352 Shares 6985 views

Jak zrobić schody na drugie piętro: Zalecenia

Klatka schodowa ma wielką wartość w domu. Oprócz swojej podstawowej funkcji – przyłączenia i dostępu do najwyższym piętrze – nosi i innych obowiązków. Jej druga rola – stworzenie dodatkowego elementu w ogólnej wnętrza pokoju. A teraz główne pytanie: „Jak zrobić schody na drugie piętro?” istnieje szereg innych. Że jest to konieczne, aby uzyskać jakość, niezawodny, piękny i bez trudności? Musisz wiedzieć, co sprawia, że nawet po schodach na drugie piętro, a także cechy dla tego projektu.

Struktura ta składa się z następujących elementów:

 • Lot (marzec) – jeden z serii kroków;
 • plac zabaw dla dzieci – obraca się, lub prosty, wspólny maszerujących obejmuje;
 • kosour – wsparcie dla etapów wykonanych z metalu lub drewna;
 • pionowego – pionowe ścianki łączącej dwustopniowej poziomą (może go nie być w konstrukcji, to funkcję czysto ozdobne);
 • withs – łączy wszystkie etapy w marcu, metalowych lub drewnianych belek;
 • tralka – wsparcie dla poręczy lub poręczy.

Etap obcych typu różnią się pod względem wielkości i kształtu od normy. Są one wykorzystywane do tworzenia załamań w marszu.

Etapy pracy

W najprostszym wykonaniu – drabina z drewna. Sporządzić plan na jak zrobić po schodach na drugie piętro. Obejmuje ona kilka etapów:

 1. Wybierając miejsce na budowę instalacji.
 2. Weź papier i jego możliwości i rejestrować wszystkie szczegóły szczegóły, aby uniknąć dalszych błędów. Jest możliwe, aby układ papieru, robiąc wszystkie działania, jak również z tego materiału.
 3. Stwierdzimy, o wymiarach: szerokość, długość i wysokość konstrukcji oraz poziomów ich wielkości. Nie zapomnij wziąć pod uwagę wysokość pionu i zauzhivaem szerokość sceny.
 4. Znaleźć miejsce mocowania kosoura już na jego zamontowanie gotowej scenie. Do ich montażu stosować specjalne śruby.
 5. Stopnie boczne przymocować ramach wsparcia szyn, wysokość , która jest obliczana na podstawie łatwości przemieszczania się.
 6. Nałożyć powłokę końcową (lakier, farby).

rodzaje drabin

W dzisiejszym świecie rozwój technologii z użyciem różnych materiałów dla tych konstrukcji. Projektanci pokazują minimalistyczny rygor, wyrazistość linii. Drabiny są wykonane z drewna, betonu, szkła, metalu, prefabrykowanych modułów. Mogą być toczenie, z kilku marszach, śruby, podkładki z lub bez nich. Tablice betonu jest bardzo ciężki, więc postawiono duży budynek ze wzmocnionym fundamencie. Powłoka jest wymagany do zamontowania. Szkło i metal – taka kombinacja nie jest trendy tribute. Ale w podejmowaniu decyzji „jak zrobić schody na drugie piętro, na własną rękę”, materiały te nie są odpowiednie. Zmieścić obok.

Prefabrykowane moduły – idealne dla każdego pomieszczenia. Są łatwe do zainstalowania, poruszamy się i łączą w marszach, przez liczbę różnych etapach. Ogromne możliwości przemysłu pozwalają produkować stopnie schodowe wykonane z drewna o różnych rozmiarach, kształtach, kolor, stopień ochrony. To sprawia, że można z nich korzystać nie tylko w typach modułowych, ale także być stosowany jako nawierzchnia na betonowych schodach.

gotowe kopie

Jeśli jesteś nowy w branży budowlanej i nie wiem jak to zrobić po schodach na drugie piętro, czy nie pewni swoich umiejętności, można kupić gotowy produkt. Konsultant wyjaśni szczegółowo, w jaki sposób zamierza schody na drugie piętro. Cena za sztukę w zależności od produkcji materiałów i elementów budowlanych, jak również jego wielkość.