616 Shares 5255 views

Czarodziejka Baba Shura z Abdulino: Adres podczas odbierania

Żyjemy w czasach, gdy zawody i mediów ludzie ufają bardziej niż oficjalnej medycyny. Wszystkie rodzaje magów są teraz bardzo popularne. Na przykład, czarownica Baba Shura z Abdulina że niedaleko Orenburg, znany w całej Rosji. Ale czy to naprawdę pomaga? Są ludzie, którzy nazywają ją szarlatana. Sposobów, aby dowiedzieć się prawdy, są dwa. Pierwszy – aby przetestować jej uzdrowienie na siebie. Drugi – zaufać informacja „doświadczony”. Skupiając się na opowieści o tych, którzy odwiedzili cudownego leczenia, spróbuj dowiedzieć się, jakiego rodzaju zjawisko takie uzdrowiciela Baba Szura z Abdulino i czy nie odnoszą się do niego.

Co ona Zbawiciela Abdulinsky?

Nie tylko słynne szale z piór regionu Orenburg. Abdulino, Baba Shura czyni cuda – to prawie najjaśniejszym punktem marży odsetkowej. Uzdrowienie to niesamowite kobieta ona jest zaangażowana w długim czasie. Ci, którzy wiedzą o swoim darze że został potraktowany 15 lat temu. Ale szeroka sława przyszła do niej po wydaniu projektu dokumentalnego „Magia Village”, gdzie wśród innych podmiotów rosyjskich uzdrowicieli ludowej i historii o nim.

Każdy może znaleźć i obejrzeć ten film. Teraz setki osób chce wiedzieć, czy dana kobieta żyje z adresu Shura Abdulino podczas odbierania uzdrowiciela. Shura staruszka nazywa się w języku rosyjskim, ale to nie jest chrześcijaninem i muzułmaninem, jej prawdziwe imię jest inny. Abdulino – miasto kolejowe. Więc Baba Shura prawie '43 pracował nad „kawałka żelaza”, choć nie w sposób, w restauracji kolejowej. Jako dziecko, była zaskoczona ich niesamowite zdolności lokalnych, za które otrzymał przydomek „The Witch”. Żonaty, opuścił praktyki uzdrawiania i powrócił do niej dopiero po zostaniu emeryt. Patrzy 60, choć jest już 76 lat. Wiek wystarczająco zaawansowany, ale Baba Shura nadal wesoły i pełen energii, ale odbiór godzin zmniejszona. Odzyskiwanie energii spędzony na pacjentach ona teraz trzeba dłużej.

Leczenie i religia

Chociaż Baba Szura z Abdulina muzułmanina, pomaga ona nie odmawia nikomu, bez względu na to, co wiara dana osoba może być. Wierzy, że Bóg jest jeden dla wszystkich, tylko czytanie modlitwy dla muzułmanów w ich własnym języku, a prawosławnym rosyjskim. Kościół potępia działalność, mówiąc, że diabeł nie wypędzał demony. Wygnać niektóre, takie jak uzależnienie od alkoholu lub palenia tytoniu, w ich miejsce będą inne – obżarstwo, cudzołóstwo, i tak dalej. Baba Shura te słowa nie są obrażeni, nadal pomagać ludziom. W pomieszczeniu, gdzie jest przyjmującym, istnieje wiele ikon, więc trudno jest nazwać demonem uzdrowiciela. Ponadto znaczna część tych pieniędzy pozostawia pacjenta, opłaca się budować meczet. Ona naprawdę wierzy, że przynosząc dobry dla ludzi, co silne rodziny, żony i dzieci szczęśliwy i ich pacjenci zdrowi.

Co leczy choroby

Baba Shura z Abdulina specjalizuje się głównie w trzech chorób:

– alkoholizm;

– palenie;

– uzależnienie.

Ponadto czarodziejka pomaga niepłodności, zmniejsza uszkodzenia, traktuje dzieci. Ona również sprzedaje miód oczarowany w cenie jednego i pół tysiąca rubli za butelkę 3-litrowym, maści, ból w stawach i kremów.

Jak pozbyć się uzależnienia od „zielonego węża”

Alkoholizm Baba Shura z Abdulino nie tylko leczy i kody, i w ciekawy sposób. Jest bardzo podobny do hipnozy, która jest praktykowana w wielu klinikach, że profil. Jednak Baba Szura nie tylko inspirować pijących że napój – to jest złe. Ona również ostrzega, że nie można pić po jej magicznych czynów, jak to jest możliwe, to słono zapłacić. Jeden przewiduje męską impotencję, kolejną straszną chorobę i śmierć. Sesje odbywają się nie indywidualnie, lecz w grupach, jedna z 20 na raz. Co jest ciekawy: krewni zawsze prosi o pozwolenie na ceremonii, a na pijaków – na jak długo one kodować. Tylko kobiety na raz, i bez pytanie koduje pięć lat. Po krótkim wykładzie na temat niebezpieczeństw związanych z alkoholizmem, zaczyna jak mówi, aby „nakarmić” świętą wodę, która gromadzi w nocy podczas czytania tej modlitwy. Przez całą drogę do pobierania wody i wrócić bez obracania. Na sesji dla każdego pacjenta, aby pić tej wody daje napój. Cała akcja trwa około 20 minut. Według świadków, po leczenie pacjentów rozjaśnić twarz, zmieniając wyrazu twarzy. A ci, którzy bezpośrednio po sesji sięga po butelkę, czekając na kłopoty w postaci nudności i wymioty.

Recenzje traktowane

Niektórzy ludzie śmieją się z tego leczenia, inni wierzą w niego. Być może to właśnie te osoby i pomaga uporać się z katastrofy Baba Shura z Abdulino. Recenzje doświadczyli prosty sposób to wymownie potwierdzić. Są pacjenci i ich krewni, nieskończenie wdzięczny uzdrowicielem. Niektórzy przestali pić męża, inni w teściowa, syn lub ojciec. Niektórzy ludzie nie pić więcej niż 12 lat, a nie tylko dlatego, że boją się strasznych przepowiedni sprzedaży, ale ponieważ alkohol mają absolutnie żadnych śladów. Ale są też tacy, którzy wyciągnął na miesiąc lub nawet mniej. Ponadto, wielu pacjentów, którzy są przechowywane dokładnie okres, w którym zakodowany Baba Szura, a następnie wrócić lub Abdulino, albo zacząć pić.

Jak walczyć z paleniem

Palacze Baba Shura z Abdulina eliminuje głód papierosów oraz w sesjach grupowych, wychodząc na jego podwórku z 20 osób. Ryt leczenie jest szybsze i antyadhezyjne słów „nie jest pal”, po czym pacjent jest umieszczany w nozdrze niewielki ułamek zaczarowanym tytoniu. Recenzje minęło wiele terapii. Niektórzy palacze nawet z dużym doświadczeniem, rzucić palenie na zawsze, w innej metody Baba Szura nie działa w ogóle lub działa przez krótki czas. To zależy od woli pacjenta, aby się leczyć, a także jak to podatny na sugestie. Nie przeprowadzono badań charmed Baba Shura woda i tytoniu nie są przeprowadzane. Kto wie, ale ten aspekt psychologiczny, jest coś innego.

Jak zaoszczędzić na lek

Jego praca z narkomanami uzdrowiciela Baba Szura z Abdulino nie chcą się reklamować. Powodem jest to najbardziej banalne – boją się mafii narkotykowej. Mówią, że lokalni dilerzy uczęszczanych czarodziejką, grozi do ukarania za zmniejszenie liczby swoich klientów, nawet pieniądze wzięła. Dlatego pacjenci z tym problemem zajmuje niedużo. Zabiegi tu dłużej. Zaczyna się kolejny wykład o zagrożeniach związanych z narkotykami. Następnie przychodzi zastraszania wszelkiego rodzaju kłopotów i cierpień. Po tej wstępnej części narkomanów są w domu, gdy kobieta karmi je miodu, zgarnął ze słoika z łyżką. Ona też miota zaniedbania pacjenta czoło, określając, czy on nadal strzelać, parsknięcie, a jeśli chce się żyć. Asystent kobiety Shura sprawia pacjenci nieostrożny masaż pleców, a następnie umieszcza je do snu. Sen trwa około trzech godzin. Potem znowu powtórzyć leczenie z miodem i łyżką. Młoda czarodziejka uzależnionych trwa tylko w obecności rodziców.

Godziny i dni przyjęć

O tym, czy kobieta pomaga Shura z Abdulino, prawdziwe odmiany. Istnieje dość negatywne. Więc, matka jednego młodego człowieka, która odbyła się w leczeniu quack, obwinia ją za śmierć syna. Pomimo tego, setki osób cierpiących zainteresowany, a gdy kobieta otrzymuje Shura. Harmonogram, tak jak każdy szanujący się instytucji, wiszący tuż przy ogrodzeniu domu Baba Szura. Tam jest napisane, że wstęp dla dorosłych alkoholików i palaczy odbywa się w soboty, wtorki, środy i czwartki. MSK, od 4 do 11 rano. Dzieci są akceptowane w piątki w tych samych godzinach. Dni wolne – poniedziałek i niedzielę. Wyznaczenie nie istnieje, odbiór odbywa się zgodnie z kolejki. O leczeniu uzależnień i innych chorób na ogrodzeniu nic napisane, ale (według świadków), jest również przeprowadzone.

Jak znaleźć szarlatanowi

Adres Baba Shura z Abdulino bardzo proste – ulica proletariacka, 47. Znajdź żądany dom – nie jest problemem w niemal każdy mieszkaniec wie, gdzie uzdrowiciel żyje. Nie wiem, trudno jej dwór. Według lokalnej, do proletariackiej tylko jej domu tak bogaty. Kolejny punkt orientacyjny – przed jej szkole domu znajduje.

Dla tych, którzy mają zamiar iść do Baba Szura z daleka: Abdulino – jest to dość duże miasto regionu Orenburg. Znajduje się on na Uralu w rzece Tiris. Aby dostać się tam może być samochód na autostradzie Kazan-Orenburg lub pociągiem. Na linii kolejowej. e. pociągi Przystanek od miasta St. Petersburg, Niżniewartowsk, Anapa, Krasnojarsku, Penza, Czelabińsku, Tiumeń, Irkuck, Adler, Machaczkała, Ufa, Jekaterynburgu. Obok proletariackiej można dojechać taksówką. Kierowca taksówki jest ten rodzaj działalności – do przewozu ludzi do uzdrowiciela. W Internecie istnieją także korsarzy reklam na świadczenie usług do Baba Szura iz powrotem samochodem lub komfortowych minibusów. W pobliżu domu można i przekąskę – przedsiębiorczy sąsiad szarlatan czat natychmiast wprowadzą do sprzedaży ciast i pewnej ilości innych spożywczymi.

Koszt leczenia

Wiele osób zastanawia się, ile bierze za swoje usługi Baba Shura z Abdulino. Recenzje odwiedził ją w tej kwestii są zgodni – nie ma żadnych opłat. Oznacza to, że każdy alkoholik i palaczem zapłacić tyle, ile możesz. Baba Shura ręce przed pieniądze nie jest dotykana. Opłata zwrócić specjalną puszka stoi w pokoju, gdzie odbiór jest prowadzone. Jednak dla osób uzależnionych opłata jest nadal istnieje i jest, w końcu liczyć, 700 rubli. Baba Shura wyjaśnia to, mówiąc, że był torturowany przez władze podatkowe.

Tu, być może, i wszystko o słynnym Baba Szura z Abdulino. Idź do niej, czy nie iść, każdy musi decydować za siebie. Zauważamy tylko, że ludzie bardzo wdzięczny. Ale przeciwnicy tej metody jest również dostępna. Najbardziej znany przeciwnik – Wilki psychiatra Szpital Rejonowy Abdulinsky. Ale w rzeczywistości, ci, którzy decydują się iść do czarodziejki, nie tracą nic. Więc można spróbować. Najważniejsze jest, aby nie zaczepione na tych szarlatanów. W Internecie można natknąć sekretarki telefony Baba Shura przeprowadzania spotkań. Osoby te oferty do złożenia zaliczki na opłaty, rzekomo na świece, wodę święconą i innych atrybutów leczenia. Teraz to prawdziwy oszustwo. Sekretarze Baba Shura no rekord też, aby osiągnąć jej bardzo ciężko. Tak i nie ma specjalnych potrzeb. Na pewno ma wszystkie adresy w dniach i godzinach określonych w harmonogramie.