320 Shares 952 views

elementów wykończeniowych – ścieg „wstecz” igły

Świat jest bogaty w ściegów i technik hafciarskich. Dzięki nim można tworzyć różnego rodzaju dzieł, które stały się ozdobą odzieży, elementów projektowania pokojowej i innych akcesoriów. Trzeba tylko właściwie wybrać maszynę do haftowania, które zostaną połączone z głównym produktem. W tym artykule, będziemy analizować szczegółowo szew „powrót igły”. Jest on często nazywany bekstich.

Ten ścieg jest kontur i jest wykorzystywany do elementów izolacyjnych hafty i obrazu HD Impart. Ponadto, czasami zastąpiony przez maszynę do szycia, łączący dwie części razem, ale teraz mówimy o haftem. W pracach jest często używany do zobrazowania oczy zwierzęcia, nos, usta, ogólnie rzecz biorąc, wszystkie części, które wymagają jasności.

Schematy hafty jest zazwyczaj oznaczona linią ciągłą. W tych źródeł, nie zawsze są wyjaśnienia co nici do haftowania należy stosować i ile warstwy powinny być wprowadzone. Głównym punktem tutaj – to jest początek pracy tylko wtedy, gdy coś (lub inne akcesoria) są w pełni przygotowane. A w najlepszym przypadku – nawet po produkt przemywa.

Fix szew „wstecz igły” na początku, stosując zwykłe pętle. Lepiej wziąć igłę nie jest gruba, którego krzyż szwy, a cienkie i ostre, aby nie zepsuć gotowe krzyże. Technika ta uważana jest za łagodny i delikatny, dlatego do jego realizacji trzeba używać tych samych narzędzi.

Jak prawidłowo przeprowadzić joint „igłę z powrotem”? Aby rozpocząć, należy dokładnie przyjrzeć się strukturze, w której ten element jest obecny. Po ciągu złożone na przedniej części, ale nie w odniesieniu do punktu początkowego, a wzór bitowy w kierunku wycofującą (zwykle jednego obrazu komórki poziomo, pionowo lub ukośnie). Typowo, tkankę przebitych na 1. Następnie wprowadzić igłę w punkcie zerowym. I wyjście w punkcie 2, który jest w tej samej odległości od 1 jako 0. Okazuje się, że są haftowanie, wracając każdorazowo temu. Kiedy zrobić ostatni ścieg z przodu wątku haft przymocować po niewłaściwej stronie sobą dowolnymi znanymi sposobami.

Innym ważnym punktem – jaki rozmiar wybrać ścieg. Jeśli nie zmieni kierunek linii, to znaczy na przykład, to idzie poziomo, możliwe jest, aby zdecydować o jedną komórkę i nie tylko. Uważa się, że wielkość ścieg nie może przekraczać 4 komórki, często na forach needlewoman podzielić się swoją opinią, że optymalna długość 3-komórki, inaczej nici zacząć sag. Ale jeśli masz zakrzywioną linię, to lepiej jest użyć tylko jedną komórkę.

Bądź ostrożny i staram się dostać do poprzedniego ściegu na szwie była gładka i bez przerw. A także spróbować równomiernie naciągania nici. Jeśli zauważysz, że nie okaże się, zgodnie z przeznaczeniem, to lepiej, aby rozwiązać wszystkie i spróbuj ponownie. Po pierwsze, można włączyć się w sposób niedoskonały, więc pierwsze praktyki w małych miejsc pracy, a gdy nabete ręka, będą uzyskiwane szybko i łatwo.

Rezultatem jest bardziej dokładny i atrakcyjny obraz, a kolejny ważny plus tego stawu jest to odwrotna strona tego samego staje się całkiem fajnie. Doświadczony przydatny czasami zastąpić ścieg „wstecz” igły lub innego zastępcę występ, ponieważ nie zawsze mają chęć do cięcia i ponownie napiąć nić lub przeciągnij go do niewłaściwej stronie.

Często istnieją różnice między needlewomen o tym, co należy uzupełnić obraz takich uderzeń, czy nie. Niektórzy uważają, że paleta kolorów obrazy, haftowane krzyż, wystarczy. Inni wierzą, że on po prostu musi kompozycji przypraw.