233 Shares 9931 views

Jaka jest temperatura wody w Soczi w ciągu roku

W Soczi, pogoda jest bardzo nieprzewidywalna. W ciągu dnia, może być łatwo zmieniona trzy lub cztery razy. Tak więc, jeśli rano spojrzeć przez okno i zobaczył chmurę, a następnie mży deszcz – nie martw się. Zjeść, wypić drinka, a kiedy ponownie spojrzeć przez okno – przez groźnych chmur nie będzie śladu. Jednak sama zasada obowiązuje tutaj, i vice versa. Wśród gorący dzień na ciebie spokojnie odpoczywać na plaży, może uderzyć prawdziwy tropikalny deszcz. Nawiasem mówiąc o plażach. Teraz będziemy rozmawiać o tym, jaka jest temperatura wody w Soczi, kiedy lepiej jest wykąpać?

Mówi się, że najlepszy i najpiękniejszy czas na wakacje w Soczi – jest wiosna i jesień. Dlaczego tak? Po tym wszystkim, popływać na wiosnę nie działa, średnia temperatura w tym czasie 15-20 stopni. Ale wiosna w Soczi – obrazowym obrazów i narodzin najjaśniejszych pomysłów. A jeśli masz inny stresów życiowych i kłopotów, sprężyna Soczi – dokładnie to, czego potrzebujesz. I bez względu na to jaka jest temperatura wody w Soczi na wiosnę, tym razem dać swobodę, łatwość i siłę psychiczną.

Jeśli jesteś zainteresowany tylko relaks na plaży, trzeba rozważyć, co temperatura wody w Soczi lepiej nadaje się do tego. Od końca maja do końca września może być najbardziej komfortowy pobyt podczas kąpieli. Temperatura wody na to pozwala. W maju, woda nie jest jeszcze wystarczająco podgrzać i kąpieliskach jest możliwe tylko dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby popływać w morzu. Czerwiec – miesiąc, gdy woda nagrzewa się do średnio 19-21 stopni. Nie dużo, oczywiście, ale w tym czasie na plaży ma tłumów.

Jaka jest temperatura wody w Soczi w lipcu i sierpniu? 22-24 stopni – jest zupełnie wystarczające do wygodnego pływania. Wszystkie kawiarnie i przejażdżki wodne działają w tym czasie. 24.5 stopni – temperatura wody w Morzu Czarnym. Soczi w lecie – terytorium szybkiego odprężenia.

A przede wszystkim chcę powiedzieć o upadku – „aksamitnej sezonu” w Soczi.

Wiele osób woli mu w Soczi. Temperatura wody jest bardzo odpowiedni do kąpieli. To dlatego, że jest taka piękna nazwa była o tej porze roku. Jest koniec września i cały październik. W tym czasie nie duży napływ turystów, a natura zaczyna przygotowania do zimy. Kąpiel w morzu sezon aksamit – bardzo przyjemny działalności. Woda, jak aksamitne, ciepłe płaszcze i pieszczot.

Wiedząc, co temperatura wody w Soczi w sezonie aksamitu, wiele osób woli ten czas na relaks. Spadek tych częściach – jest wartością opałową morza, ogrzewa-letniego słońca. Wydaje się czasem, że woda jest cieplejsza niż powietrze. A spokój i zmierzona reszta bez letnich tłumów i zgiełku spełnia jesieni. Jest to zdecydowanie najlepszy czas na pływanie.

Ale doświadczeni fani ekstremalnego nurkowania kolorze morskiej w czasie zimy. Temperatura wody w tym okresie około 12 stopni. Ale jeśli nie ma zaufania do swoich możliwości, to prawdopodobnie nie powinien spróbować, a przynajmniej nie płynąć daleko od brzegu.

Pogoda w Soczi jest wyjątkowy. Region ten daje mieszkańców i turystów prawie 300 dni słonecznych w ciągu roku. I kąpiel w morzu – jest to jeden z tych sportów, dla którego wielu turystów przyjeżdża tutaj. Miasto daje im dokładnie to, co przyszli – gorącym słońcu i ciepłej aksamitnej morskiej.