598 Shares 4389 views

10 wskazówek dla turystów. Jakie leki wziąć do Egiptu?

W dzisiejszych czasach wiele osób jest w stanie podróżować. Ta rozrywka była najlepsza odpoczynek po ciężkim roku pracy. Turyści odwiedzają wiele krajów, a jednym z najbardziej popularnych z nich był Egipt w ostatnich latach. Ten wspaniały kraj położony na dwóch mórz – Morze Czerwone i śródziemnomorskich, a jej klimat w większości tropikalnych. Jeśli wybierasz się w podróż, trzeba podjąć wiele niezbędnych rzeczy, wśród których należy koniecznie uczestniczyć apteczki. W tym artykule masz jakieś rady dla turystów, a także dowiedzieć się, jakie leki wziąć do Egiptu.

Oczywiście, planując podróż, każdy stara się przemyśleć wszystkie szczegóły, ale problemem jest to, że nie zawsze się uda, a potem okazuje się, że rzeczywiście słuszne, to i przebywał w domu. I, oczywiście, trzeba myśleć o tym, jakie leki wziąć do Egiptu. A teraz zdecydowałeś się na wycieczkę, kupiliśmy bilety, należy wykonać wszystkie dokumenty i przyszedł długo oczekiwany dzień wyjazdu. Teraz, jak widać, jest mały, ale nie. Tutaj też znajduje się zestaw pułapek. Jeśli jeszcze nigdy nie byli za granicą, należy pamiętać o następujących wskazówkach dla turystów w Egipcie:

1. Przetwarzanie Visa odbywa się bezpośrednio na lotnisku w Egipcie. Jej koszt to około 20 $. Po dokonaniu płatności stempla w paszporcie, i od tego momentu zaczyna się wakacjami.

2. W przypadku zażycia ze sprzętu wideo i audio lub biżuterię, muszą być zarejestrowane w zgłoszeniu celnym, w przeciwnym razie mogą one zostać skonfiskowane.

3. Wybór może doprowadzić tylko jeden litr roztworu, 50 cygar lub papierosów, 200.

4. Musimy pamiętać, że przepisy dotyczące turystów w Egipcie są dystrybuowane. Z kraju nie może eksportować lokalną walutę (do powiatu należy zmienić w kantorze), przedmioty o wartości historycznej i, co najważniejsze, jest zabronione eksportować korale, ponieważ ich odkrycie czeka grzywny do 1000 $, aż do zatrzymania w policji site.

5. Przy rejestracji na lot z Egiptu wszystkie niezbędne do krojenia i przebijania elementów umieścić w swoim bagażu. Dzieje się tak nawet zestaw do manicure, w przeciwnym razie może być skonfiskowane.

6. Na wybrzeżu, przejdź do autobusów wahadłowych i taksówek. Jeśli hotel jest daleko od morza, w tym przypadku, zaplanowane działa transport publiczny.

7. Wszystkie rodzaje usług telefonicznych są drogie, więc jeśli chcesz zadzwonić do rodziny, byłoby tańsze to zrobić poprzez zakup karty telefonicznej, które mogą być wykorzystane w specjalnym telefonem publicznym.

8. składowanie w Egipcie zwykle podawana w 1 funt.

9. leków. Wziąć pod Egipt Zaleca się, aby wszystkie niezbędne przygotowania, w tym gorączka, przeciwbólowych i leków przeciwko chorobom jelit muszą także nabyć ochrony przeciwsłonecznej. Wszystkie rodzaje usług medycznych w tym kraju są płatne, ale istnieje system ubezpieczenia wszystkich przyjazdów turystycznych. Dlatego też, gdy jest to niezbędne do podjęcia decyzji o tym, które leki wziąć do Egiptu dla Ciebie. Musimy pamiętać, że klimat jest znacznie różni się od naszego, a co za tym idzie, ich gorąca pogoda, to będzie dużo trudniejsze do przeprowadzenia. W tym raju nie można pić wodę z kranu bez jego wstępnej sterylizacji. Dlatego konieczne jest, aby kupić płyn w butelce, które można znaleźć w każdym sklepie.

10. Aby zachować spokój, zachować kosztowności i pieniądze w sejfie. Jeśli w pomieszczeniu nie jest, można go wypożyczyć za niewielką opłatą.

Teraz, gdy wiele o zamówieniach tego wyjątkowego kraju wiedzą, a także o tym, co leki wziąć do Egiptu, żeby wakacje nie został zniszczony. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci. Cieszyć się wakacjami!