795 Shares 8234 views

Alexander Golubev – Filmografia, Biografia i życie osobiste

W Moskwie w 1983 roku, 2 lipca, urodził się młody i utalentowany aktor naszych czasów Alexander Golubev. Jego dzieciństwo było specjalnie nie różni. Dorósł, poszedł do szkoły, tysiące rosyjskich dzieci. Ale w 1996 roku nastąpiło zdarzenie, które zmieniło jego życie. W ciągu 13 lat był w świecie kina i zadebiutował w filmie „Kotovasiya”. Kariera Aleksandra Gołubiewa zaczęło szybko i równie szybko się rozwija.

Nowe propozycje i nowe role

Jeden po drugim, a następnie w pracach słynnego obrazu „studenci”, „Boomer-2”, „Pirania”, „ciepła” i „likwidacja”. Ta ustalona całe przyszłe przeznaczenie człowieka. Natychmiast po zakończeniu szkoły zewnętrznego, wszedł VGIK, gdzie od 2000 do 2004 roku był studentem kursu Witalij Sołomin. Podczas studiów, Alexander Golubev pracował w teatrze i filmie.

Badanie nie przeszkodziło liczne strzelaniny

Podczas studiów grał w przedstawieniach oczywiście „The Trouble z przetargu Heart” i „Az i Firth.” W obu produkcjach, otrzymał dwie główne role. Sasha pomógł również w formułowaniu tez młodych reżyserów Instytutu. „Hamlet” Pewnego dnia zdarzyło mu się zagrać Laertes w produkcji słynnego Szekspira. Również w tym czasie pracował intensywnie w punktacji filmowej i asyst, starał się grać w różnych teatrach Moskwy i działającą w telewizji. W trzecim roku Aleksandr Gołubiew rozpoczął pracę w teatrze Dmitry Astrachań. Jego pierwszy występ był „idylla rodziny”. Dostał rolę Slavik.

Ciekawe, w tym zwyczajowego utalentowanego aktora

W tym okresie, filmografia Aleksandra Gołubiewa jest uzupełniane jednym bardziej interesującej pracy. Zagrał w klipie wideo z popularnych grup „zwierzęta” w 2003 roku za piosenkę „Tylko taka silna miłość”. Iw krótkim czasie, w 2004 roku został zaproszony do współpracy gwiazdę serialu „kadetów”, nakręcony na kanale RTR i poświęconych jubileuszowy (60-lecie) Wielkiego Zwycięstwa.

Po pewnym okresie czasu filmografia Aleksandra Gołubiewą nabył kolejną interesującą nazwę. Zauważył występ w teatrze w oryginalnym antrepriznom grać Olgi Anohinoy „pięć wieczorów” w towarzystwie słynnego Aleksandra i Larisa Dedyushko Guzeeva.

Życie kręci tylko promuje młodego aktora

Prywatne życie młodego aktora nie przeszkadzają, ale tylko pomógł mu wspinaczkę na Olimp. Wszystko poszło całkiem dobrze. Alexander Golubev i Aleksander Ursulyak, córka utalentowanego reżysera, który usunął słynny obraz „likwidacji” i „Isajew” połączone małżeństwo prawny. Po chwili Sasha urodziła jego 2 wspaniałych córek. Ale Gołubiew nie było wystarczająco dużo dla rodziny, a ostatnio jego otwarcie zaczęły pojawiać się publicznie ze swoją kochanką.

Chłopcy z którą studiowali Alexander Golubev w tej samej klasie, mówią, że od najmłodszych lat był bardzo kochający. Kobiety Alexander cieszył chwała kapitana, w stanie walczyć na ścinki nie tylko kwieciste i drobne komplementy i drogie prezenty i niespodzianki, i odważny widoki i musujące poczucie humoru. Ten piękny i utalentowany młody człowiek wiedział już swoją wartość. Rzeczywiście, już od 14 lat, Alexander ukończył z zewnętrznego liceum i zaczął zarabiać dobre pieniądze. I wydawać pieniądze na dziewczyn, nie był w pośpiechu. A ze względu na stałą pracę omal nie musiał tego robić.

Spotkanie z żoną

Przez długi czas powieści młodej damy człowieka nie trwało. Doszli do końca wystarczająco szybko. Prawdziwa miłość doszła do Aleksandra, gdy miał 20 lat. To było w tym czasie poznał swoją Sasha. Zdjęcie Aleksandra Gołubiewa i jego żona są teraz powszechne, dzięki czemu będą mogli zobaczyć każdego fana niezwykłego młodego aktora.

Z Beauty-tym samym wieku co Alexandra Ursulyak poznali się na planie podczas pracy nad filmem „cała naprzód!” Mimo, że nie grać w scenach razem, to nie przeszkodziło im zwrócić uwagę, aby pokazać sympatię i zaprzyjaźnić się ze sobą. Ta przyjaźń szybko przekształcił się w huragan romantyzmu i prawdziwej miłości. I wystarczająco szybko młodych ludzi weszło w związki małżeńskie.

Plotki, które krążyły wokół młodej pary

Na początku plotek relacji skomentował, że Golubev nie tylko kochał córkę słynnego reżysera i stara się kosztem bliskich związkach szybko wspiąć się na szczyt filmowego. Role Alexander wtedy naprawdę się jak wybór jednego po drugim lepiej. Młody talent jest nie tylko udział w strzelaninie projektów głośnych krewnego. On również otrzymał dość lukratywne kontrakty ze wszystkich przyjaciół testy – Siergiej Ursulyak.

Tak, znanym z nowego członka rodziny Yuri Moroz zaprosił Aleksandra niemal każdy jego filmu. Nic dziwnego, że nowa seria roboczo zatytułowany „Ostatni Rzymianie”, który został nakręcony na Malcie, oznaczonych przez fakt, że strzelanie zaangażowanych i Alexander Golubev. Aktor został tu oznaczony jego burzliwy romans z młodym i mało znanej aktorki, który był również uczestnikiem projektu. Miłośnicy związek posunął się do Aleksandra w dniu przyjazdu w Moskwie opuścił rodzinę.

Burzliwe życie utalentowanego aktora

Cine koteria, wielu twierdzi, że Aleksander nigdy nie odmówił drinka i pokurolesit dziewczęta. Kilka lat temu w Mikołajowie podczas pracy na planie obrazów „Zasady porwanie” niemal prześcigali się. Każdej nocy miał zabawy w lokalnych klubach i barach. I jego upojenia alkoholowego był taki, że nie może zrozumieć, jak jeden z lokali rozrywkowych, aby osiągnąć następny i za każdym razem było w nowej spółce. Kiedy do jego ciężarną Aleksander przyszedł na kilka dni, nie mógł odnaleźć samego miejsca, w oczach próbuje legalnych małżonków mogą być przytwierdzone, przyzwoity i nie angażować się alkohol.

Pomimo zamiłowania do hałaśliwych imprezowania i nieprzespanych nocy, nigdy nie pokrzyżował proces filmowania Alexander Golubev. Aktor na scenie wyszedł na czas w doskonałych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. To działa jak prawdziwy profesjonalista, którego życie osobiste nie ma wpływu na to, co dzieje się w ramce lub na scenie.

Za rolę w serialu „Bracia Karamazow” otrzymała swoją pierwszą nagrodę – nagrodę „Golden Eagle” – Alexander Golubev.

Filmy z udziałem znanego młodego mężczyzny

1997 – "Kotovasiya".

2004 – "kadeci".

2005 – "Boomer drugi film.".

2005 – „Cała naprzód”.

2005 – "pierdnięcie".

2006 – „Dziewięć miesięcy”.

2006 – "Wysoki Sądzie".

2006 – "ciepła".

2006 – "Piranha".

2006 – "Deal".

2007 – "Flint".

2007 – "Eliminacja".

2007 – "Supermarket".

2008 – „Droga do szczęścia”.

2008 – „Dawno temu w prowincjach”.

2008 – "efekt uboczny".

2009 – „Bracia Karamazow”.

2009 – "Isajew".

2009 – „Pelagia i biały buldog”

2009 – „Zasady kradzieży.”

2009 – "Trybunał".

2009 – "Jasnowidz".

2010 – „Uśmiechnij się, płakać, kiedy gwiazdy.”

2010 – „cichy basen”.

2010 – "Kandahar".

2010 – „Złota Pułapka”

2010 – „Co kryje miłość?”

2010 – „Spaleni słońcem 2”.

2011 – "Czarne Wilki".

2012 – „Cena zapłacona za miłością.”

2012 – "Jałta-45".

2012 – „Ognisko w śniegu.”

2013 – "Nowe przygody".

wniosek

Ale to dopiero początek kariery aktorskiej młodych i zdolnych Aleksandra. Nikt nie mówi, że zdecydował się zakończyć swoją drogę w filmie. Dlatego widzowie i fani mogą spodziewać się wielu nowych ról i wizerunki słynnego aktora. Każdy z filmów, w których on musiał udowodnić sobie w takiej krótkiej karierze, mówiąc, że jest on zdolny do bardziej. Alexander uważa ruchy na jego drodze do góry.