawdę podoba, zbyt.

Całowanie z językiem nie tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Istnieje kilka interesujących punktów, które należy wziąć pod uwagę, aby dziewczyna, a nie jej nie przestraszyć.

  • Nie od razu gwałtownie skoczył na swojego partnera. Taka metoda działa tylko wtedy, gdy dziewczyna jest namiętna i głodny męską czułością, przez co najmniej kilka miesięcy. W przeciwnym razie, ona jest po prostu przestraszony i odrzut, jak nadmierna prędkość i ciśnienie nie jest zbyt skonfigurować romantyczny nastrój.
  • Zacznij z daleka. Nic więc upiększa mężczyznę w oczach kobiet jako rękach pocałunku. Dotykać wargi do tyłu ręce. Błysk w jego oczach daje chęć pozwoli podejść dziewczynę masz trochę bliżej niego. Teraz możesz mieć maksymalnie ramię, policzek i dopiero wtedy dotykać wargi. Czy to celowo zwolnił dziewczynka miała chęć przemieszczania się najbardziej cię poznać.
  • Delikatnie chwycić jej usta usta. Pamiętaj, że całowanie z językiem zawsze zaczyna się niewinnie i nieco zawstydzony. Dotknąć dłonią do policzka, przesuń palcem po szyi, usta. Niech dziewczyna czuje Twój gorący oddech wzburzony. Dotykać czubka nosa do niego.
  • Nie staraj się natychmiast trzymać język głębiej. To nie jest w każdy gust. Końcówka delikatnie przesuń krawędź warg, jakby próbując ich smaku. Gdy partner odpowiedział na Ciebie w zamian, można pogratulować sobie psychicznie po udanym starcie Namiętne wieczorem (noc).
  • Robić powoli iz rozwagą wszystko. Nie otwierać usta zbyt szeroka, inaczej dziewczyna może być po prostu niewygodne. Starają się śledzić jej ruchy. Twój partner mówi się dokładnie tak, jak lubi.
  • Całowanie z językiem – to nie tylko przejaw sympatii. Więc obraźliwych, kilka bardzo ważnych erogenne punkty na ciele kobiety. Po tym wszystkim, wrażliwy na pieszczoty nie tylko wargami, ale także języka, podniebienia, wnętrze policzków. Spróbuj jak najwięcej wydawać bardziej delikatny na tych stronach czubkiem języka. Jeśli robisz wszystko poprawnie, dziewczyna złagodzone obejmie oczy zaczynają częściej i niekonsekwentnie, policzki nabyć rozowy odcień oddychać. Ale jeśli po tym wszystkim będzie ona wydawać się spokojną ospały jęk, to już wiesz, co robić dalej. Cieszyć się noce i niezapomniane wakacje.