898 Shares 7446 views

Turecki serial „Asi”: opinie, fabuła, aktorzy i role

Jednym z bardzo popularnym tureckim filmie szeregowy, wydany w 2007 roku, stała się seria „Asi”, który podsumowuje znaleźć głównie korzystne. Dyrektor tej taśmy jest Cevdet Mercan, a główną rolę w nim śpiewali tureckich aktorów Tuba Byuyyukyustyun i Murat Yildirim. Ten film jest oczywiście faworytem fanów tureckiego serialu jako „Wspaniałe stulecie” i „Love and Punishment”.

To naturalne, że ci widzowie, którzy wcześniej widzieli te filmy, jak nowy ulubiony film seryjny chciałbym zobaczyć inny piękny strzał jakość serii o miłości. „Asi” był taki film. I z tego powodu, niemal od pierwszej serii zdobył uwagę tysięcy widzów.

Seria „Asi”: opinie, działka

Oczywiście, jak w większości tureckiego serialu, działki leżą uczucia miłości między mężczyzną i kobietą. I oczywiście, prawa filmów tureckich, związek może nie być proste i łatwe. Młodych ludzi na drodze do szczęścia, musi pokonać wiele przeszkód.

W różnych forach, pozytywne sprzężenie zwrotne w serialu „Asi” pozostaje w dużej mierze miłośnikom długich melodramaty. Ci, którzy nie lubią długich telenowele, piszą, że jest to kolejna seria z długiej historii i racjonalnie przewidywalnych sytuacji. Ale miłośnicy opowieści o wszystko podbijający miłości, która jest w drodze do pokonania wiele przeszkód, wręcz przeciwnie, zachwycony tym show.

Krótkie filmy story

Fabuła odbywa się na relacji dziewczynki o imieniu Asi Demir i jej kochanek. Młoda piękna wzrosła na gruncie należącym do jej rodziny od pokoleń. Ojciec dziewczynki w momencie odmówił wykształcenia i dyplomu, bo został zmuszony do czynienia z zachowaniem ziemi. Podobnie jak jej ojciec Asi moralnie bardzo przywiązany do tych domów. Po działające w tej dziedzinie, to spotyka się przystojny młody człowiek Demir, a między natychmiast powstaje współczucie.

Tajemnicza śmierć matki głównego bohatera

Demir Początkowo sądzono, że spotkał pracownika, który pracował ziemię. Asi było tak proste, że nie mógł sobie nawet wyobrazić, że ona – córka właściciela nieruchomości. Doszedł do tego miejsca, z tego ważkich powodów.

Gdy tam mieszkał jego matkę, która zmarła w tajemniczych okolicznościach. Demir był w tym czasie bardzo młody. Popełniła samobójstwo, a teraz dorosły syn postanowił wrócić i dowiedzieć się, co było przyczyną.

Po kilku odcinków staje się jasne, że rodzina Asi jest bezpośrednio związany z matką jej ukochany śmierci. Sytuacja ta znacznie komplikuje ich relacje i pozbawić powstało między nimi uczucie wsparcia przyjaciół i krewnych do nich ludzie.

Ujemne sprzężenie zwrotne w serialu

Absolutnie każdy film po obejrzeniu różnych odbiorców powoduje różne uczucia i reakcje. Seria „Asi” (2007 uwolnienie w kinach) nie był wyjątkiem. Znalazł jego lojalny i stałą publiczność, ale są tacy, którzy powiedzieli, że serial nie jest idealny zarówno z występów, zarówno jeśli chodzi o pisanie fabułę. Niektóre z widowni podczas dyskusji stwierdzono, że linie historia w serii szczególnie mocno. Jest to szczególnie widoczne w pierwszym szeregu.

Seria „Asi” (który podsumowuje wszystkie częstsze pozytywne) jest czasami krytykowany za przewidywalność fabuły, która jest charakterystyczna dla takich lirycznych seriali. Na przykład, staje się jasne, że bohater i bohaterka po prostu zakochać się ze sobą. W drodze do ich wspólnego szczęścia powinna dostać dużo klasycznych barier Gatunek: waśni rodzinnych, różnych materiałów i statusu społecznego, a stare tajemnice starannie ukryte tajemnice swoich krewnych.

I, oczywiście, w końcowej ukochane dusze zjednoczyć koniecznie, rekwizycje wszystkie przeszkody. Asi i Damir grać ślubu. Niektóre takie zakończenie wydawało się nudne, banalne i nieciekawe.

Aktorzy w rolach głównych

Seria „Asi”, przeglądy działając w których często pojawiają się pozytywne, zebrane na ich zestaw doświadczonych aktorów, a jednak nie do końca znane ogółowi społeczeństwa. Pierwsza kategoria może być bezpiecznie nadana męską – Murat Yildirim.

Zanim zagrał w „Asi”, publiczność miała okazję ocenić jego pracę aktorską w takich serialach jak „Czyściec”, „The Big Lie” i „Burzy”. Za pracę w drugiej serii został odznaczony honorowym Murat w Turcji Movie Awards „pomarańczowy”. Dowody, że nagroda dla działających Murat nie była podana na marne, stał się jego następny pokaz – „Asi”. , Przeglądy prac w tej taśmie Murata zauważyć opinii, że aktor jest doskonale zrealizowany w życiu dość skomplikowanej męskiego wizerunku.

Dobrze przekazywane przemiana głównego bohatera

W tym przypadku, niektóre opinie stwierdził, że „Asi” jest pokazany nie jako złożony obraz Demir, jak przekształcenia jego charakteru całej serii. Początkowo wydaje się infantylne facet miejski, nie zawsze jest w stanie dokonać samodzielnych decyzji. W niektórych sytuacjach, wygląda słaby: wierzyć plotkom, ucieka od problemów zamiast ich rozwiązywania.

Jednak z biegiem czasu, staje się zupełnie inny charakter – silny duch człowieka i pewnego siebie mężczyzny, który jest w stanie sprostać wyzwaniom życia i pokonać je. Ponadto, jest on gotowy do walki o kobietę, którą kocha, odgrywał rolę wielkiego tureckiego aktorki Tuba Byuyyukyustyun. Asi w jej wykonania od pierwszej klatki sprawia wrażenie, jakby delikatny wygląd, ale bardzo silne u dziewcząt. Musimy przyznać, że seria „Asi”, przeglądy, które są różne, przy wyborze aktorów do głównych ról poradził sobie dobrze.

Samiec ołowiu

Murat Yıldırım, który gra Demir, nie tylko rozpoznawane jako utalentowany aktor. W swoim kraju, wszedł również listę 10 najpiękniejszych aktorów tureckich. Ale początkowo nikt nie mógł przypuszczać, że przystojny facet staje się sławny nie tylko przez resztę Turcji, ale także rozpoznawalną aktora na świecie, jak w młodości, Murat miał bardzo dobrą tendencję do nauk ścisłych i zamierzał rozwijać się w tym kierunku.

Przyszły aktor urodził się w tureckim mieście Konya w kwietniu 1979 roku. Wiadomo, że chłopiec dorastał w rodzinie intelektualnej, a oprócz niego rodzice mają jeszcze dwie córki. Jego ojciec był bardzo oczytany i wykształcony człowiek. Wykładał literaturę i był zainteresowany w teatrze. matka Murata – Hayat – również była wykształcona kobieta i nauczanych języków orientalnych. Po szkole, młody człowiek przeniósł się do Stambułu i została ustalona, aby przejść do jednego z uniwersytetów technologicznych w zawodzie inżynierskim.

Murat studiował bardzo dobrze, a po ukończeniu studiów otrzymał dyplom w inżynierii mechanicznej. Jednak to nie powstrzymuje go od bycia studentem denerwować śpiew i aktorstwo. Murat stopniowo zaczął brać udział w przedstawieniach studenckiej grupy teatralnej, a po ukończeniu studiów w ciągu najbliższych trzech lat działał w amatorskim teatrze. Z biegiem czasu, nie została zauważona dyrektorów i zaczęła oferować utalentowanych przystojnych główne role w filmie. 2003 dla Murat był udany i owocny. On pojawił się na ekranie na raz w trzech filmach, a opinia publiczna zaczęła o tym mówić.

Aktorka Tuba Byuyyukyustyun – grał główną rolę kobiecą

„Asi” – turecki serial, przeglądy, które są w dużej mierze ze względu na jakościowym wykonaniu aktorów. To zasługa należy do Tuba Byuyyukyustyun, utalentowaną i piękną kobietę tureckiego, który grał w tym serialu główną rolę kobiety.

Urodziła się w stolicy tureckiej w 1982 roku. Od dzieciństwa, dziewczynka była osobą kreatywną, była bardzo dobra w rysowaniu. Po ukończeniu szkoły średniej, kiedy ustalił ich przyszłego zawodu, Tuba wstąpił na Uniwersytet tureckiej sztuki. M. Sinan i zaczął studia na scenograf i projektant kostiumów.

Popularność aktorka, która grała Asi

Piękno tej dziewczyny jest bardzo trudny do pominięcia, a kiedy Tuba była studentką otrzymała wiele kuszących propozycji nagrania reklamy. Dziewczyna nie odmówi, a pewnego dnia dostała ofertę od słynnej marki Pantene. Po Turk w ojczyźnie stała się twarzą marki, został zauważony przez jednego z dyrektorów – Tomris Giritlioglu. To był pierwszy raz zaproponował dziewczynie spróbować swoich sił jako aktorka, więc Tuba zadebiutowała na niebieskim ekranie w 2007 roku wystąpili w słynnym filmie „Sułtan Mac.” Kolejne oferty do obsady filmów zaczęli przybywać dziewczyny bez przerwy.

Byłoby niesprawiedliwe powiedzieć, że jego popularność zasłużyła aktorka dzięki pięknym wyglądzie. Ta dziewczyna jest bardzo pracowity, a wielu twierdzi, że ma talent aktorski. Podczas odgrywania roli w filmie „Gyulizar” w 2005 roku otrzymał tytuł najlepszej aktorki roku. Do tej pory, Tuba jest jednym z najbardziej popularnych, a co najważniejsze, wymagane przez dyrektorów tureckiej aktorki, która jest znana nie tylko w domu, ale na całym świecie.