411 Shares 6993 views

Że konieczne jest, aby utworzyć maskę lisa?

Fox wraz z wilki, niedźwiedzie – jest najbardziej znaną postacią z baśni i magicznych przypowieściach. W tym artykule dowiesz się jak zrobić maskę lisa z rękami i że wymaga to. Trzeba będzie sporo wysiłku, czasu i materiałów.

Jak zrobić maskę na zwykłym papierze?

Aby niedrogie maski, zakup kolorowego papieru dla kreatywności dzieci, klej, markery i dwóch lin. Będziesz potrzebował papieru lub tektury w czterech kolorach – pomarańczowy, jasno pomarańczowy, czerwony i czarny. Po pierwsze, wycięte z czarnego papieru sylwetka pysk lisa. Następnie arkusz cięty pomarańczowy kontur jeden wymiar większy niż w poprzednim około jednego centymetra. Ponadto, od światła pomarańczowego papieru sylwetki wycięte z nosa i oczu. Również zrobić dwa małe trójkąty na uszach. Czarny karton zrobić mały trójkątny nos i wąsy. Czerwony liść wyciąć piękne grube brwi. Przyklej wszystkie kawałki razem. Po każdej stronie liny tie maski Foxa. Maska jest gotowy!

Co to zajmie, aby utworzyć maskę filcu lisa?

potrzebne są następujące materiały: dotkliwy dwóch lub trzech milimetrów (pomarańcze, czarne i białe), nici, igły i gumy. Po pierwsze, narysować wzór na papier pysk lisa. Wyciąć i dołączyć do pomarańczowego filcu. wzór koło kredą i cięcia lufę Fox już odczuwalne. W ten sam sposób zrobić policzki filcu białego nosa i białych trójkątów, które szyć do występów. Szyć lufę do policzków, nosa i białych trójkątów. Kurka jest prawie gotowy! Jeśli czujesz, że maska okazała wystarczająco sztywny, można przyszyć do niewłaściwej stronie innej warstwy filcu lub tektury. W tym przypadku, produkt nie będzie dużo zmarszczek. Ponadto, można ozdobić swoje lisy maski, haft jej czarne wąsy i brwi. Ponadto, może to być ozdobione sztucznym lub naturalnym futrem.

Maska futro lisa

Niewiarygodnie piękne maski uzyskane z futra lisa. Aby stworzyć taki produkt, należy najpierw odciąć podstawę pyska grubej i wytrzymałej tektury. Kufa może większość, jeśli wyciąć więcej części i skleić je. Umieścić kawałki tektury jest lepsza niż tylko taśmy i kawałków papieru nasączonego klejem PVA. Gdy baza jest gotowa, natychmiast uszyć jej sznur do mocowania na głowie. Następnie podejmuje futra czerwony, biały i czarny. Trzymać go w sposób pokazany na zdjęciu. Należy zauważyć, że kierunek włókien futerkowych muszą pochodzić z nosa do uszu.

Co jeszcze można zrobić maskę z lisa?

Pozwalają nie tylko wykonane z kartonu, filcu lub futro. Jeśli chcesz maska lisa na głowie był silny i trwały, może być formowane z gliny polimerowej. Ale należy pamiętać, że ten materiał będzie musiał upiec w piekarniku, aby to ciało stałe. Można spróbować zrobić maskę z samozastyvayuschey gliny, ale to będzie, najprawdopodobniej, zbyt krucha.

fox maska jest również dobrze przyjęty w papier-mâché. Aby to zrobić, trzeba będzie kupić pewną ilość artystycznych lub modeliny dzieci i formowanych twarze Model go. Następnie wziąć papier i rozerwać go na małe kawałki. Zanurzyć kawałki z kleju PVA i obkleyte pysk lisa z plasteliny. Zrobić miejsce dla trzech do dziesięciu warstw. Pamiętaj, że duża liczba warstw uczyni Państwa fox maskować bardziej wytrzymałe i długotrwałe.

Po wszystkich warstw wyschnięciu usunąć maskę gliny. Teraz produkt można malować! Jest najlepiej nadają się do tego celu farb akrylowych. Po wyschnięciu farby całkowicie pokrywają maskę lakieru. Dokonaj boki produktu z otworami szydło w nich i wątek liny. Maska jest gotowy!