540 Shares 7673 views

Jak określić rozmiar bielizny

Bielizna wymiary mają ogromne znaczenie podczas kupowania go. Jednak dla znacznej liczby kobiet i mężczyzn, te litery i cyfry podane na etykietach są bez znaczenia kombinacja znaków. Pomożemy nie można się zgubić w siatce wymiarowej.

wymiary bielizna

Będziemy schodzić z góry na dół w organizmie kobiety, więc zacznijmy od stanika. Jeżeli sprzedawca w sklepie oferuje do ciebie ten szczegół toalety bez próby, to znak, nie z jego wielkiego szacunku do oczu, ale raczej brak profesjonalizmu. Opcja „na oko” nie jest odpowiednia, jeśli chodzi o zakup biustonosz. Bielizna wymiary powinny być określone prawidłowo.

Jak nie popełnić błędu w wysokości? Pierwszą rzeczą, patrzymy na etykiecie. Zobaczysz tam jest kombinacją liter i cyfr, nap Przykładowo, 80S. Teraz spróbujmy rozwiązać tę zagadkę.

Literą alfabetu łacińskiego – nazwa kodowa dla wielkości filiżanki. Liczba jest w przedniej części obwodu pod piersi, mierzona w centymetrach. Zdefiniować go po prostu: wziąć centymetr i zmierzyć objętość klatki piersiowej pod biustem na wydechu. Upewnij się, że środek taśmy leży płasko. Wartość można dostać, i będzie pierwszą częścią swojej wielkości.

Następnym krokiem jest pomiar objętości piersi w najbardziej wystającej części (zwykle na poziomie brodawki). Ponadto, dzięki kilku prostych obliczeń możemy określić różnicę w obwodzie klatki piersiowej i pod piersią. Na podstawie wyniku, wybiera odpowiedni rozmiar miseczki. Dla wygody, można również skorzystać z poniższej tabeli.

rozmiar biustonosza

Różnica w obwodzie klatki piersiowej i pod biustem (cm)

12,5

14,5

C

16,5

D

18,5

E

20,5

F

22,5

G

24,5

Metoda ta jest powszechna, ale jego dokładność nie powinna liczyć. Zakładanie biustonosz powinien być obowiązkowym punktem programu jego wyboru. Bielizna wymiary nie tylko wpływa na komfort noszenia, ale również dla zdrowia. Niewielki rozmiar może prowadzić do kompresji piersi, ból w klatce piersiowej, a nawet rozwoju zapalenia sutka. Duże kubki nie są w stanie poprawnie obsługiwać piersi, dlatego też ryzyko utraty kształtu wcześnie.

Ponadto, może być wydane biustonosze wymiary równoległych. Fakt, że kubki w rozmiarze biustonosz 75B i 70C są takie same, mimo różnych liter. Producenci celowo zwiększyć objętość kubka, w zależności od obwodu pod biustem. Jeśli nie pasuje biustonosz, spróbuj postarać się go w ilości równoległego.

Teraz rozważyć wybór majtki. Znów trzeba centymetr. Zmierz talię, czyniąc go w wąskim obszarze. Biodra są pomiaru, wręcz przeciwnie, w najszerszym zakresie. Umieścić taśmę równolegle do podłogi i nie dokręcać go zbyt dużo. Do nastolatków o objętości 52 cm obwodu talii i udo 82 cm majtki odpowiedni rozmiar XXS (jego rosyjski odpowiednik – 42 wielkości). Gdy zwiększa się objętość o 5 centymetrów, otrzymujemy nowy wymiar.

Rozmiary męskiej bieliźnie

Męska zdrowia i dobre samopoczucie zależy od tego elementu garderoby. Przez bieliznę dla mężczyzn obejmują bieliznę, skarpety, koszulki, a także zestawy do snu. Teraz możemy porozmawiać o rozmiarach.

Wymiary bielizna dla mężczyzn zależy od parametrów kształtu. Poprzez zakup męskie majtki, pierwszy pomiar talii.

Oznacza rozmiar talii w cm

Wielkość siatki w międzynarodowych

Wielkość siatki w języku rosyjskim

68-72

XS

44

73-77

S

46

78-82

M

48

83-87

L

50

88-92

XL

52

93-97

XXL

54

98-102

3XL

56

103-107

4 XL

58

Przy zakupie skarpetek wedlug ich rozmiar buta. T-shirty i koszulki w rozmiarze należy dopasować swoje zwykłe ubrania.