446 Shares 9601 views

Alla Werber: biografia, życie osobiste, kariera

Czy wiesz, kto decyduje w co się ubrać moskiewskiego w nowym sezonie? Czy uważasz, że moda Blogersha narazić własną listę stron trendów w modzie? Nie, nie oni. Podczas tego cała odpowiedzialność spada na barki odbiorców – ludzi, którzy kupują towary do najlepszych sklepów w kraju, tworząc kolekcję. A głównym z nich jest w Moskwie Alla Konstantinovna Verber. Biegnie dyrektor mody TSUM i odbiorców, a także wiceprezes „Merkury” firmy jubilerskiej.

Ta kobieta jest jednym z najbardziej udanych kobiet biznesu nie tylko kapitał, ale także kraju, działacz społeczny i dziennikarz. Kupujący czują się o jego dyrektora mody Central Department Store mówi, że ona utworzona w dzieciństwie, kiedy był dzień z dala od okien swojego mieszkania oglądania zagranicznych turystów, którzy przyjechali do Leningradu. Najbardziej elegancki fashionistka Moskwa modlić się na nim, bo dzięki nim mogą kupić dla swojej garderoby najlepsze nowe przedmioty z kolekcji najsłynniejszych projektantów świata mody.

Alla Werber: biografia, dzieciństwo

Urodziła się 21 maja 1958 w Leningradzie. Tam dorastała na Glinka Street, w domu z widokiem okna na placu Teatralnym, w Teatrze Kirowa, i, oczywiście, w oranżerii. Mała dziewczynka, dwa razy w tygodniu, aby wyjazdy do opery, baletu lub koncert w oranżerii muzyki klasycznej. W rodzinie, ale jej siostra coraz więcej Irina. Ojciec dziewczynek był dentysta z zawodu, ale ma bardzo «chleb» post – był dyrektorem departamentu protez, a moja matka była sanitariusz. Dwa lata Alla młodzieży odbyły się w oblężonym Leningradzie w, i, oczywiście, ona zachowywała swój dobrobyt.

fatalny decyzja

W rzeczywistości, rodzina mieszkała w pełni rozkwitu, a kiedy zdecydował się na emigrację, wiele z nich nie mógł zrozumieć, co brakowało w ZSRR. Wystarczy umieścić ojca przede wszystkim ich wolności. Chciał, aby poruszać się swobodnie, aby stworzyć karierę, zdobyć lepsze wykształcenie.

W 1946 roku rodzina leciał z Moskwy do Wiednia w każdej kieszeni była na 76 dolarów. Myśleli, że wyjeżdża z kraju na zawsze. Zwłaszcza, że nie mogli sobie nawet wyobrazić, że szef Bayer CUM będzie dokładnie Alla Werber, którego biografia jest często takich ostrych zakrętów, które po prostu zapiera dech.

pojawienie się talentem

Co do zasady, nazywamy talent to dar, który jest podany do osób powyżej. Zazwyczaj jest to związane z kreatywnością, ale Alla Werber, którego biografia tak ciekawe i niezwykłe, miał dar przewidywania trendów w modzie od kilku sezonów przyjść. Ponadto, to był niesamowity smak i wyczucie stylu. Każdy z pracodawców zauważyć, że ten talent i trzymał ją mocno w jego towarzystwie. Gdzie dziewczynę z rodziny lekarzy, choć bogaty, ale daleko od świata mody i show-biznesu, nagle pojawiły się te zdolności? Tak, wszystko jest bardzo proste. Niektóre dzieci lubią rozważyć gołębi w podwórzu, inni – patrzeć w gwiazdy, a tylko rzadko – do kontroli styl zagranicznych turystów – goście stolicy Północnej.

Wkrótce była w stanie odróżnić od Francuzów i Włochów, Amerykanów od Skandynawów i tak. Forth. Oczywiście, jest bardzo podobny do stylu Włochów. I że ich obrazów kochała się uważnie. Kochała je wszystkie: połączenie kolorów oraz biżuterię i inne akcesoria. A co najgorsze, jej zdaniem, była ubrana Amerykanów.

Wybór zawodu

Oczywiście rodzice chcą, aby ich córka lekarza. Dlatego dziewczyna po klasie 8 th naukę w szkole medycznej, a następnie kontynuować studia w instytucie. Ale wiedziała, że to nie jej sprawa, że wolą, aby posortować ubrania, łączyć ze sobą różne elementy szafa, podnieś akcesoria. Chciała pracować w sklepie mody, podczas gdy w kraju, gdzie mieszkała, to prawie nie było. Jednak rodzice, że to niegodne ich rodzinnego zawodu, a robotnicy w handlu ostatecznie zakończyć karierę za kratkami.

przypadek

I tylko wtedy, gdy rodzina zdecydowała się opuścić kraj i emigrację do Izraela, zwrócił się w tej sprawie. Dziewczyna musiała najpierw lecieć do Wiednia, a następnie przenieść się do lotu do Tel Awiwu. Ale w Izraelu nigdy nie poleciał.

Złapany w stolicy Austrii, poszła prosto do swojej ukochanej Włoszech. Rzym wydawał się jej bajkowego miasta, to prawdziwy raj dla miłośników mody, jaka była Alla Werber. Biografia dziewczęta z tego dnia poszedł w dobrym kierunku.

Początki kariery

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła w Rzymie, więc poszedł do Via Vetta i starał się o pracę w sklepie odzieżowym. Nie wiedziała, włoski lub angielski, ale jej wygląd, Cypel od pasa przyniosła kierownika, który zabrał ją do pracy i nie było źle. Oto ona wiele nauczyć, starając się wchłonąć wszystko jak gąbka. Wtedy ojciec kazał jej spotkać, pójść z rodziną do Kanady. Pomimo faktu, że nie chciała opuścić Europę, jednak Alla tym razem było bardziej przychylne. Osiedlili się w Montrealu – najbardziej europejski z miast w Kanadzie.

W Kanadzie

Było wiele butików, restauracji i centrów handlowych. Miała 19 lat, i myślała, że jej ramiona sporo doświadczenia w branży mody. Pomimo faktu, że jest własnością angielski jest bardzo zły, to jednak wziął sklepie odzieżowym. I tu była w stanie pokazać swoją wiedzę o modzie. W czasach, gdy pracowała w sklepie Alla, sprzedaż znacznie wzrosła. A wszystko dlatego, że jest bardzo piękne manekiny ubrane, a kiedy je zobaczyłem, kupujący zadano je sprzedać wszystko, co mieli na wyświetlaczu.

Stąd Alla został wysłany do Mediolanu i Paryża na rozmowy z dobrze znanego projektanta mody dotyczące dostaw kolekcji mody.

własny biznes

Po pewnym czasie, mając połączenia masz, Alla Werber postanowił otworzyć swój własny sklep w Montrealu, a potem był drugi i trzeci. Wkrótce otrzymała zaproszenie do jednej z największych firm w kraju – Kmart, który miał 124 sklepów w całym kraju. Dowiedziawszy się, że była rosyjska, właściciel poprosił ją, by udać się do Moskwy i przejąć kontrolę produkcji ręczników w jednej z fabryk w stolicy. Ona, oczywiście, było nieznośnie nudne w pracy, a następnie zaprosił ją do swojej firmy Merkury, który jest teraz pierwszy rzut oka Alla Werber. Niemal w tym samym czasie stała się moda i dyrektor naczelny kupujący w Centralnym Domu Towarowego.

rutyna

Dziś Alla 8 miesięcy z 12, podróżowanie, czy raczej jest na misji. Jeśli ona jest w Moskwie, a jej dzień pracy kończy się o 10 wieczorem, a następnie zaczyna rozmawiać przez Skype z Ameryki. Następnie, nadal pracuje dopiero po północy. Alla rano zaczyna się o godzinie 7:30. Podczas wyjazdów służbowych i trzeba wstać wcześnie, aby mieć czas na przygotowanie się do wycisku lub biznesowego śniadania, które zwykle zaczynają się o godzinie 9.00. Zdarza się, że ona ma czas na wycieczkę, aby zobaczyć sto koncertów.

życie osobiste

Podczas życia w Kanadzie Alla Werber poznała swojego przyszłego męża. Żyli razem przez 3 lata w Nowym Jorku. Ich córka Katarzyna urodziła. Ale po jakimś czasie para zerwała i Alla ponownie w lewo, aby swobodnie unosić.

Z Nowego Jorku, wróciła do Kanady i zamieszkał w Montrealu nie, w Toronto, gdzie założył swój pierwszy butik, który został nazwany na cześć córki Katia Włoch. Ponadto, jak wiadomo, że został poproszony, aby stać się przedstawiciel firmy „K-Mart” w Rosji, i zgodziła się. To był 1994. Po przyjeździe poznała mężczyznę, który stał się jej drugim mężem. Biznesmen David Auerbach jest prezesem dużej firmy, która zajmuje się produkcją żywności. Ona jest szczęśliwie żonaty, chociaż jej dzieci razem z Dawidem tam. Ale Katie miała dwie piękne córki, a dziś Alla jest biznes, ale kochająca babcia na świecie.