886 Shares 5162 views

Restauracja piwa "Old Suitcase" (Tver)

Dawna rezydencja na rogu ulicy Kryłowej jest znana wielu Tveritów, a goście miasta, którzy tu przybyli, którzy z miejscowymi przyjaciółmi, którzy – po ukończeniu studiów przeglądów turystycznych, którzy – po nieudolnym losie, pozostają fanami tej instytucji.

Lokalizacja

Znajduje się w tej dwupiętrowej małej restauracji "Stara walizka" (Tver). Jego adresem jest ul. Kryłowa, dom 22. Ta instytucja zjednoczyła bar z piwem, restaurację, kawiarnię. Właściwie, niezależnie od tego, jak nazywają to "starą walizką" – to piwo pubowe.

Na starej cichej ulicy, dwa kroki od centrum, ludzie przyjeżdżają do picia piwa, smaczne posiłki, a może po prostu filiżankę kawy, rozmawiają z przyjaciółmi w przytulnej atmosferze lub oglądają mecz piłki nożnej razem, słuchają muzyki na żywo. Wszystko to można znaleźć w "starej walizce".

Latem obok restauracji znajduje się weranda z tabelami i można cieszyć się wyżej wymienionymi przyjemnościami i oddychać świeżym powietrzem.

Zimą "stara walizka" postawiła choinkę.

Co jest w środku

Tuż przy wejściu rozpoczynają się wąskie, drewniane schody. Kilka kroków i wejście do holu. Ściany są zawieszone … Trudno nawet opisać to, co jest na ścianach, lepiej spojrzeć na zdjęcia. Wszystko to jest integralną kompozycją. Nie ma jednego dodatkowego elementu. Drewniane stół i stołki, miękkie wygodne sofy przy stolikach.

Licznik barów, trudny do nazwania w inny sposób, jest przestronny. Wokół są wygodne stołki barowe. Tutaj, w zasadzie, młodzi ludzie mówią. Pokój jest tak przestronny, że kilka firm może jednocześnie siedzieć na taboretach.

Nad telewizorem z dużym ekranem. Często emitowane są zawody sportowe, w większości rozgrywki piłkarskie.

Na drugim piętrze znajduje się "stara walizka". Tam atmosfera jest bardziej wyrafinowana, prawdopodobnie możesz tak powiedzieć. Stoliki są mniejsze, bardziej ostrożne, ściany są urządzone bardziej zwięźle. Zamiast baru – sceny.

Co robić

Kawiarnia "Stare walizki" (Tver) – instytucja wielopłaszczyznowa. Nie musisz tego przegapić. Tutaj fani piłki nożnej zbierają się podczas transmisji meczów, tutaj można grać w rzutki, piłkarzyki.

Dla fanów muzyki na żywo na drugim piętrze muzyków grają często koncerty różnych grup. W playbill można zobaczyć takie zespoły Tver jako "Rays", NZ, TSBAND, GREENWICH, COVER BAND "LIVERPOOL".

Początek wszystkich koncertów o 21:30.

Piwo

Pub piwa powinien uzasadniać swoją renomę. "Stara walizka" (Tver) może dumnie powiedzieć, że się udało. Do wyboru jest osiem piwa. Wśród nich rosyjski "Żigulevskoe", irlandzki ale Kilkenny, Leffe Brune – belgijskie ciemne piwo, Delle-Vue z wiśniami, często nazywany szampanem z piwa, Erdinger, aksamit, jabłecznik itp.

Piwo rosyjskie, irlandzkie, belgijskie, niemieckie, czeskie. Filtrowane i nie filtrowane. Butelkowanie i rozlewanie. Ciemne i jasne. Co piwo nie zostało jeszcze nazwane?

Dla miłośników piwnych przysmaków serwowane będą koktajle piwa składające się z dziesięciu odmian. Krótko mówiąc, piwo restauracja "Old Suitcase" (Tver) uzasadnia jego nazwę.

Menu

Służy tutaj dania kuchni europejskiej, a także ugotowane według własnych receptur, pod marką – od szefa kuchni. Ugotowują tutaj pyszne, duże porcje. Ceny w pubie Old Suitcase (Tver) Od demokratycznego do wysokiego. Możesz wybrać potrawy na każdy gust i torebkę.

W lokalu serwowane są słodkie desery, w tym sernik z szefa kuchni.

Odmiany kawy i herbaty tak wiele, że oczy biegną. Wśród tradycyjnych nazwisk jest rodzimym rosyjskim "Ivan Tea" – potężnym napojem dla zdrowia o przyjemnym smaku. I ocieplenie herbaty imbiru.

Lista napojów pozostanie niekompletna, jeśli nie wspomnisz angielskich lemoniady, a tu są cztery odmiany. Sądząc po menu, wszystko, co musisz spróbować, chociaż w tym samym czasie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, będzie musiał przyjść jeszcze kilka razy. Sędzia dla siebie: tradycyjny Dzhindzhir Bir lub piwo imbirowe , to także imbir lemoniady, Ruf bir to piwo źródłowe, które promuje system demograficzny (jak to jest napisane w menu), lemoniady ziołowej, łopianu i lemoniady mniszka lekarskiego. Jak nie spróbować tych napojów?

Z przekąsek, wśród dość znanych zestawów, "Perłą Walizki" od lokalnego szefa kuchni jest miniaturowy pelmeni, smażony chrupiącym skorupą.

Zupa szpinakowa, por, brokuły w chlebie – instytucja nowości? Kto nie lubi innowacji, znajdzie kilka tradycyjnych propozycji.

Na liście sałat można znaleźć wszystkie znane nazwiska, np. "Cezar", a na przykład można zjeść sałatkę z grilla "Ajapsandal". To jest ciepła sałatka z warzywami i indykiem, gotowanymi na grillu.

Z gorących potraw polecam coś szczególnie trudnego. Wszystko brzmi bardzo smacznie. Istnieje tylko wybór między kurczakiem, indykiem, wołowiną, wieprzowiną, rybą; Sposób przygotowania: pieczone, smażone. Cóż, za cenę, oczywiście.

Oddzielnym działem są naczynia przygotowywane na grillu. Oprócz mięsa, w tej sekcji znajdują się również warzywa i chleb.

Inne sekcje w menu oferują przysmaki, sosy, piwo bezalkoholowe, napoje bezalkoholowe dla gości.

Zgodnie z wymienionymi daniami, z pewnością można powiedzieć, że menu "Stare walizki" (Tver) zapewnia wszystkie gusta i do każdego wieku.

Przepraszam za import

W tekście często używane "Stare walizki" (Tver) nie jest przypadkowe. Bardzo ważne jest, aby czytelnicy nie zmieszali się. Jak się okazało, wiele walizek, podobnych do zniszczonych, ale nie zupełnie podobnych w treści, jest w naszym kraju. Będziesz oferowany sklep z prowizją, atelierami i atelierem. Można z całą pewnością stwierdzić, że wśród nich jest tylko jeden pub i nie będziesz żałował zapoznania się z tym.