540 Shares 8301 views

Seks w czasie ciąży pod zakaz?

Do niedawna, ciąża była równa tej choroby, a kobieta w ciąży była zmuszona ograniczyć swoją maksymalną aktywność. Seks w czasie ciąży było zakazane. Wierzono, że to może zaszkodzić dziecku. Na szczęście, to świat zatopiony w zapomnienie, a teraz w ciąży może prowadzić do pełnego życia, w tym płeć. Lekcje miłości podczas oczekiwania dziecka nie tylko nie szkodzą kobieta i jej nienarodzone dziecko, a nawet może okazać się bardzo przydatna.

Po pierwsze, z czysto psychologicznego stronie. Przez dziewięć miesięcy znacznie zmienia się postać, istnieją zakłócenia w tle hormonalnym kobiety, która wpływa na jego atrakcyjność. Oczywiście, w wielu przypadkach, w ciąży, a wręcz przeciwnie, to tylko dostaje całkiem nabycie pewnej wewnętrzne światło, ale ze względu na jej zaokrąglony kształt czuje się niepewnie. W tym przypadku, seks w czasie ciąży pomoże poczuć wciąż pożądane i najpiękniejsza na męża.

Nawiasem mówiąc, przyszły ojciec, też przeżywa znaczny dyskomfort w tym trudnym okresie. Spadnie więcej odpowiedzialności, duże zmiany idą, zmieniając jego roli społecznej. Ponadto, jego duet z żoną stał się trio, i wydaje mu się, że jego żona zaczęła mu mniej czasu niż przed ciążą było mniej niż Jego miłości. Stosunki seksualne można wygładzić dyskomfort, aby pomóc pogodzić się z nowego statusu, aby zbliżyć przyszłych rodziców. Ale odrzucenie z nich jest obarczona pojawienia się luki między małżonkami, ich odległości od siebie. Ale po porodzie nieuchronnie nadejdzie okres abstynencji, już ze względów medycznych. Tak czy nie ograniczać się z góry?

Wiele kobiet zgłasza, że seks w czasie ciąży staje się jaśniejsza, bardziej zmysłowe. Jest to spowodowane wzrostem wrażliwości kobiety, z grą hormonów, więc trzeba myśleć o antykoncepcji. Bardzo często w tym okresie kobieta otrzymuje najbardziej żywe wrażenia, najjaśniejsza orgazm. gry seksualne stają się coraz bardziej wyzwolone. Nawiasem mówiąc, ciąża jest doskonałą okazją do dywersyfikacji ich życia intymnego. Nie wszystkie pozycje sex stosowane w okresie doberemenny jest teraz wygodniejsze, a więc nadszedł czas, aby poszukać nowych opcji. W rzeczywistości, praktycznie bez ograniczeń. Najważniejsze, że to było wygodne do oczekującej matki i rozwijającego się dziecka. Dlatego postawa w czasie ciąży jest lepiej wybrać tak, aby nie wywierać presję na zaokrąglonym brzuszku.

Na przykład, w pierwszym i drugim trymestrze ewentualnych zmian pozycji misjonarskiej, ale człowiek musi polegać na wyciągniętą ręką, tak aby nie powodować niedogodności dla partnera. W trzecim trymestrze tej pozycji już powoduje pewne trudności.

Aż podejście dostawy stawia jako człowiek za kobietą lub leżąc na boku lub stojąc na czworakach. Ciśnienie na brzuchu w tym przypadku nie jest, przyszła mama wygodne, a człowiek jest wolny pieszczoty całego ciała partnera.

Pose, gdy kobieta na górze, dobrze, że partner może regulować głębokość penetracji sama, jej nachylenia, tempo.

Seks w czasie ciąży, jeśli nie ma powodu, aby je odrzucić medyczny, weźmie przyjemność dla obojga partnerów, umożliwiając im bliżej i na fizyczne i na poziomie psychologicznym.