317 Shares 8502 views

Film Celestial Swallows: aktorzy i role, fabuła

W 1976 roku został zastrzelony przez reżysera Leonida Kvinikhidza musical "Heavenly Swallows", którego aktorzy kręcili się w całej Związku Radzieckim. W filmie znajdują się wspaniałe pieśni napisane przez Victora Lebiediewa, a prosta, nieskomplikowana fabuła pozwala na relaks w 126 minutach, w których film trwa . Kto zagrał główne role w filmie Kvinikhidze i jakie są jego wydarzenia opisane?

Twórcy obrazu

Pierwsze godne uwagi dzieło Leonida Kvinikhidza w kinie jest związane z powieścią "Hiperboloida Inżyniera Garina", motywy, w których reżyser wyreżyserował cykl "Zwiń Inżyniera Garina". Wtedy Quinikhidze wyprodukował całą serię kultowych filmów, które widzowie wielokrotnie przeanalizują nawet dzisiaj: mówimy o Straw Hat, bajce Mary Poppins, Goodbye! I oczywiście niebiańskie jaskółki.

Materiał "Heavenly Swallows" dla reżysera filmował filmik Nikolai Zhilin, który pracował w filmie "Chelyuskinsky" Michaiła Ershova.

Zwłaszcza dla komedii Quinikhidze wspaniałe piosenki zostały napisane przez muzykę Victora Lebiediewa, znanego również z jego kompozycji stworzonych do filmów "Dzienniczka dyrektora szkoły", "Poszukaj kobiety" i "Midshipmen, naprzód!"

Filmowanie odbyło się w pałacu Vorontsov, położonym w pobliżu Alupki. Część materiału została nakręcona na ulicach Jałty.

Krótka historia

Aktorzy filmu "Celestial Swallows" grają śmieszną historię w ramce młodego złośliwego ucznia w internacie, który ucieka z klasztoru i staje się aktorką serialu.

Denise de Florigny, w obliczu zakonnic, którzy uczą dziewcząt dobrego obyczaju, jest pokorną i ulegną osobą. Ale w rzeczywistości ukrywa się przed wszystkimi marzeńami, stając się sławną aktorką, która kąpała się w promieniach chwały i kolorów od wdzięcznych fanów.

W tym klasztorze Denise jest obojętny: nauczyciel muzyki, pewien Celestin, po południu przedstawia siebie jako pobożnego monsieura o surowych zasadach, a wieczorem tworzy frywolne operetty na lokalny teatr.

I kiedy Denise zostanie poinformowana, że została zaręczona z jednym młodzieńcem i wkrótce będzie żonaty. Z pensjonatu dziewczyna musiała zostać zabrana przez Celestina. Jednak znaleźli się w lokalnym programie show, gdzie Denise musiała ocalić spektakl Celestina z powodu upadku. W rezultacie cała historia zamienia się w zupełnie nieoczekiwane zakończenie.

"Celestial Swallows": aktorzy i role. Ia Ninidze jako Denise

Kiedy Iya Ninidze odgrywała rolę w filmie Kvinikhidze, miała zaledwie 14 lat. Był to landmark film: Ninidze, znany ze wszystkich Związku Radzieckiego, został "Celestial Swallows". Aktorzy, którzy zagrali z Yei w filmie, mieli wiele doświadczeń i dźwięków. Jednak Ninidze nie zagubił się na ich tle i zrobił godne miejsce na zdjęciu.

Iya Ninidze była znakomitą tancerką, a od dzieciństwa zagrała w filmach ("Do not Grieve!", "First Swallow"). Jednak nie mogła śpiewać, więc roli Denise została wypowiedziana przez piosenkarka Elena Dryatskaya, która miała sonorski młodzieńczy głos.

Po uczestnictwie w tym projekcie, Iya Ninidze otrzymała wyższe wykształcenie w VGIK. Po ukończeniu studiów aktorka pracowała od ponad dziesięciu lat w Teatrze Dramatycznym w Tbilisi. Pod koniec lat 90-tych musiała przenieść się do Moskwy i zacząć występować w teatrze – kabarecie "Bat". Wkrótce pojawiła się na niej masywna ozdoba, a na skutek obrażeń Ninidze przez jakiś czas musiała opuścić scenę.

Ostatnio artysta często pojawia się w cyklu "Wyspa Wasilievsky", "Hunting for Beria", "March of Turetsky" itp.

"Celestial Swallows": aktorzy i role. Zdjęcie Andreja Mironova i jego postaci Celestian

Andrew Mironov – bohater czasu, panie domowe. Wiedział, jak lubić nie tylko publiczność, ale także twórcy tego kraju, więc artysta został zastrzelony w najlepszych filmach ZSRR. Każda druga taśma z udziałem Mironowa weszła do złotego kina radzieckiego.

W filmie "Celestial Swallows" aktorzy Mironov i Ninidze zagrali nauczyciela i studenta. Pan Celestin, zgodnie z fabułą, nauczał muzyki w internacie młodego Denise. Celestin miał jednak trochę tajemnicę: chodziło o opactwo klasztoru i uczniów, był pobożny i moralny moralny, aw wolnym czasie był znany jako Floridor, pisarz operetek na lokalny kabaret.

Gdy Celesten został pouczony o przeprowadzeniu Denise przed pociągiem, ale kompozytor musiał rozstrzygać sprawy w teatrze, więc zostawia Denise bez opieki. Dziewczyna wykorzystuje tę szansę, aby od jakiegoś czasu minęła jak gwiazda operetki.

Irina Gubanova jako Carolina

Irina Gubanova w filmie Leonida Kvinikhidza pełniła rolę opactwa klasztoru, w którym wychowywano dziewczęta z przyzwoitych rodzin. Jej bohaterka pobożnie wierzy w swoje dobre czyny, ale komiczna sytuacja polega na tym, że Carolina nawet nie podejrzewa, co się dzieje w jej internacie: dziewczyny marzyły o powieściach z wojskiem, najbardziej przykładową uczennicą Denise planuje uciec od rodziców i dobrze wykształcony panie Selesten jest w rzeczywistości Prowadzi podwójne życie. Jednym słowem, światowe życie szaleje w klasztorze "Celestial Swallows".

Aktorzy Irina Gubanova, Ludmiła Gurchenko, Alexander Shirvindt byli bardzo popularni w ZSRR. Jej kariera zaczęła się w lirycznej komedii "Dziewczyna bez adresu" Rybanowowa, grającego sąsiada głównego bohatera w pokoju. Potem pojawiła się rola Pawła w filmie R. Tikhomirowa "Królowa Pik" i roli Svetlany w melodramacie Annensky "Pierwszy Wózek Trolejbusowy". Aktorka można też zobaczyć w filmach "Wojna i Pokój", "Śnieżka Królowej" i "Zielona Wóz".

Lyudmila Gurchenko jako Coco

Biografia aktorów filmu "Celestial Swallows" przypomina scenariusz filmu. Nawiasem mówiąc, kanał telewizyjny "Rosja-1" niedawno poświęcił całą serię do życia i twórczości Ludowego Artysta ZSRR Lyudmila Gurchenko.

Ludmila Markovna była jedną z tych rzadkich aktorek, którzy wiedzieli, jak tworzyć niezapomniane obrazy i jednocześnie dobrze śpiewać. Gurchenko grał w wielu filmach muzycznych ("Carnival Night", "Straw Hat"), a jednocześnie wykonywał partie wokalne swoich bohaterów na własną rękę.

W karierze brało się także wiele dramatycznych ról: na przykład w filmach "Stacja dwójki", "Morze Bałtyckie", "Miłość i gołębie".

W "Heavenly Swallows" Gurchenko dostał rolę teatru operowego prima Koko, który w dniu pokazu jednego z występów Floridora uciekł z oficerem wojskowym. Po tak nagłym wypadku dyrektor teatru po prostu musiał pilnie wprowadzić młodego Deniza do gry, która zaoferowała swoje usługi.

Inni wykonawcy ról

Film Celestial Swallows, aktorów i role, które są szczególnie jasne i kolorowe, znalazł się na liście najlepszych prac filmowych Aleksandra Shirvindta, Siergieja Zakharowa, Ery Ziganshiny, Geleny Ivlieva i Boris Loskin.