662 Shares 7420 views

Co to jest odsysanie tłuszczu górnych powiek?

Zmęczone oczy, powieki górnej potyazhelevshy szary „worki” pojawiające siatki zmarszczek wiekowych … Jest obeznany nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Na szczęście, wszystkie te zmiany są obecnie dobrze być poprawne.

Takie działanie jako górną powiekę blefaroplastyką było wcześniej dostępne z wyjątkiem, że „Gwiazdy”. Obecnie procedura ta jest otwarta dla prawie każdego.

Istotą Blepharoplastyka jest usunięcie pojawiających wiek nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Górna powieka odsysanie tłuszczu nie jest tylko odmładzający, ale również wzmacnia mięśnie wokół oczu. Jego moc zrobić, aby jego wyraz bardziej żywy i młody, „zdejmując” co najmniej kilkanaście lat.

Blepharoplastyka nie tylko odmłodzić twarz, ale również poprawne wizualnie cechy nieestetyczne.

Oznaki starzenia pojawiają się zwykle po trzydziestu, to dotyka obszarów wokół oczu. Proces starzenia się jest ze względu na zmiany w organizmie, w szczególności – w skórze, która traci elastyczność, stopniowo zaczyna sag. Zmarszczki fundamentalnie zmienia ekspresję naszej twarzy, powoli kasowania energię i piękno wrodzoną w młodości. Plastyka powiek górnych powiek, nie zwraca tylko piękno, ale także koryguje cięć i kształt oka.

Operację przeprowadza się jak pojedyncze procedurą, ale może być łączony z innymi operacjami estetycznych.

Zwis powoduje górnej powieki mogą być:

  • opadające brwi;
  • tkanki tłuszczowej.

Plastyka powiek górnych powiek zazwyczaj pokazuje ludzi wszedł 35-letni etap. Jednak granica wieku dla operacji praktycznie żaden. W razie potrzeby kosmetyczne problemy można rozwiązać, a we wcześniejszym wieku.

Przed zabiegiem, każdy pacjent jest przypisany pełne badanie. W przypadku pozytywnego wyniku decyzji o formie odsysanie tłuszczu. Fakt, że wiele dziesiątków metody konieczne do określenia najbardziej odpowiedni dla określonego pacjenta. Z prawidłowym wyborem jest określana wyłącznie przez chirurga.

Operacja trwa zwykle mniej niż jedna godzina, w zależności od żądanego natężenia zakłóceń. Przed zabiegiem chirurgii strona jest dezynfekowane, a znieczulenie podaje się pacjentowi.

Blepharoplastyka górna powieka można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, jak i zbiorowo. W każdym razie – aby czuć ból nie będzie.

nacięcia n rovodyatsya na pre planowanych linii, biorąc pod uwagę naturalne kontury powiekach, więc wynik nie będzie widoczne blizny. W małe nacięcie (warstwa mięśni) będzie lekarz działanie odcinany z oczodołu mięśni przegrody ze skóry otwarty wewnątrzoczodołową tłuszcz, który jest usuwany w przypadku nadmiaru, a nadmiar zwiotczenie skóry. Odsysanie górnej powieki kończy się nakładanie najcieńsze szwów kosmetycznych i sterylnego łatę (lub bandaże).

Pojawiły się siniaki po operacji przejść przez kilka tygodni. Wymagane środki przeciwbólowe.

Bardziej delikatna i prosta obsługa jest transconjunctival blepharoplasty gdy nacięcia są wykonane przez spojówki. Metoda ta jest pokazana na młodych ludzi, którzy mają nadmiar tłuszczu wewnątrzoczodołową chcąc albo usunąć go lub rozpowszechniać. Problem z nadmiarem transkonyuktivalnaya skóry blefaroplastyką nie rozwiązuje, a wygładzenie Tear zagłębieniu ten sposób, pod działaniem siły. W połączeniu z laserowy , można liczyć na redukcję zmarszczek. Operacja trwa około czterdziestu minut.