84 Shares 5898 views

Duży i wytrzymały Vnedrozhnik Nissan Patrol

Nissan Patrol (Safari) – duży, wytrzymały i vseprolazny vnedrozhnik. Przez większość swojego istnienia była to przeszedł wiele poprawek i restyling, ale jego istota pozostaje ta sama – prawdziwy SUV, nie wspominając. Wszystkie pokolenia, ich cechy i wykończenia można znaleźć w książce naprawy i konserwacji samochodu Nissan Patrol / Safari wydawniczej monolitu.
Porozmawiajmy o siódmej i najjaśniejszego generacji Nissan Patrol, który zachwyca wymiarach: długości ponad pięciu metrów i szerokości prawie dwóch metrów.
Kiedy można usiąść w salonie i zobaczyć taką obfitość jasnej skórze, która jest ozdobiona nawet przednim panelu, trudno jest jeździć przez błota i bagna. Drogie dekoracji i wysokiej jakości materiały Patrol umieścić na scenie droższych SUV, które są prawie zawsze jeździć na chodniku i mają na celu podkreślenie statusu właściciela.
Zarządzanie tak ogromna maszyna wystarczy. Zapewnia doskonały przegląd dużych lusterek bocznych. Natomiast tylna kamera jest bardzo przydatny, szczególnie podczas manewrowania i ruch w ciasnych pomieszczeniach łatwiej systemem kołowym widzenia. lustro salon jest praktycznie bezużyteczne, ponieważ przegląd prawie całkowicie pokrywają zagłówki drugiego rzędu siedzeń. Cóż, jeśli podnieść zagłówki i trzeciego rzędu, a następnie przez tylną szybę nie widać nic. Trzeci rząd siedzeń, nawet w takim wymiarowych samochodach, nie na dłuższe wyjazdy dorosłych. Brak jest miejsca na nogi i kolana są zbyt wysokie, konieczne jest podniesienie.
Wyobraźmy sobie, że ta jednostka stoi skrzynia manualna trudne. Dlatego obecny Nissan Patrol i nie jest on wyposażony. Ale również z automatyczną skrzynią biegów, które gigant idzie ostry i aktywnych, zwłaszcza jeśli przetłumaczyć siedem kroku „automatyczne” w trybie ręcznym. Pojazd jest przyspieszane do 100 km / h przez 6,6 sekundy. W odpowiedzi na nawet lekkim ruchem prawej stopy, samochód przyspiesza z łatwością. Jest to spowodowane wysokimi rezerwami mocy – 405 KM oraz moment obrotowy 560 Nm. Niech obrotomierz wykazuje zatem mniej niż 2000 obr / min, wykonuje większość pracy silnika objętości 5,6 litra. Dlatego szybki samochód obsługuje bez wysiłku. Prawdziwa warto pamiętać, a zużycie paliwa – 20 l na 100 km. Z drugiej strony, osoba, która ma szansę na zakup takiej maszyny jest zdolny do niej i paszy.
Dobre walki z bankami i ogranicza wzdłużne oscylacje standardowego systemu hydraulicznego ciała. W związku z tym, wyżej patrol utrzymywane stale i w dużej prędkości na zakrętach. Co można powiedzieć o ludziach w kabinie. Wystarczająco szybko, aby zawrzeć kolei i kierowcy wypaść stronie pasażera podpory. Co jest naprawdę tam mówić o tylnej części sali, gdzie jest nieobecny.
Gdy samochód ma silne wspomaganie kierownicy, kierownicę podczas pokonywania zakrętów jest łatwe i nie przekazuje wszystkie doznania. Koło „ożywają” na połamanych i nierównych odcinkach asfalt, bo wtedy wszyscy wibracje Koła są przenoszone do niego. Punkt ten obniża poziom komfortu w samochodzie, choć niewielkich nieprawidłowości, przechodząc przez zawieszenie i wygodnymi siedzeniami tylko małe drgawki.
Podniecenie w samochodzie trochę, więc chce się przenieść na stałe, stateczny i mierzone. O pień, który miał trudne czasy, o czym świadczy ich charakterystycznym zapachu podczas poruszania się w rytm przyspieszania-zwalniania klocków hamulcowych. Czasem trzeba znacznie dalej nacisnął pedał spowolnienia we właściwym miejscu.
Nissan Patrol spowalnia i bez kierowcy całkiem dobrze. W tym celu musimy to aktywny tempomat, który może zmniejszyć prędkość samochodów do całkowitego zatrzymania. Podczas gdy w mieście, zwykle stosowany niskiej prędkości, to jest niewygodne. W tym przypadku lepiej jest to system kontroli odległości (DCA). Kiedy niebezpiecznie blisko wyprzedza maszynę Patrol zaczyna powoli hamulec. Jeśli kierowca nie reaguje na niebezpieczne podejście i nie resetuje gazu, sam pedał idzie w górę, przyciskając nogę.
napęd na cztery koła jest dobrze wykonywać swoje funkcje i na drogach, w tym samym czasie kierowca potrzebuje mały. Pakiet podstawowy zawiera system pomocy podczas jazdy pod górę lub w dół. Wystarczy tylko spojrzeć na przeszkody z przodu maski i nacisnąć odpowiedni przycisk i gotowe. Z prześwit 275 mm, większe kąty i osie przekraczania fragmentach ogromny zawieszenia nestrashen dźwięku głęboki rów lub kamieniste drogi.
Nissan Patrol – luksusowo wyposażony samochód, drogie, prestiżowe, który dobrze pasuje w klasie premium.