725 Shares 8511 views

Leczenia rozszerzone pory na twarzy: wskazówki

Rozszerzone pory na twarzy – bardzo wspólnym problemem dla mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Oczywiście, zjawisko to jest nieprzyjemne i rzadko można uznać za ozdobę. Ponadto takie naruszenie przyczynia się do pojawienia się wyprysków, trądziku i niektórych zakażeń skóry. Czy to możliwe, aby leczyć rozszerzone pory na twarzy? Czy to możliwe, aby pozbyć się takiego braku własnego, w domu?

Dlaczego są rozszerzone pory na twarzy?

Oczywiście w większości przypadków takie naruszenie jest uważany za niezbędny towarzysz i tłustej skóry kombinacji. Ale w rzeczywistości, nikt nie jest wolny od wystąpienia wad. I zanim się zorientujesz, że wygląda skutecznego leczenia powiększonych porów na twarzy, konieczne jest zapoznanie się z głównymi czynnikami ryzyka. Rzeczywiście, czasami można zapobiec ich wystąpieniu.

Na początek warto zauważyć, że w tym przypadku ma wartość genetyczną predyspozycją i jakieś wrodzone właściwości skóry. Ponadto, ze względu na rozszerzenie może być przypisane do zaburzeń hormonalnych (często z podobnym problemem w okresie dojrzewania) i choroby układu pokarmowego.

Z drugiej strony duże pory może świadczyć o braku niezbędnej pielęgnacji twarzy, stosując niewłaściwe kosmetyki, złego odżywiania, złe warunki środowiskowe. W każdym razie, jest to możliwe i konieczne jest, aby poradzić sobie z takim problemem.

Rozszerzone pory na twarzy: leczenie

Najpierw musimy odnieść się do kosmetologii i dermatologii. Jeżeli występowanie uszkodzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi lub chorób ogólnoustrojowych ciała, należy przede wszystkim brać środki wyeliminowanie przyczyny mianowicie pierwotnych. W przyszłości lekarz będzie wybrać odpowiednie leczenie rozszerzone pory na twarzy.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Najbardziej popularny jest peeling chemiczny. Taka procedura obejmuje działanie na skórę substancji aktywnych chemicznie, które rozpuszczają się z górnych warstw naskórka przez zdrapanie komórek skóry zanieczyszczeń i martwych, a wyrównywanie struktury. Zabieg ten jest bardzo bolesne, ale daje wspaniały efekt.

Najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem jest jednoczesne laserowe oczyszczanie twarzy. Promieniowanie laserowe jest po prostu „odparowuje” martwe cząstki naskórka, głęboko oczyścić skórę, stymuluje produkcję kolagenu, wyrównać odcień i fakturę powierzchni.

Leczenia rozszerzone pory na twarzy w domu

Nie każdy pasuje drogie zabiegi w salonie. Dlatego możemy spróbować skorygować takiej wady siebie. Jest to niezwykle ważne prawo codziennej pielęgnacji skóry.

W żadnym wypadku nie należy zapominać, że tkanka skóry w potrzebie oczyszczenia i nawilżenia. produkty do pielęgnacji skóry powinny być dobrane bardzo starannie – pożądane jest, aby zawierały pewne składniki leków. Jest to niezbędne dla uzyskania opalania skóry o właściwościach ściągających – w jego skład powinien być obecny kwas salicylowy, lub cynku Glycas.

Warto przetrzeć skórę z wywar z nagietka, seria, rozmaryn. Rośliny te mają łagodny właściwości ściągające i przeciwzapalne, tak szybko łagodzi zaczerwienienia i ściąga pory. Usuń rozszerzonej porów na twarzy, można użyć maski gliny. Oczywiście, jest to konieczne i właściwe odżywianie – od dieta powinna wykluczać przyprawy, tłuste i smażone potrawy, alkohol.