622 Shares 3212 views

Jak popularny jest kolor włosów „ciemna czekolada”?

Piękne „czekolada” włosy, błyszczące oczy, elegancki strój – to idealny stylowy i modny pani, przyciąga uwagę mężczyzn. Kolor „czekolada” przechodzi prawie wszystkie sprawiedliwszy połowę ludzkości. Jest to rodzaj kompromisu płynne przejście z czarnego włosy jaśniejszy odcień. Dwadzieścia lat piękna będzie wyglądać z tym kolorem prostu wspaniały, i w starszym wieku będzie wybrany spośród różnych kolorach są jasne odcienie stracić kilka lat. Włosy „ciemna czekolada” dobrze łączy się z opalonej skóry, brązowe lub zielone oczy. Ten kolor jest w naszych czasach bardzo popularne i ma większą gamę kolorów.

Cechy wyglądu, w połączeniu z „Chocolate” zamków

Ciemnoskóry południowe piękności wyglądałaby o brązowych loków bardzo naturalnych. Są one zawsze w twarz kolor „ciemnej czekolady.” To nie znaczy, że białe ocieplane kobiety mody nie jest konieczne do malowania w tych kolorach. Wręcz przeciwnie, to dać im trochę nietypowe i ekstrawaganckie, pełne przeznaczyć skórę, daje blask i jasność. Ten ciepły ton jest bardzo naturalny, a więc w ogromnej gamie swoich kolorowych barwach, można znaleźć kolor, który nadaje się do każdego rodzaju wygląd. Blond lub przedstawicielom blond włosy są łatwiejsze do uzyskania pożądanego koloru po nasyceniu koloru i brunetki wynik może się różnić od opakowania.

Kolorystyka czekolady

Odcienie bogatych kolorach bardzo dużo. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze farby naturalne Dane wygląda. Teraz na ciemniejszy bardziej wyblakłe:

  • Tak więc uważamy, kolor włosów „ciemna czekolada”. Kto idzie to „Delicious” kolor? Brązowych oczach i niebieskooki panie malowane go bez wątpienia. Niezależnie od tonu nie jest wybierany piękno, jest to niezbędne do odpowiedniego makijażu. Włosy muszą być zadbane i zdrowe, i make-up – wyraziste. Kolor włosów jest „ciemna czekolada” jest teraz u szczytu popularności.
  • Czarne i czekoladowe odcienie. Mogą być malowane ciemnoskórych piękności. On prawie czarny z mocą brązowawy, wygląda bardzo nowoczesny. Włosy „ciemna czekolada” zawsze luksusowe.
  • Lekka czekolada (mleko) – bardzo ciepły ton, jak karmel. Mogą być malowane niebieskie oczy, szarooki i jasnej karnacji panie.
  • ton pszenicy czekolada pasuje na brązowy i blond włosy. Bardzo nietypowy wygląd do długich fryzur. Loki po prostu wylewa odcień brązowo-złoty.
  • ton karmel daje obraz szlachty, uroku. Ta szczególna kombinacja beżowo-czerwona.
  • Kolor „Ashy czekoladę”. Ładna kobieta z głową włosach wygląda bardzo delikatnie.
  • Czerwony kolor „Chocolate”. Scalanie ciemnobrązowe i ognisty kolor daje niepowtarzalny efekt. Odpowiednie odważne, zdecydowane dziewczyny, wygląda trochę wyzywająco.

Jak wybrać odpowiednią farbę

Malowane w modnym kolorze czekolady jest prosta, co najważniejsze, ze zrozumieniem podejście do wyboru kolorystyki. farbowania włosów „czekolada” bardzo wybredna, więc lepiej kupić już sprawdzoną serię. Każda firma produkuje obejmuje modne ton. W sprzedaży są tańsze opcje, a także elita farby. Kupując tani produkt, istnieje ryzyko, aby spalić włosy. Nie należy polegać na niesprawdzonych firm.

Można przeczytać recenzje, skonsultować się z przyjaciółmi lub udać się do dobrego fryzjera. Tani kolor włosów „czekolada” może dawać dziwne brudne odcień. Przed naniesieniem kompozycji na włosach, trzeba się pozbyć poprzedniego tonu, więc lepiej jest kupić lekarstwo na przebarwienia.

Połączenie typu skóry

Dla doboru odcienia strój, makijaż, włosy są ważne, aby znać swój wygląd tsvetotip. Zima, wiosna, lato, jesień – tak można opisać wygląd kobiety. Zima dziewczyny mają jasną skórę, ciemne włosy i jasne oczy. Im bardziej odpowiedni kolor włosów „ciemna czekolada”. Dziewczyny z wiosennej rodzaju wygląd blond są półprzezroczyste różowy odcień skóry. Więc panie dostosować ciepłą barwę światła z czekolady mlecznej (karmel).

Rodzaj lato wygląd charakteryzuje się różowo skóry, jasnych oczach i blond włosach. Taki wygląd tsvetotipu odpowiednie czekolada, pszenica, karmel tonu. panie jesień mają ciemną skórę, zielone lub brązowe oczy. Będą podchodzić kasztanowy kolor czekoladowy z ognistym odcieniu.

Jak dbać o włosy „Chocolate”

Zaraz po malowaniu należy używać balsamu mocującą, nie zaniedbywać tej procedury. Po takim płukania włosy staną się żywy połysk. Kolor włosów jest „ciemna czekolada” wymaga użycia szampon ochronny dla ciemnych włosów. Wiele marek kosmetycznych produkcji takich serii. Włosy „ciemna czekolada” bardzo boją się promieni słonecznych, więc należy starać się być jak najmniejsza pod ich wpływem. Włosy mogą wysychać i przestaje świecić. wiele masek, pianki, kremy, wyprodukowane dla obrony. W lecie jest lepiej usunąć nici w wiązkach, aby ukryć pod czapki i szaliki.

Naturalne kosmetyki dla zdrowych włosów

Osiągnąć piękny odcień czekolady nie tylko barwników chemicznych, ale tradycyjne metody. Wiele używać do henny, Basma, kawa. Ponadto, jako naturalnego barwnika, można użyć wywar z orzecha włoskiego lub skórki cebuli. Najwytrwalszymi jest efekt po barwieniu za pomocą mieszaniny henna i Basma. Do tego mieszany na opakowaniu tych środków, parzona wrzątkiem, aby uzyskać pastę. Pozostawić mieszaninę tę w celu zaparzenia godzin. Następnie zawiesina jest stosowana do włosów, zapakowany i czeka przez 1,5-2 godzin. Włosy są następnie nabyć bogaty kolor i połysk.