300 Shares 1880 views

„Cucaracha” od pluskwy domowej: Opinie i przewodnika

Fundusze przeznaczone na przynęty robaków, Sprzedaż, istnieje wiele. W tym przypadku, jeden z najbardziej popularnych jest „Cucaracha”. Z niszczeniem owadów tego leku, według wielu właścicieli mieszkań i domów, to radzi sobie dobrze. Użyj insektycyd „Cucaracha” jest możliwe, aby zniszczyć nie tylko błędy, ale także muchy, mrówki, karaluchy i inne nieproszonych gości.

ogólny opis

Jest środkiem „Cucaracha” przez pluskwy, których opinie są świetne, przezroczysta ciecz niebieskawy. Ten środek owadobójczy jest sprzedawany w fiolkach 50 ml i 1 litr. Jego główne składniki aktywne są:

 • Cypermetrynę (20%). Materiał zachowuje swoje właściwości w ciągu miesiąca. Ponadto, jego zaletą jest to, że owady nie generuje opór.
 • Malation (10%). Substancja ta jest słabym środkiem owadobójczym. Dodaje się go w preparacie w zasadzie tylko do zwiększenia działania pierwszego składnika.

Gdy w organizmie owada, bloki cypermetryny impulsów nerwowych. W wyniku błędu, pcheł chrząszcza lub umrzeć. Zalety tego materiału, między innymi, to możliwość, by nie stracić swoją skuteczność po dłuższym wystawieniu na światło UV i wysokie temperatury. W przybliżeniu taki sam wpływ na organizm paraliżuje owady i ma malation. Jego różnica od cypermetryny jest przede wszystkim zmiennością.

Gdzie lek może być stosowany

Zatem efekt długoterminowy i zdolność do szybkiego czyszczenia mieszkania – to jest to, co zyskał niezwykłe narkotyków recenzje „Cucaracha” pluskwy. I opis zasobów i instrukcję obsługi (zostaną podane poniżej) narzędzia – wszystko ocenić go jako jednego z najbardziej efektywny i przyjazny dla użytkowników na bieżąco. Dobra opinia od konsumentów na ten insektycyd opracowała również dlatego, że ma szeroki zakres zastosowania. Stosowanie leku „Cucaracha” jest dozwolona:

 • w życiu codziennym (w prywatnych mieszkaniach i domach);
 • w ośrodkach opieki nad dziećmi (za wyjątkiem sypialni i sale zabaw);
 • w placówkach medycznych (z wyjątkiem obwodów pacjentów);
 • do firm cateringowych.

Aby korzystać z tego leku, według opinii konsumentów, to jest bardzo proste. W domu, mogą one produkować przetwarzanie samych właścicieli nieruchomości. Specjaliści z tej przyczyny nie jest wymagane. W instytucjach publicznych zwalczania szkodników za pomocą środków „Cucaracha” może zajmować się tylko osoby odpowiednio przeszkolony.

Zużycie i koszt leku

Niska cena – to również coś dla których, oprócz skuteczności działania, zdobył dobre przygotowanie opinii „Cucaracha” pluskwy z właścicieli domów i mieszkań. Butelka z narzędzia 50 ml, w zależności od producenta, 200-300 rubli. W leczeniu dużych obszarach owadobójczy „Cucaracha” stają się zwykle w puszce o pojemności 1 litra. Taka ilość środka kosztuje około 1700-2000 rubli.

Traktować pomieszczenie z lek jest w postaci czystej, a rozcieńczony. Możliwość korzystania z jednej butelki do rozpylania pokoje duże obszar – coś, za które został zarobione szczególnie dobry preparat „Cucaracha” recenzje pluskwy. Jako środki do wyhodowania prawidłowo (gdzie szczególne proporcje poszczególnych gatunków owadów) można znaleźć w poniższej tabeli.

Przepływać lek „Kukaracha” pluskwy

rodzaj owadów

Stężenie (w gramach na 1 litr wody)

pluskwy

2,5

pchły

muchy

komary

roztocza szczura

karaluchy

5

latać larwy

larwy komara

0.3

Zużycie roztworu roboczego, zgodnie z instrukcją na drodze zastosowania, powinien wynosić 50 ml / m2. Wyjątkiem są przypadki, w których przetwarzanie jest przeprowadzane w sposób wysoce absorpcyjnych powierzchni cieczy (drewno surowe sklejki i t.). W przypadku takich materiałów przebywania leku w ilości 100 ml / m 2.

„Cucaracha” od pluskiew: opinie klientów

Tak więc, to narzędzie jest wart bardzo drogie. Według właścicieli mieszkań i domów, jej zużycie jest również niewielka. Kupując 50 ml fiolki może być nawet całkowicie leczeniu dużą powierzchnię płaską. Aby pozbyć się pluskiew lub karaluchów, na przykład, w domku, trzeba kupić nie więcej niż 2-3 tych butelek.

Co do meritum tego leku użytkowników obejmować oczywiście wysokiej skuteczności jej działania. Aby całkowicie pozbyć obszarów mieszkalnych lub publicznych pasożyta, wystarczy posiadać jeden lub dwa zabiegi tego obiektu.

minusy owadobójczy

Ostry i nieprzyjemny zapach – to jest chyba jedyną wadą, z powodu którego często nie było zbyt dobre przygotowanie „Cucaracha” recenzje pluskwy. Petersburg, Moskwa, Jekaterynburg i innych miastach Federacji Rosyjskiej, a duże i małe, a więc nie może się pochwalić przynajmniej znośnych warunków środowiskowych. W mieszkaniach wysokich miastach zawsze dużo kurzu, powietrze zawiera również duże ilości szkodliwych substancji. Oczywiście, stosowanie środków owadobójczych „Cucaracha” sytuacja nie ulegnie poprawie. Oraz w prywatnym domu poza miastem, jego ostry zapach, oczywiście, może spowodować negatywną reakcję. Dlatego należy wykonać zakładów przetwórstwa, środki te powinny być wyłącznie w ramach otwartych okien i drzwi. Aby być bezpiecznym, należy również nosić maski. nie powinien wrócić do domu lub mieszkania po oprysku, a nie naruszać ze wszystkimi zapachu.

Oznaki obecności pluskiew w domu

Pojawienie się karaluchów w mieszkaniu na jej właściciele nie zauważył. Pluskwy przypadku trochę bardziej skomplikowane. Ukrywanie te owady są w stanie bardzo dobrze. Jako szybkie i skuteczne środki po prostu wspaniały zasłużony lek „Cucaracha” opinii pluskwy domowej. Instrukcja korzystania jest to proste, ale aby skorzystać z tej funkcji, ponieważ jest trujący i należy do drugiej klasy niebezpieczeństwa, powinien on być tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

Jak można dokładnie stwierdzić, czy błędy w domu, czy pojawiające się na skórze lokatorów ukąszenia – to jest po prostu konsekwencją ataku komara? Myślę, że w mieszkaniu porażone tych owadów i to jest czas, aby użyć narzędzia „Cucaracha” w zasadzie jest prosta. Wszelkie nieproszeni goście na pewno zostawić ślady domu ich działalności. Określenia obecności pluskiew w mieszkaniu może znajdować się na następujących podstawach:

 • regularny wygląd na ciele swędzące ukąszenia mieszkańców jak komara;
 • przez pojawienie mieszkaniu charakterystycznym zapachu.

W odróżnieniu od komarów, błędy poprzez ukąszenie nie jest wstrzykiwany do enzymu we krwi, który promuje jego zwijania. Dlatego też, z rany jest zawsze kilka kropel krwi, które, oczywiście, pozostaje na łóżku. Ponadto, ukąszenia klopinye przed komarami można odróżnić od lokalizacji. Swędzące czerwone plamy pozostawione przez tych owadów, zawsze są ułożone w jednej linii (na trasie pasożyta w organizmie).

W celu dokładnego określenia obecności w mieszkaniu pluskwy, można także rozłożyć na łóżku, czyste białe prześcieradła i wyłączyć światła. Następnie trzeba czekać 2-3 godziny w nocy. W obecności pasożytów w domu po światło o tej porze dnia kilka osób musi koniecznie być na arkuszu.

Jak prawidłowo przygotować pokój

Upewnij się, że agent nie powodować żadnej szkody do życia w mieszkaniu lub domu ludzi – co trzeba zająć przed rozpoczęciem korzystania z funkcji „Cucaracha” przez pluskwy. Opinie (instrukcje stosowania leku przepisane, w tym szeregu działań przygotowawczych) z nim są dobre, ale są spryskiwane pokój powinien być ostrożny. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest podjęcie następujących działań:

 1. Naczynia i wyjąć jedzenie z mieszkania. Jeśli nie jest to możliwe, sztućce i jedzenie powinno być owinięte folią.
 2. Dla ludzi i zwierząt w czasie do innego mieszkania.
 3. Przygotować ubranie. Leczenie powinno być prowadzone tylko w gumowych rękawiczkach. Potrzebny będzie również kryty suknię z grubej tkaniny.

W celu zapewnienia najbardziej efektywnego działania leku, przed rozpoczęciem leczenia, między innymi, powinny mieć dostęp do tylnej ściany sofy, krzesła, szafki i łóżka.

Jak sprayu

Łatwy w użyciu – to również coś dla których, jak już wspomniano, zdobył doskonałe narzędzie „Cucaracha” Recenzje pluskwy. W zależności od gatunku owada preparatu kontrolnego rozcieńcza się wodą o temperaturze pokojowej, w różnych proporcjach. Otrzymany roztwór wlewa się do rozpylacza.

Wykonując samego leczenia większość środków niezbędnych do rozpylania na lęgowiska i siedliska owadów. Szczególną uwagę należy zwrócić na:

 • łóżka i kanapy;
 • Szczeliny o cokoły;
 • Tylna część obudowy;
 • nisze pod parapetami;
 • Sygnały wyjściowe kanałów wentylacyjnych.

Bardzo często wolą zbierać owady i miejsca lęgowe dla maruderów ścian i sufitu.

Co należy zrobić po zakończeniu leczenia

Gdy wszystkie pokoje są spryskiwane preparatem „Cucaracha” od błędów, o skuteczności opinie, które są dobre, należy zamknąć wszystkie otwory i drzwi i opuścić mieszkanie. Reszty lek musi być odprowadzana w jakimś starym pojemniku i uczynić go do śmieci. Scalanie oznacza „Cucaracha” w błoto nie może być. Fakt, że jest to bardzo toksyczne, w tym dla ryb i innych organizmów wodnych.

sprzątanie pomieszczeń

W końcu z powrotem do mieszkania po gabinetach zabiegowych oznacza „Cucaracha” powinien być tylko jeden dzień. Wstępnie na 2-3 godziny przed domem trzeba otworzyć wszystkie okna.

Powrót do domu, pierwszą rzeczą do zrobienia jest zmiecie martwe owady. Następnie podłogi należy dokładnie odkurzyć. Wszystkie elementy muszą perestirat tkaniny i meble wilgotną ściereczką. Przeprowadzić sprzątanie apartamentu po użyciu „Cucaracha” tylko trzeba nosić rękawiczki i zamknął sukienkę.

Co trzeba wiedzieć

Z dorosłymi owadami i ich larwami są bardzo łatwe w obsłudze lek „Cucaracha” przez pluskwy. Recenzje środkami zawierającymi cypermetrynę i malation zatem doskonała. Jednak błędy jaj i karaluchy insektycydu, jak również wszelkie inne, niestety, żadna akcja nie jest wyrażona. Dlatego też, w celu osiągnięcia trwałych rezultatów, tydzień po pierwszej przestrzeni leczenia rozpylania musi być powtórzony. W tym czasie jaj wylęgają nowe małe karaluchy i pluskwy. Po przetworzeniu „Cucaracha” oznacza wszystkie z nich zginie, ze względu na ich wiek bez problemu. W rezultacie, pokoje sprzątane owadów całkowicie.

Porady właściciele mieszkań i domów na wykorzystanie funduszy

Tak więc, naprawdę skuteczny lek „Cucaracha” przez pluskwy. Recenzje zdobył dość dobre, ale wielu właścicieli mieszkań i domów podkreślić fakt, że jest to dość trudne do zdobycia. W sklepach insektycydów sprzedawał rzadkie. Dlatego najprostszym sposobem, aby zamówić produkt „Cucaracha” za pośrednictwem Internetu. Jednak w tym przypadku, będzie prawdopodobnie musiał zapłacić więcej, i dostarczanie go.

Niektóre wady tej owadobójczych właścicieli mieszkań i domów jest fakt, że jest to bardzo negatywny wpływ na ludzi z alergią. Jeśli każdy członek rodziny ma ten sam problem, nie powinien pojawić się w mieszkaniu leczonych przez co najmniej kilka dni.

Objawy zatrucia oznacza „Cucaracha” od pluskwy domowej (temat jego bezpieczeństwa, nawiasem mówiąc, niejednoznaczne) są nudności, wymioty, dezorientacja, brak koordynacji ruchów, a czasem nawet drgawki. Jeśli zauważysz takie objawy należy natychmiast szukać pomocy medycznej. Który jest częścią malationowi insektycydu, gromadzą się w organizmie, może powodować nawet raka. Ale może to tylko długotrwałym obecność człowieka w pomieszczeniu leczonych malationu stężeniach znacznie wyższych niż w dopuszczalnych granicach. W każdym przypadku stosowania leku „Cucaracha” Bezpieczeństwo jest to konieczne do wykonania. I wtedy nie ma problemów zdrowotnych u ludzi, przetwarzania produkujących lub osób mieszkających w domu, nie powstaną.

zamiast wniosku

Więc w tym artykule przyjrzeliśmy się wszystkich szczegółów, że jest środek owadobójczy „Cucaracha” od pluskiew (sprzężenie zwrotne i przeglądów metod stosowania i składu zob. Wyżej). Jak widać, lek jest bardzo skuteczny i aby pozbyć się pasożytów pokój z jego stosowania może być bardzo szybka. Jeśli zastosujemy funkcji „Cucaracha” zgodnie z przepisami bezpieczeństwa, pomimo swojej wysokiej toksyczności, to jest łatwe do uniknięcia wszelkiego rodzaju niepotrzebnych problemów z reakcjami alergicznymi lub zatrucia.