206 Shares 8138 views

Medycyna 'Genferon' (świeca). Opinie. opis

O lekach „Genferon-Light” (świece) opinii można znaleźć różne. Niektórzy eksperci twierdzą, że lek jest skutecznym środkiem immunomodulujące. Inni lekarze wskazują na częste rozwoju w jej stosowaniu efektów ubocznych.

Preparat „Genferon” wyprodukowano w odbytnicy i czopków dopochwowych.

Substancje czynne: tauryna i interferonu alfa-2b.

Medycyna „Genferon” (świece) – liczba ekspertów opinie potwierdza – ma łączny wpływ na organizm. Lek wykazuje działanie miejscowe i ogólnoustrojowe.

Alfa-2b, interferon ludzki rekombinowany wywiera działanie antyproliferacyjne, immunomodulujące, działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Przeciwwirusowe działanie opiera się na aktywacji niektórych enzymów w komórce, przygnębiające rozprzestrzenianiu się wirusów. Immunomodulujące działanie ze względu na wzrost reakcji układu zabezpieczającego. Efekt antybakteryjne opiera się na wzmocnienie odpowiedzi immunologicznej.

Składnik tauryna bierze udział w procesach regeneracyjnych, normalizuje metabolizm. Ponadto, substancja wykazująca działanie immunomodulacyjne i działanie stabilizujące błony. Tauryna, jest wystarczająco silne przeciwutleniacz, który reaguje z aktywnych form tlenu, które gromadzą się w nadmiarze prowadzi do procesów patologicznych. Składnik zachowuje również biologiczną aktywność interferonu, zwiększając w ten sposób skuteczność terapeutyczną leku.

Po wprowadzeniu do przygotowania rectum „Genferon” (świec) – opinie i komentarze ekspertów to potwierdzić – ma silne działanie miejscowe i ogólnoustrojowe. Biodostępność leku w tym samym czasie o osiemdziesiąt procent.

Podczas korzystania z pochwy czopek wyraźną lokalnego wpływu. Ze względu na niską zdolność ssania błony śluzowej pochwy działanie ogólnoustrojowe jest pomijalne.

Po podaniu leku „Genferon” (świece), – komentarze do ekspertów, którzy przeprowadzili badania, potwierdza się – efekt uzyskuje się po pięciu godzinach. Interferon pochodzący głównie nerki. Połowa – dwanaście godzin. W związku z tym istnieje potrzeba podwojenia stosowanie leku dziennie.

Medycyna „Genferon” (świece) – Opinie pacjentów i lekarzy to potwierdzić – jest skuteczny w leczeniu chorób zakaźnych i zapalnych charakter układu moczowo-płciowego u kobiet, w tym kobiet w ciąży. Lek jest wskazany w leczeniu skojarzonym z innymi patologiami wirusowych.

Oznacza „Genferon” (świece) dla dzieci – opinie lekarzy są zjednoczeni w tej sprawie – do siedmiu lat należy stosować w dawce 125.000 jm interferonu alfa-2b na czopek. Od siódmego roku życia przepisać lek w dawce 250 000 IU.

Dawkowanie należy ustalić specjalistę zgodnie z obrazem klinicznym.

Z reguły, w ostre infekcje układu moczowo-płciowego pokarmowego u dzieci określonych przez czopkach doodbytniczych dwa razy dziennie. Terapia trwa przez dziesięć dni.

kobiety w ciąży w ostrych zakażeń układu moczowo-płciowego, zaleca się wprowadzić do pochwy tylko jednego czopek dwa razy dziennie. Leczenie trwa przez dziesięć dni.

Inne kobiety mogą być podawane w formie czopków do podawania doodbytniczego i dopochwowego. Kiedy przewlekły przebieg zakażenia zaleca się stosowania leku trzy razy w tygodniu, co drugi dzień przez czopek. Leczenie trwa od jednego do trzech miesięcy.

Jak pokazuje praktyka, zgodnie z zaleceniami lekarza w trakcie trwania terapeutycznych skutków ubocznych powstać. W niektórych przypadkach, jednakże, może wywoływać reakcje alergiczne związane z nietolerancją komponentów. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych leków anulować.

Przed zastosowaniem leku „Genferon” (świece) Konieczne jest, aby odwiedzić lekarza na konsultacje.