754 Shares 2802 views

Piękne pozdrowienia dla babci urodziny: wierszem i prozą

Rodzice Care dożywotnią ich chadah i kochają je do szaleństwa. Ale tutaj jest babcia kocha wnuki potrójne i starają się poświęcić ich każdy moment swojego życia. Oni piec pyszne ciasta, przeczytaj historie, uczył ich alfabet i spacer na świeżym powietrzu. Wnuki – to nowy powiew powietrza dla osób starszych, oni wydają się młodsze, wygłupiać się z dziećmi i spędzać z nimi czas. Dlatego też, jeśli dom jest święto, urodziny pozdrowienia babka powinna być wyjątkowy, ciepły i miły!

Najbliższa osoba

Babcia zawsze przychodzi z pomocą, bez względu na to co się dzieje. To jest najmądrzejszym członkiem rodziny, ma doświadczenie i może znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Dlatego wiele dzieci są bardziej prawdopodobne, aby skonsultować się z ich ulubionej babci!

Pomóż dziecku zrobić kartkę w dłoniach. Ta aplikacja może być rysunek. Niech dziecko spróbować, a jeśli już wie, jak napisać wiersz nabazgrał na nim. Gratulacje babcia na jej wnuka będzie bardzo zadowolony i przeniósł się do łez.

Jesteś miły i słodki,

Zabawy, miłości,

Jak słońce – w moim dzieciństwie.

I jesteśmy tak dobrze razem.

Gramy i czytać,

I rysunek i rozmawiając,

Czas nie zauważamy.

Tylko z tobą Zastanawiam się,

Wszyscy z was w tym życiu wiemy!

To jest zawsze blisko,

Jesteś moim promykiem światła.

Kocham cię za to wszystko!

Dzieciak może nauczyć się tych słów na pamięć i uroczyście odczytał podczas imprezy.

Ci, życzymy dobrego zdrowia i szczęścia,

Aby uczynić nas szczęśliwymi każdego dnia mógł,

Twój uśmiech – cud promienna

Pomogę ci w całości.

Jesteś miły, inteligentny, łagodny,

Piękny i spokojny.

Szanuję cię,

Kocham i uwielbiam!

Taki spokój gratulacji dla babci odpowiadał dziecka w każdym wieku. Jest to łatwe do zapamiętania każde słowo osadzone miłości!

Najlepszy przyjaciel – dziadek

Nie każdy wypada takiego szczęścia – posiada zarówno dziadek i babcia. Dziadek – najlepszym przyjacielem i towarzyszem dla wnuków. On jest zawsze po ich stronie. Chłopcy przychodzą do radości wędrówki z dziadkiem na rejsu w lesie, w garażu. Takie zdarzenia są przydatne dla rozwoju dziecka, poznania świata i ich otoczeniu.

Jeśli dziadkowie i babcie dzień urodzenia w jednym miesiącu lub świętować swoją rocznicę ślubu, dać im wiersz dla dwóch osób!

Dla was z całego serca jesteśmy chorzy,

Ukochana babcia i dziadek!

Żyć indziej chcesz

Co najmniej sto lat!

Obecnie zbiór całej rodziny,

I jestem bardzo zadowolony.

Po tym wszystkim, są twoje ulubione, krewni

I bardzo drogie serce!

Gratulacje dla dziadków może być muzyczny. Niech dziecko będzie śpiewać te linie, a cała reszta rodziny będzie go wspierać. Takie miłe słowa z ust dziecka – najlepszy prezent dla starych ludzi!

mała scena

Jeśli chcesz, aby pogratulować moja babcia oryginału przećwiczyć scenę lub niewielki fragment baśni. Przygotowanie kostiumów i rekwizytów, i układają się w domu prawdziwy wyprzedane! Każdy będzie w podziwie zgłoszenia. Maluch ubrany w babci, to będzie bardzo zabawne.

Mini-scena ciekawskich dzieci

Okazuje się, moja matka, ubrana w dzieciństwie: „mama i tata w pracy, a mam tak wiele pytań zgromadził nowy! Pójdę i poprosić babcię, ona naprawdę wie wszystko lepiej niż inni! "

Idzie wnuka do stroju babci: „Co chcesz zapytać? Co cię gryzie, kochanie? "

Wnuczka: „Dlaczego moja babcia, moja para oczu uszu – para, ale język i nos – jeden po drugim”

Babcia westchnął i odpowiedział: „Wszystko w naszym organizmie jest umieszczony prawidłowo! Oczy, aby lepiej widzieć, dwoje uszu, aby dobrze słyszeć. Ale jeden język mówić mniej, ale więcej do czynienia z dwiema rękami! "

Wnuczka: „Nos, dlaczego jest on jednym?”

Babcia: „A wam to mniej gdzieś wpadł!”

Ten komiks scena będzie wyglądać lepiej niż zwykle urodzinowe babci. Każdy lubi swój pomysł, a następne wakacje, goście będą wymagać kontynuowane.

zdjęcie pamięć

Dobrym uzupełnieniem ciepłych gratulacyjny słowy będzie kolaż zdjęć lub album fotograficzny wykonany własnymi rękami. Każda strona może zostać podpisana za pomocą odpowiednich przymiotników piękne, uśmiechnięte, opiekuńczy, łagodny, inteligentny ". Przedstawiając obecny gratulacje odczytu babci urodziny wierszem:

Od mojego dzieciństwa pamiętam swoją dobroć i opiekę,

Wybraliście najlepszą pracę na świecie –

Podnieść ich wnuków,

Zarobki będą one przekazać uśmiechy!

Jesteś zabawa czytać baśnie,

Herbata i ciasto zapraszasz,

Jesteśmy w ciekawej gry z tobą,

Czas razem zawsze zapomnieć.

Z ty zabawny i dobrze,

Wygodne, ładne i ciepłe!

Kolaż zdjęć i pięknych zdjęć można zrobić na dużym arkuszu lub odcięcie tapety. Istnieje również pisać komentarze i wyrazy uznania ulubionej babci. Ten pamiętny prezent będzie ona powiesić na ścianie i podziwiać to będzie nudne wieczory. Takie piękne pozdrowienia dla babci będzie odwoływać się do wszystkich.

szczere wyrazy

Nie wszyscy ludzie mogą mówić szczerą mowę, ale dzieci – bezpośrednie, łatwo powiedzieć prawdę, co myślą, prosto w oczy, a czasami w ogóle nie to, co chcą usłyszeć dorosłych. Z biegiem lat, dzieci zyskują poczucie taktu i miarę, wiem, że można powiedzieć na głos, a co nie jest. Ale najlepsze życzenia pierwszych dzieci do rejestracji dźwięku, jak muzyka dla duszy.

Przed pójściem do odwiedzenia lepiej jest doprowadzenie dziecka do właściwego pomysłu. Aby wyjaśnić mu, że lepiej jest, aby chcieć, a jak będzie bardziej melodyjny dźwięk powitania do babci: „Mój ulubiony babcia, jesteś w naszej rodzinie – dowódca pułku! Wszyscy cię szanować, kochać i jeszcze trochę boi. Każdy z nas zawsze słuchać opinii i porad. Twoje doświadczenie i mądrość, po prostu potrzebne. Ale twoje pyszne ciasta – jest ważniejsze! Oczywiście, jest to żart. Życzę dobrego zdrowia i prosty żeński szczęście! "

Takie komplementy dla babci jest ważna dla dziecka w każdym wieku i płci. Powiedz mu trochę, jak wyrazić swoje myśli, a potem powie coś, co czuje!

Harmonia w rodzinie

Od dzieciństwa nauczyć dziecko mówić blisko miłe słowa. W każdej rodzinie powinna istnieć harmonia, aby chronić dziecko przed skandali i kłótni. Niech rośnie w dobroci i miłości, a potem jego postać jest miękka, ale sam człowiek – zrównoważona osobowość. Nie zapomnij, aby przygotować dziadków z życzeniami, dzieci powinny przestrzegać starych. Rozbić jego rzemiosła dziecko lub jednej strofy dedykowane do swoich rodziców. W sprawie sytuacji w domu zależy na przyszłości dziecka. On jest jak gąbka wchłania zachowanie i sposób komunikacji z rodzicami. On – twoje odbicie!

Świętuj zabawy święta, nie skąpić na miłe słowa! Dziadkowie zasługują na szacunek, podnieśli swoje dzieci i pomóc godnych ludzi w rozwoju wnuków osobowości.