725 Shares 1092 views

Jak ozdobić słoik z rąk: oryginalny pomysł

Ostatnio stało się bardzo modne tworzyć ciekawe rzeczy, biorąc za podstawę prostych niepozorne przedmioty. Prawie każdy rzeczą, dostępna w każdym domu, możliwe jest przekształcenie, co czyni go przedmiotem doskonałości projektowej. Powstały produkt może wtedy ktoś dać lub nawet sprzedać ręcznie robione kochanków.

szkło urody

Bardzo często w rzemiośle do dekoracji umieścić zwykłych słoików kuchnia szklane. Urządzone bankiem uniwersalnym, ponieważ może być stosowany nie tylko jako naczynia i wazony na kwiaty, ale także uniwersalny pojemnik do przechowywania długopisów, ołówków, a nawet szczoteczek do zębów w łazience. Dekoracji szklanych słoikach – to jest bardzo zabawny i twórczy proces, który może zaangażować ludzi w różnym wieku. Szczególnie ważne jest, aby przyciągnąć tego rodzaju twórczości młodych dzieci, które umożliwia tworzenie ich twórczego myślenia i umiejętności motorycznych rąk.

Od czego zacząć?

Zanim nauczysz się jak ozdobić słoik z rąk, trzeba podjąć decyzję o jego wielkości i orientacji funkcjonalnej po twórczej transformacji. Konieczne jest, aby zaktualizować sprawa wyglądała harmonijnie w wybranym wnętrzu. Dobór odpowiednich materiałów do robótek będzie zależeć od rodzaju dekoracji.

Pusta lub pełna?

To jest często wykonana z szklanych słoikach tworzenia rzeczy wielkiej urody po umieszczeniu w nich różnego rodzaju komponentów. Takie statki nie służą jako pojemnik na coś, po prostu miłe dla oka swoim pięknem. Zdolność ta może być w postaci kulek z śniegu, świeczniki, lampy, ramy obrazów i innych przedmiotów. Rozważmy niektóre z oryginalnych pomysłów, jak ozdobić słoik własnymi rękami z pomocą wystroju domu.

Pomysł №1. spring Beauty

Wytwarza się mały pojemnik, nadaje słoik z pokrywką zaokrąglone. Dno i boki wewnętrzne małego malowane niebieski i biały farbami akrylowymi w postaci niebo z puszyste chmury. Następnie narysuj sam jasnożółty słońce. Po wysuszeniu całość słoik wewnątrz lakierowania dwie warstwy. Następnym krokiem jest zamocowanie plastikowych figurek ptaków do malowanego nieba. Najlepiej jest wziąć malutkie jaskółki lub niebieski (jedna para). Użyj superglue dla ptaków (po kolei), aby przykleić kawałki linii, a drugi koniec przymocowany do malowanego chmury. Do żyłki są dobrze związany ze szkłem, należy również dołączyć do niego małe kółko wycięte z osłoną nylonową dla banków.

Drugim krokiem będzie preparat nakrętką. Na wewnętrznej konieczne jest, aby trzymać się z dekoracyjną plastikowej trawie. W centrum tego pięknego trawnika dołączyć mały garnek z kwiatem. Kolory wszystkich materiałów powinny być jasne i nasycony.

Napełnione pojemniki oddestylowuje wodę glicerol (1: 1). Płyn może być lekko zabarwiony na żółto, przez dodanie barwnika do żywności. Stosując tę technikę, iluzję słońca. Bay mieszanina w słoiku, zakręcić. Jeśli jest to pożądane, nici pojemnik może być wstępnie smarowany klejem, aby uniknąć niepożądanego przecieku.

Hack jest już prawie gotowy, pozostaje tylko odwróć go i związać dno wstążka z kokardą. Pamiątka można bezpiecznie podać mama, babcia, córka i dziewczyna w dniu 8 marca lub innego święta.

Pomysł №2. Wonder Clock

Z tym pomysłem, można stworzyć prosty mechanizm zegarków elektronicznych i banków wspaniałej bajecznym zegarek.

Do pracy potrzebny: słoik z pokrywką zegarowe kawałki o małej wielkości kolorowych tkanin, rajstopy z nylonu, kartonu, kleju, nożyczki, czarnych paciorków puszystej przędzy do szycia, wełny i grubości dzianiny przewód koloru białego.

Bank spłaszczony kształt okrągły umieszczony w środku kawałek tektury z mechanizmem zegarowym. Należy to zrobić w taki sposób, że mechanizm był do tyłu kartonu i strzały zostały umieszczone w przedniej części improwizowanego tarczy. Należy pięknie urządzone, w stylu bajki.

Zegar ozdobić słoik w postaci dziewczynki kreskówek. Dlatego trzeba zrobić pełną spódnicę za kurtkę i czapkę. Bluzka kij tak, że nie obejmuje zegarek. głowa lalki wykonane za pomocą nylonu, umieszczając go zwitek waty. Eye-szyć paciorki, i usta, nos, brwi i piegi rysować. Włosy forma puch z pomocą złotej nici. Nosić kapelusz na lalki zegarek i dokonać ramię kręgowego i nogę, dołączając je klejem pod ubraniem.

Taki magiczny zegarek zdobić każdego domu i może być dobrym prezentem dla bliskiej osoby.

Uroda w kuchni

Bezcenne przynieść szklane słoiki w kuchni, ponieważ mogą one przechowywać wiele różnych produktów, takich jak zboża, sól, cukier, przyprawy, mąka i tak dalej. Dlatego też trzeba ozdobić tak, że jest jasne, który produkt przechowywany w pojemniku. Wiedząc, jak ozdobić słoik z rąk poprawnie, można ozdobić je bardzo i rozłożone na półkach, tworząc w ten sposób ciepło i komfort w kuchni. słoiki kuchenne mogą być organizowane na różne sposoby, zapożyczając kilka pomysłów reinkarnacji od mistrzów ręczna:

draperia

Kawałki konopie z zaniedbane brzegi przywiązany do banku złote kręgowego lub sznurka. Dodatkowo można ozdobić pojemnik z kwiatów sztucznych i suszonych owoców cytrusowych plasterki.

zboża ornament

Cudowny pomysł jest do każdego słoika rozmaz klej całkowicie i wstrząsnąć w postaci płatków, która będzie dla składowania. Gdy materiał jest suchy, to może być pomalowane farbą w kolorze srebrnym lub złotym.

Puszki w workach

Kup żądaną ilość woreczków organzy i przyszyć je do krawędzi tak, że każdy bank został umieszczony w nich, i nie było pustych przestrzeni wokół. Na oddzielnych kawałków tkaniny haftowane z nazwą Złota Nitka zbóż i uszyć je na środku torby. Opóźnienie taśma przy szyi, tak aby nie kolidować z zamknięciem pokrywy.

Decoupage

Aby decoupage szklane słoiki, trzeba będzie te materiały: PVA klej, akryl na dowolny kolor, alkohol, farby akrylowe, pędzle, nożyczki Serwetki decoupage. postęp:

  • Bank odtłuszczona z alkoholem.
  • Pomalować farbą akrylową i pozostawić do wyschnięcia.
  • Z serwetki do decoupage wybrać i wyciąć pożądanych wzorów.
  • Za wniosek zastosować szczotkę klejącą i delikatnie przylegają do powierzchni banków. Następujące działania są wykonywane tylko przy całkowitym wyschnięciu kleju.
  • Ostatnim etapem jest stosowanie lakieru akrylowego na całej powierzchni pojemnika (2 warstwy).

piękny wazon

A wspólne słoiki kuchenne mogą być bardzo piękne wazony, które będą opłacalne w każdym wnętrzu. Jak ozdobić słoik z rąk, aby wyglądać lepiej niż zakup? To bardzo proste, można użyć techniki decoupage, które zostały wymienione powyżej, lub komplikować go za pomocą skorupek.

Stosując decoupage szklane słoiki z ich rąk za pomocą powłoki, można dać przyszłemu wazon unikalną strukturę i kształt. Postęp w tym przypadku jest taka sama jak poprzednio, tylko po usunięciu alkoholu banków należy przykleić pokruszone skorupki jaj.

Niezwykły widok wazonie z szklanym słoiku, jeśli jest wykonane w stylu morskim. Aby to zrobić, muszle i małe kamienie morskie utknęły na brzegu, tak aby nie było pustych miejsc. Ten wazon zawsze radować się i pamiętać o czas spędzony nad morzem.

połyskujące pasemka

Z każdym słoju, można stworzyć niepowtarzalny Night Light, przy użyciu małych świec w puszek. W tym migotania z sali wypełnionej różnych odcieniach, konieczne jest cała powierzchnia szkła na zewnątrz farby nightlight piękne wzory. Na przykład papier wyciąć gwiazdki i dołączyć je do brzegu taśmy, a następnie wszystkie kolory ciemne farby z pojemnika. Po suszeniu papieru w celu usunięcia gwiazdkę. Otrzymujemy wiele gwiaździstych oknami, przez które wlać światło świec.