193 Shares 4214 views

Kokosowy krem: zastosowanie, korzyści, recepty

Kokosowy krem – nowy produkt na półkach naszych sklepów. On nie może jeszcze pochwalić popytu pozazdroszczenia, ale wynika to wyłącznie z braku informacji. Na Zachodzie, krem z kokosa jest bardzo szeroko stosowany w kuchni i są bardzo popularne.

zrobienie

Wiele osób myli krem kokosowy z sokiem kokosowym. Ten ostatni produkt jest całkowicie naturalny, to powstaje w jamie owoców orzecha kokosowego naturalny. Krem wytwarza się sztucznie: Mięso kokosowego miele się, po czym otrzymaną zawiesinę odsączono.

Gęsta śmietana zwykle mleka kokosowego, ale smak jest bardzo do niego podobny. Są one wykonane z miąższu dojrzałego kokosa.

Przepis na krem kokosowy powoduje ich konsystencję. Gęstość produktu zmienia się w zależności od ilości wytwarzanej wirowania. Kremu zarówno bardzo płynny, bardzo gruba. Na przykład, po jednym obrocie jest produkt przypominający krem, a jeśli miąższ kokosowy namoczyć i wycisnąć znów się napić, jak mleko mocno podlewane krowiego.

Technologicznie, oczywiście, kokosowy krem krem nie są. Oni po prostu wycisnąć miąższ owocu.

Korzystanie z kremem kokosowym

Dietetycy twierdzą, że ten produkt jest niezwykle przydatna. Osoby cierpiące z powodu chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń nerwowych i depresji, należy regularnie zawierać w diecie kokosowym kremem. Przepisy z tym produktem jest szeroko stosowany w ich niezwykłych i przydatnych kuchennych wegetarian i wegan.

Krem zawiera dużo oleju, tłuszczu i białka roślinnego. Są bardzo bogate w witaminy z grupy B i PP, żelaza i manganu, kwas askorbinowy.

Rola w kuchni na całym świecie

Potrawy, które obejmują krem kokosowy, są popularne na całym świecie. Wielki szacunek dla tego produktu w Tajlandii. Tam, na jej podstawie postanowił ugotować zupę, które serwowane jest bezpośrednio w pół kokosa. Mieszkańcy wysp tropikalnych, dla których kokosowy jest jednym z podstawowych artykułów spożywczych, dodać śmietanę do deserów i wypieków, podawane z owocami.

Podziwiam tę delikatność i Europejczyków. Delikatny smak, tekstura i szlachetny przetargu śnieżnobiały odcień przekonać Francuzów, którzy są przygotowane na podstawie tego produktu jest lody, desery, a nawet sosy do mięs i ryb. Europejczycy często nazywa produkt „Asian cream”, podkreślając swoje tropikalne pochodzenie.

W Ameryce jest bardzo popularne ciasto kokosowe ozdobione bujną pianki, która jest oparta – bita śmietana kokosowy. Ten produkt jest w doskonałej harmonii z domowej roboty lody, białej i ciemnej czekolady.

Co gotować z kremem kokosowym?

Ten produkt nie jest tak łatwo dostać się do lokalnych sklepów. Jeśli określono je zdobyć, należy natychmiast udać się do największego hipermarketu z obfitości dóbr zagranicznych robione – może właśnie tam masz szczęście. To kosztuje stosunkowo niewiele, 200 RUB za słoiku.

Zup, sosów mięsnych, sosów do ryb … Być może jest to najlepiej pozostawić tych, którzy od dawna przyjaciół z takiego niezwykłego produktu podobnego kokosowym kremem. Początkujący powinni zacząć od prostszych dań. Na przykład, z lodami. Zrób to proste, a wynik jest zawsze dobre.

Trzepaczka mikser litr śmietanę konwencjonalny dodając do niej 500 ml kokosowego. Jeśli chcesz spróbować więcej deszczu, można dodać zgnieciony na miazgę blender owoce (mango, bananów, nektaryny) lub pół szklanki orzechów kokosowych. Spróbuj waga: ewentualnie potrzebne cukru? Osłodzić do smaku, jeszcze raz wszystko dokładnie trzepaczką, połączyć Sudoku i wysłać je w zamrażarce.

Nawet ten produkt jest idealny do tworzenia wszelkiego rodzaju deserów na podstawie „Raffaello” i „Bounty”: domowe słodycze, ciasta, torty.

Bita śmietana kokosowy, można ozdobić sernik, otwarte ciasta, sałatki owocowe koktajle.

Doskonale zdaje sobie sprawę z właściwości kokosowych barmanów i baristów śmietany. Składnik ten jest powszechnie stosowany w kuchni szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, koktajli, kawy. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości niezwykłym napoju, można dokonać „Kiss pod jemiołą.” Dokonać w następujący sposób: na wytrząsarce dodano 45 ml wódki (korzystnie z żurawiny), grejpfrutowy i 30 g kremu. Po dokładnym ubijania ciecz wlewa się do kieliszka i dekoracji koktajl wiśniowy.

I tropikalny krem krem niezwykle dobra czarna kawa.