170 Shares 2861 views

Jak wyłączyć Yandeks.Dzen w Yandex Browser

Yandex Browser – to rzadki przypadek, gdy program krajowy może dać szanse na produkty z zachodnich deweloperów. Jednak taki produkt jest oparty na platformie chromu, czas pracy jest tak samo zachodni eksperci w obliczu Google. Ale Chrom – platforma, Yandex Browser jest bardzo różni się od masy innych klonów Chrome poprzez staranne prace nad nim zespół rosyjskich twórców wyszukiwarek. Ich osiągnięcia ponad platformę Chromium nie odnoszą się jedynie do zmodyfikowanego interfejsu, jak można je znaleźć, uruchamiając przeglądarkę Chrome klonem. Przeglądarka od Yandex wprowadził własne bezpieczeństwo i swoją specyficzną funkcjonalność. Yandex Browser – lider w liczbie można zainstalować rozszerzenia, ponieważ obsługuje pracę z Chrome sklepu i magazynu Opera. I, oczywiście, mają swój własny, unikalny interfejs Yandex Browser, szlifowane przez pracę z twórcą usług.

Jeden z tych usług – zintegrowany w selekcji przeglądarka Yandeks.Dzen nowości, niestety, w trakcie jej istnienia nie znalazł wystarczającego poparcia społeczeństwa. Nie oceniono twórcy przeglądarek wysiłków wielu użytkowników szuka sposobów, aby wyłączyć Yandeks.Dzen. Jak to zrobić, spójrz na samym końcu artykułu, najpierw porozmawiajmy o tym, co tej funkcji i czy powinien on zostać wyłączony.

o Yandeks.Dzen

Service rosyjskiej wyszukiwarki, znany również jako funkcji w pełnym wymiarze czasu Yandex Browser, bogato nazwie Yandeks.Dzen, to nie ma jak zwykle wybór nowości, które pojawiają się na stronie głównej w przeglądarce internetowej „Scoreboard” zapowiedzi nowych artykułów z niektórych witryn.

Wybór wiadomością jest nieskończony, jego przewijanie w dół otwiera coraz bardziej nowy materiał podgląd z Internetu.

Yandex Launcher – usługa dostępna w stacjonarnych i mobilnych wersji Yandex Browser, a także osobnej aplikacji dla Androida jest.

Serwis stworzony z przeciwieństw

Co jest tak niezadowolony, że zupełnie nieszkodliwe funkcjonalność, że wiele osób chce wyłączyć Yandeks.Dzen? Jest tkane sprzeczności, być może dlatego, że wysiłki programistów nie należy oszacować przeglądarkę publiczności.

W dążeniu do pięknych nazwach swoich usług na rzecz spółki w tym przypadku jest wyraźnie przesadzone, opisując chaos informacji przychodzącej na cześć zen – szkół buddyjskich, których nauka zaprzecza, jeśli nie wszystkie, ale wiele rzeczy z życia doczesnego i agresji społecznej i aktualności zamieszania wolą praktyk medytacyjnych.

Wybór Aktualności opiera się na mechanizmie samodzielnego uczenia się, tworząc je zgodnie z interesami użytkowników. Osiąga się to poprzez analizę odwiedził swoje zasoby internetowe. Oto tylko twórcy usług zapomnieli aby móc dodawać użytkowników w doborze nowych materiałów ze swoich ulubionych stron. Wiadomości mogą pochodzić wyłącznie z terenów przewidzianych przez Yandex.

Ten niuans w przeważającej części i doprowadziła do pragnienie wielu Yandeks.Dzen niepełnosprawnych.

pozycje informacyjne aktywacja

Nieco wcześniej wybór news został zaimplementowany w przeglądarce domyślnej z jego ustawienie w systemie Windows. Na dzień pisania tego tekstu, zasady zmiany: Yandeks.Dzen aktywowany tylko przez użytkownika – czy będzie on zawierać go w podstawowym skonfigurować przeglądarkę internetową.

Czy muszę wyłączyć wybrane wiadomości z punktu widzenia oszczędzania zasobów systemowych

Jeżeli wybór nowości nie jest irytujące, ale mówimy o urządzeniu z cech sprzętowych problemem, czy pytanie trzeba się przejmować jak Yandeks.Dzen wyłączyć? Na komputerze z procesorem o słabym lub z powolnym funkcjonalności HDD takiej szczególną rolę do odegrania. Ale na urządzeniach o małym wskaźniku RAM (2 GB lub mniej) nadmiar przeglądarka funkcjonalny – niepotrzebne rozszerzeń regularne zbiory informacyjne, wbudowane RSS-agregatory etc. – pożądane jest, aby wyłączyć. Ponieważ wszystkie przeglądarki Chromium naostrzone przez aktywne wykorzystanie jest RAM.

Jak wyłączyć Zen Yandex Browser

Na komputerze z systemem przeglądarkę na Yandex selekcji wiadomości wyłączający może zostać skonfigurowany.

Wchodząc w sekcji Ustawienia, patrząc pod „ustawień wyglądu."

Tutaj, usuwając opcję wyświetlania taśmę news, jak pokazano na zrzucie powyżej, w rzeczywistości, można wyłączyć Yandeks.Dzen.

106 shares 8118 views
535 shares 6692 views
174 shares 4532 views