523 Shares 7003 views

Jak zrobić zakidushku a manger? Zakidushka na karpia. Zakidushka sum

Zakidushka – trolling linii, przeznaczone do połowu ryb, która żyje w znacznej odległości od brzegu w pobliżu dna. Jej rzucać rękami. Szczególnie dobry wzrok zakidushku z koryta natychmiast po tarle.

wędkarstwo

Zakidushka istniała przez bardzo długi czas. Wiadomym jest, że dla udanego i przyjemnego doświadczenia rybackiego jest ważne nie tylko rybaków, ale także sprzęt wysokiej jakości. Nie mniej cenne, a jego wiedza o zwyczajach różnych ryb, zdolność do przystosowania się do nich, a także opanowanie techniki. Ponieważ „ciche polowanie” – to nie tylko hobby, ale także pełnoprawnym sportem, a to nie jest niezbędne dla niego do obaw co do zabawy. Subtelności i sztuczki podczas połowów istnieje wielka różnorodność i każdy, kto zna je już w połowie drogi do sukcesu. Podczas łowienia trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, od intensywności wybranego mocy ekstrakcji do najbardziej drobnymi zmianami temperatury wody lub ciśnienia barometrycznego. Zwłaszcza jeśli zamierzają prowadzić połowów karpia lub suma – bardzo ostrożny i wrażliwych mieszkańców stawów.

sprzęt rybacki

Zakidushka jest wygodne, ponieważ jest łatwy do wytworzenia, jest tanie. Jednak najważniejszą zaletą tego – jest to okazja, aby zwiększyć obszar połowów na. Rzucać osioł, na którym biegu to, wykonaj następujące czynności: Połowy linii węża lub pierścienie umieszczone na ziemi. Do tego wstępnie oczyszczone z resztek trawy i właściwym miejscu. Koniec pracy z ciężarka przed rozpoczęciem połowów na zakidushku a manger trzeba wziąć w ręce tuż nad smyczy, to kołysanie go dużo, ale w taki sposób, aby nie zakłócić dyszę, wysłał do przodu tak daleko, jak to możliwe. Donka również wyrzucane przez katapulty i zamykanie wagi – drążek w zagłębienie w końcu, który jest umieszczony w obciążniku.

Jak złapać zakidushka

Doświadczeni rybacy nie będą zapełniać zakidushku z koryta jak kamień, ponieważ jest to dość niebezpieczne, bo niewygodnej biegu ruchu, wpadł na ciężarka może nieumyślnie własnej gry rękę. Dlatego korzystnie działają razem, aby pasowały do sznurka ciągną niego zamocowany smyczy wodną równolegle krawędzi.

Dobry wzrok na zakidushku a manger jest jeden casting, w którym głowa idzie do wody w odległości około czterdziestu jardów od brzegu. Gdy obciążenie spada na dno, a żyłka jest osłabiony, konieczne jest, aby dać lekkie napięcie, bo to do vershinku udilnika stałe i wisiał kurek. Jeśli sprzęt nie jest wyposażony w wężownicę, to lepiej do wolnego końca nylonu bezpiecznie przymocowany bezpośrednio na brzegu, tak że podczas ukąszenia dużych ryb, takich jak sumy, a sprzęt nie był całkowicie znajdować się w wodzie. Do gryzienia trzeba wykonać w oparciu o wahania Lodge. Ryby złowione na zakidushku z koryta, wyciąć, biorąc rękę linii.

urządzenie

Strukturalnie zakidushka na sumy, na przykład, składa się z udilnika i przymocowane do niej motoviltse, obciążnikami, głównej linii rybacki prowadzący drążek z haczykami na nich i sygnalizacji przekąskę. Wielu wędkarzy, aby doprowadzić ten bieg do stanu działania, zatrzymany w ziemi wyciąć tuż przy plaży wikliny, a po odlaniu jest zamocowany na górze żyłki nylonowej. Takie urządzenie z zakidushka koryta powoduje bardzo catchability.

Udilnik może być wykonana z twardego batem, tak przypiąć na końcu „tulipana”, lub pierścień pasma. Poniżej, na trzydzieści centymetrów od zaostrzonego tyłek, można umieścić provodochnuyu cewkę lub motoviltse. Typowo, w miejscu rybacka mocujących, gojenie się nici, pokryte klejem.

Zakidushka sum

Wielu wierzy, że łowienie z koryta nigdy zakidushku tracą swoje znaczenie. Połowy sumów dziś przyciąga wielu fanów „cichej polowania”. Przecież każdy chce wydostać się z gigantem sorokakilogrammovogo wody. Sposobów, aby to zrobić dużo, ale tylko jeden – łowienie sumów na zakidushku z koryta w nocy – działa bez zarzutu. Ten rodzaj rybołówstwa jest niezwykle proste, jednak i w tym, podobnie jak w innych, ma swoje tajemnice i subtelności.

Najpierw trzeba wybrać odcinek rzeki lub cichym stawem gdzie wylądowali trudno będzie o braku narzędzi połowowych pozostała nienaruszona. Poprawnie zainstalować kilka zakidushek tyle za noc, by się do nich.

Najważniejsze jest to, że na sum rybacka na zakidushku z koryta, która odbyła się z odpowiednio dobranej przynęty. Może on służyć jako rak, żaby lub kawałek mięsa. Doświadczeni rybacy przed rozpoczęciem terenu ciągnie sonar. Jeżeli tak nie jest to możliwe do podjęcia pacy markera aby sprawdzić głębię. Zakidushku trzeba rzucić na jakiś krawężnik. Zatem prawdopodobieństwo tego komunikatu sumów wzrostu przynęty.

Sum, będąc nocny drapieżnik o zmierzchu zaczyna karmić. Przeznaczona wybiera płytkie i nie zanieczyszczone. Advance zakidushka umieszczone w czystym miejscu poza jego drapieżnika parking jest doskonale widoczna. Seine gospodarstwa przynęty, że jest odpowiedzialny za sztywność w miejscu, w którym suma podawania i rozciągania może być dostosowany do żądanej głębokości przekładni nurkowej.

Zakidushka na karpia

najwłaściwszym standardowego zakidushek uważane przędzenia do połowu tej ryby. Łatwiej jest rzucony pośród trzcin i traw, czyli w miejscach, gdzie często odbywają się karpie. Rusztowania w stanie naładowanym powinien iść do wody na krzaku przybrzeżnej. Główną atrakcją tego biegu jako zakidushka, obciążenia przesuwnych jednocześnie działając jako podajnik. Jest to spiralny, w którym otwarta górna i dolna część w tajemnicy. Jest ona wykonana z dwóch milimetrów rybacka drutu miedzianego, stosując jako dostępne średnicy rury wykonanej z materiału o dwóch i pół centymetrów nawijania. Pętelkowa część koryta powinny przylegać do obciążnika lub kartechinu z otworem w sercu. W tym celu, czasami za pomocą konwencjonalnego kulek. Przesuń w dół nie pozwala węzeł, z którym do głównej żyłki wiązanej karabinchik. Ostatni lepiej wziąć szpilkę, chociaż każdy inny odpowiedni. Najważniejsze, że przyszedł i głównym i prowadzenia żyłki.

projekt

Pod koniec ostatnich haków trwałych. Na karpia, muszą być szósty lub siódmy wymiar. Przekrój w głównej linii powinna wynosić 0,3 mm. Zakidushka na karpia będzie skutecznie i na smyczy z hakiem działać. Intensywność ukąszenie to nie cierpią, ale haki będzie prawie żaden.

Spirala trzeba wypełnić jedzenie, dobrze górną część wtyczki otwarcie chleb lub kasza. Jako przynętę dla karpi korzystnie stosuje się mieszany z kawałków ciasto suche płatki owsiane. W korycie powinien być dobrym umyat że nie wysypał się podczas rzucania. Jeśli staw na szybkie, zaczyna bić ciasto i płatki owsiane, zbierania ryb w strumieniu zasilającym. Oraz w wydobycie wody stojącej przyciągnęła do zapachu wydobywającego się z treścią spirali.

W tym gryzącym koryta praktycznie nie przeszkadzają, ponieważ żyłka porusza się swobodnie wewnątrz. To daje sygnał dzwonkiem, też ma swoją specyfikę i wymaga jeszcze trochę pracy po zakupie w sklepie. Produkt fabrycznie mogą wzmocnić oczko na żyłce szczelnie przez opaską lub po prostu zablokować mecz. Ale kiedy gra będzie musiała zostać usunięta, a to stwarza niedogodności, zwiększając prawdopodobieństwo zejścia.

funkcje

Przynęta do połowu drapieżników na zakidushku niektórzy wędkarze zalecamy używanie tylko te składniki, które są wystarczająco twarde, aby siedzieć na haku. Ma to zapewnić, że nie poleciał z trawienia linii. Ponadto, potrzeba motoviltse obowiązkowego żyłki rezerwowy. Jest to konieczne, po raz kolejny, przez pastwiska, gdy ryba jest zbyt duży. Nie stosować na zakidushka wiele haczyków.

Jeśli wędkarz sprawia, że walki z własnymi rękami, musi być zgodne z określonym przedziale między smyczy: inaczej nakładających ich ucieczki. Nie należy umieszczać kilka zakidushek w jednym miejscu blisko siebie. Stwarza to ryzyko, że będą się mylić. A jeśli chcesz upuścić blisko przynęty na dno, a następnie dopasować małą wagę przymocowany do smyczy.