863 Shares 5856 views

Najlepszy szpital w Moskwie. Ocena szpitali położniczych w Moskwie

Wszystko w ciąży przynajmniej raz pomyśleć o pierwszych dziewięciu miesiącach, gdzie najlepiej rodzić. O ile nie ma inaczej wybierać małych miast, stolicy Rosji w ciąży jest dość trudne do zdefiniowania. Oczywiście, niektóre udać się do najbliższego szpitala, a nie tracić czasu na szukanie najlepszych szpitali położniczych w Moskwie. Ranking placówek medycznych nie są zbyt zaniepokojony. Ale wielu z nich chce w szpitalu były doskonałe, prywatny pokój, możliwość wizyt krewnych i, oczywiście, wykwalifikowany i przyjazny personel.

Kryteria wyboru

Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkańców stolicy może wybrać najlepszy szpital w Moskwie ponad 40 odmian, mają myśleć. Oczywiście, jeśli nie chcesz iść do szpitala na kilka tygodni przed porodem, to najlepiej, aby wyświetlić tylko te szpitale, które są w pobliżu swojego domu. Po tym wszystkim, korki w stolicy nie są rzadkością, ale kilka godzin, aby przejść do placówki zdrowotnej ze skurczami lub wylot wody śmiesz nie każda kobieta. I jest mało prawdopodobne, by uzasadnić takie ryzyko, ponieważ zawsze można podnieść dobrego macierzyństwa domu oraz w ich sąsiedztwie.

Inne kryteria wyboru mogą być wystarczająco elastyczny. Niektórzy chcą je w każdej chwili mógł chodzić krewnych w pełni sił, to ważne jest, aby dać początek drugiej w konkretnym lekarzem, inni nie są skłonni przestrzegać standardowych schematów i zaplanować indywidualny program odwiedzić swoje dziecko w świat. Ostatnim kryterium może zawierać akompaniament pracy, kompletny brak ulgi w bólu, lub odwrotnie, znieczulenie zewnątrzoponowe, wybór postawy na daremnych próbach obecność męża, matki lub dziewczyną. Oczywiste jest, że każdy ma swoje własne pomysły na temat tego, co powinno być najlepszym szpitalu w Moskwie.

Co kieruje Wybór

Jednym z głównych kryteriów, sporządzanie opinii jest, co do zasady, nie oficjalna informacja z terenów placówek medycznych, a to mówi byłego pacjenta. Należy jednak pamiętać, że informacje pochodzące z przeglądu mogą być dość sprzeczne. Na przykład ktoś może się wydawać, że jedna z położnych po przesunięciu 23-godzinnym nie był bardzo uprzejmy i łóżko było twarde, a ona napisać negatywną opinię o wszystkim szpital. Mniej wymagający pacjent będzie pisać pochwalny odę tylko ze względu na fakt, że nie krzyczy, a w Domu czyszczone 2 razy dziennie. Dlatego wszystkie opinie z moskiewskich szpitali należy czytać z pewnym sceptycyzmem. Należy jednak pamiętać, jeśli większość miała dobre wrażenie, jest prawdopodobne, to szpital jest naprawdę dobra. Nie zapominajcie, że za rok w stolicy urodził się kilkadziesiąt tysięcy dzieci, z ich doświadczenie odstawić na sile kilkuset młodych matek.

Referencje

Na przykład, wiele pozytywnych opinii o Perinatalnej Medical Center. Niektórzy uważają, że jest to najlepszy szpital w Moskwie. Inni wierzą, że ustalona cena za planowanie i opieki prenatalnej, leczenia i dostawy bezpośrednio w nim bezzasadnie wysokie. Nawiasem mówiąc, niektórzy nazywają to „gwiazda”, ponieważ pomógł urodzić dzieci Orbakaite i Queen.

Również wśród szczycie zadzwonił do szpitala i co GB №8 na GKB №15, №7, №29, Regionalnego Ośrodka Perinatalnej w Balashikha. Ale nie jest to pełna lista szpitali, które polecają matkom.

interesy

Nie jest tajemnicą, że wielu ludzi w naszych czasach nie ryzykować rodzenia wolnego od lekarza dyżurnego. Ktoś zgadza się z ginekologiem bezpośrednio, podczas gdy inni wolą iść drogą oficjalną i do zawarcia umowy. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to wystarczy, aby wybrać najlepszy szpital w Moskwie. Po zamówieniu – Fun dość drogie, więc należy mieć pewność co do tego, że będzie jak warunki pobytu w szpitalu, i że będzie zrobić wszystkie niezbędne badania, analizy, a dostawa będzie wygodne, jak to tylko możliwe.

Warunki pobytu

Biorąc pod uwagę liczbę szpitali w stolicy Rosji, aby wybrać najlepszy szpital w Moskwie, koncentrując się wyłącznie na opinii, jest to dość trudne. Jeśli nie masz konkretnego lekarza, z którym chcesz być w tak ważnym dniu, kiedy prowadzony przez oddalenia instytucji medycznej w domu i pozostać warunki.

Na przykład, podpisanie umowy w GKB №7, będzie można wziąć dostawę nikogo. Ponadto, wybór sposobu dostawy pozostaje również dla przyszłej matki: można to zrobić stojąc, siedząc, leżąc w łazience. Raz będzie w osobnym oknie, i można zjeść w jadalni jest.

KGB №29, nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli wprowadzą swoich płyt CD z muzyką, zainstalować aromosvechi lub dolnej części pleców będzie podlewać ciepłą wodą. Ponadto, asystent przy porodzie mogła strzelać cały proces na wideo. Ale po pojawieniu się dziecka będzie w domu, który jest lodówka, czajnik, a nawet telewizor.

Jeśli nie boją się rodzić u lekarza dyżurnego, a następnie można bezpiecznie jechać do szpitala №4. W szpitalu jest rozpoznawany jako „przyjazny dzieciom”, tutaj można przenieść walkę do swojej ulubionej muzyki lub skakać na piłce.

Centrum Położnictwa, doskonałe specjaliści pracują Ginekologii i Perinatologii. Jednak pomimo faktu, że ich usługi nie są bezpłatne, często związane z pacjentów, według ostatnich opinii, pozostawia wiele do życzenia. Jednakże, jeśli jesteś psychicznie stabilny i chcą rodzić w najlepszych położników – to nie krępuj się kontrakt na dostawę w tym centrum.

ustalone liderów

Wielu z nich nie są zainteresowani czytaniem długich artykuły o szpitalach nie zawsze informacyjnych opinii o nich. Kobiety w ciąży chcą zobaczyć listę 10 najlepszych szpitali położniczych w Moskwie i musiał wybrać spośród nich. Tak więc, w pierwszej dziesiątce można bezpiecznie doprowadzić powyższy Moskwa okołoporodowym Center „Euromed” Maternity Hospital Spaso-Perovsky pokój i miłosierdzie w szpitalu №70, wyspecjalizowane instytucje do narodzin dzieci urodzonych №20, №11, №25, №3, № 15, №4, Szpital kliniczny №29.

Oczywiście, w każdym z powyższych opcji można znaleźć wiele niedociągnięć, ale sądząc po opinii rodzenia w tych szpitalach, matek, większość z nich zadowolony. Nawiasem mówiąc, jeśli masz jakieś problemy, i są wysyłane do specjalistycznego ośrodka, nie należy się poddawać. Na przykład, w MONIIAG, mimo wszystkich niedociągnięć, najniższe statystyki śmiertelności niemowląt. W GKIB №1 (przy szpitalu chorób zakaźnych) bardzo dobrych warunkach, główną wadą jest brak okazji do odwiedzenia.

Jeśli chcesz indywidualnego podejścia i prywatnego zespołu medycznego, to droga do „Euromed”. W tej prywatnej klinice można znieść, jak iz kim chcesz. Ponadto, jedzenie dla każdej kobiety w tym szpitalu jest indywidualnie zaprojektowany, a matki i ojcowie pokazać i powiedzieć, co zrobić z dzieckiem.

Cokolwiek szpital wybierzesz, zawsze istnieje ryzyko pozostanie nieszczęśliwy, bo nie podróżują na wakacje. Dopiero po wizycie w każdym z nich można porównać do wszystkich warunków, postawy pracowników i dokonać subiektywnego wniosku. Ale nie jest to możliwe, więc w większości przypadków konieczne jest, aby wybrać praktycznie w sposób losowy.