692 Shares 9249 views

Pływanie. Standardy pływania.

Prawie każdy na świecie wie, jak pływać, a nawet nie powinien wątpić. Basen – najlepszym sposobem, aby utrzymać swoją kondycję w doskonałej kondycji. Teraz coraz więcej osób odwiedza basen. Wchodząc do tego miejsca, często zwracać uwagę na sposób sportowców amatorów pływania. I, co dziwne, proces ten występuje we wszystkich różnych sposobów, a czasami wygląda przerażające. Patrząc na to, chciałbym skupić się na stylach pływackich. Nie są one bardzo dużo, więc każda osoba, która spełnia co najmniej jeden z nich musi posiadać. Główne style: kraul, klasycznym, motylkowym i rewersu kraul. Wszystkie typy mają swoje indywidualne standardy do pływania, które służą do odprowadzania.

Freestyle dawniej znany rodzaj, która obejmuje wszelkie sposoby rejsu, że proces może być zmieniane. Stopniowo jednak, szybkie i doskonałe crawl zastępuje wszystkie inne typy, ponieważ To było o wiele bardziej skuteczne, a więc ma swoją nazwę. On jest pływanie na klatce piersiowej, na którym popełnione alternatywny skok ramienia i pionowych ruchów stopy. Głowa jest w wodzie i okresowo pływak zamienia ją wziąć oddech. Standardy freestyle podzielone na zakresy długości od 50m do 1500m.

Mosiądz odnosi się do tych samych stylów, które mają miejsce w piersi, ale w tym przypadku wykonane są symetrycznie, jednoczesne ruchy rąk i nóg, w płaszczyźnie poziomej. Wszystkich stylów, jest to najstarszy. Mosiądz przydzielono szereg cech, które są niezbędne dla tego stylu pływania. To pozwala spokojnie iść, zobaczyć miejsca nad wodą podróżować na długich dystansach, nawet przy niskich prędkościach. Regulacji żabka pływanie, a także inne style, przeprowadzone na 25- i pasów na basen 50-metrowych. Stopnie są przypisane do odległości 50, od 100 do 200 metrów.

Motyl jest nieco podobny do freestyle, tylko różnica jest taka, że w procesie rąk roboczych zrobić skok na raz. Przednia część korpusu mogą być podnoszone nad powierzchnią wody, a nogi i miednicy, aby ruchy falową. Nazwa tego stylu w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „motyla”. Aż do 1953 roku, był to rodzaj stylu klasycznym, ale po otrzymaniu statusu odrębnego stylu pływania. Regulacji motyl pływanie zdefiniowane w pierwszych trzech standardowych bitowych dystansach.

„Odwrócony crawl”, ale raczej, grzbietowym, ma wielką przewagę wśród innych stylów. To polega na tym, że dana osoba jest zawsze w wodzie. I to jest duży plus, bo W tym przypadku nie ma potrzeby, aby utrzymać rytm inhalacji wydechu. Wcześniej grzbietowym przeprowadzona „odwrócony stylem klasycznym”, ale po 1912 roku i do dnia dzisiejszego pozostaje w nowoczesnym stylu. Grzbietowym jest trzecią prędkość i tylko wykonaniem rozpoczęcia wody.

Podobnie jak wszystkie sporty, pływanie ma swoje zasady, których muszą przestrzegać dowolnym pływak, bez względu na to co to jest – Mistrzostwa pływanie lub jakiejkolwiek konkurencji komercyjnej.

Bardzo ważne jest, aby podjąć właściwą pozycję wyjściową, ponieważ oprócz zasad uczestnik ma szansę dać sobie dobry start do pływania. Gdy wymagana jest skręcając musi dotknąć ściany. W Kroll iz powrotem odwracając do góry nogami jest wykonywana, gdy pływak jest popychany w dół, a żabka i motylek, gdy partia ściana chodzi rękę. Takie odwrócenie nazywa się „wahadło”. Na mecie zawodnika musi dotknąć ręki blaszki, który zatrzymuje się pływać, a następnie określa zwycięzcę. Wcześniej było to trudne, ponieważ na dotyk zawsze następnie sędzia. Zasady żaglowych kategorycznie nie zezwolić na stosowanie nielegalnych narkotyków, które zwiększają wytrzymałość i szybkość cechy sportowca. Sportowiec pozwala nosić specjalne okulary i garnitury, które znacznie zmniejszają opór wody.