126 Shares 5856 views

Poszycie dwuspadowy bocznicy własnymi rękami

Bo siding winylowy jest materiałem o doskonałych cechach jakościowych, wybrany jest dość często do dekoracji frontonie domu prywatnym. Możesz mieć pewność, po zakończeniu pracy jest to, że ściany będą chronione przed wilgocią.

korzyści siding

Bocznica doskonale radzi sobie z opadem i nie blakną na słońcu. materiał wykończeniowy winylu jest obecnie uważany za najlepsze rozwiązanie dla podszewki. Jeśli będzie dwuspadowy bocznica bocznicy, nie można się obawiać konieczności dokonywania obszernych przygotowań. Na takie zabiegi można stosować wykończenia cokołu, który różni się imponującą siłę. Ale najczęściej stosowany siding winylowy.

Materiały budowlane sklepu można wybrać z ogromnej gamy materiałów dekoracyjnych, który ma różne kolory i tekstury. Pozwala to na budynku, urządzone w oryginalnym stylu. Ponadto można utworzyć fronton, których nie można znaleźć w żadnym innym domu. Jest to najbardziej atrakcyjne dla prywatnego konsumenta, który jest dokładnie i niezależnie zewnętrzne prace nad jej decyzji.

Dlaczego bocznicy do dekoracji frontonie

Poszycie bocznicy dwuspadowy wykonany jest najczęściej z tego powodu, że naprzemienne kolory materiału wygląda bardzo imponujące i oryginalne. Siding winylowy po prostu nadaje się do montażu, jego instalacja może być realizowane bez pomocy profesjonalnych budowniczych. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także do przeprowadzenia prac w możliwie najkrótszym czasie. Ten materiał nie jest tak imponujący koszt i różnych tekstur i kolorów w stanie uderzyć każdego konsumenta. Po poszycia, nie można się martwić o to, że ściany domu będą narażone na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Materiał Odporność na wilgoć i ekstremalne temperatury zapewnia wygodny i ciepły klimat w budynku.

Między innymi, osłona bocznicy szczytowa może towarzyszyć instalowania materiału termoizolacyjnego, co znacznie ogranicza przepływ ciepła z podstawy dachu. Jest to szczególnie ważne dla prywatnych domów z powodu, że straty ciepła o około 30 procent przeżywa dachu. Bocznica różną wytrzymałość i trwałość w czasie, nie traci koloru pod wpływem światła ultrafioletowego. Dlatego też taki materiał – to ekonomiczne i trwałe wykończenie.

Poszycie szczyt metody instalacji siding może być wykonana na powierzchni materiału zasilającego. Może to być cegła, drewno, bloki betonowe i kamień. Co ważne, rzadziej od strony domu mogą być stosowane materiały izolacyjne, co nie jest siding, co sugeruje możliwość zastosowania grzejnika odpowiedni dla konsumenta koszty i wydajność.

narzędzi, przygotowanie

Wykonywanie prac nie jest możliwe, jeśli kapitan nie przygotowuje konkretne materiały i narzędzia. Ważne jest, aby upewnić się, że jest to zespół tnący, pion, poziom budynku, wiertarki, taśmy stalowe, władców, piły na metal, piana, ocynkowanych gwoździ i śrub pomiaru.

Najczęściej w przypadku braku jakichkolwiek narzędzi czka są urządzeniami wynajęte. Jest to najbardziej odpowiednie podejście dla tych, którzy planują robić swoje wyłączne wykończenie elewacji. Niektóre sklepy oferują sprzętowe możliwość wypożyczenia niezbędnych narzędzi.

Przeprowadzanie kończąc dwuspadowy używając siding gruntowych

Dość często szczyt wykończeniowe wykonane za pomocą gruntowych teksturą bocznicy. W ten sposób możliwe jest uzyskanie rejestracji, który jest atrakcyjny i godny szacunku. Mistrz nie mają jednocześnie inwestujemy w zakup materiałów.

Bocznica ziemia dość często wybierana z tego powodu, że jest w stanie doskonale symulować teksturę i kolor naturalnych materiałów dla danego rodzaju drewna, kamienia lub cegły. On jest w stanie niezawodnie chronić frontonie przed wpływami zewnętrznymi. Z tego materiału można ułożyć ciekawe i skomplikowane wzory, łącząc tekstur i kolorów.

Wytwarzanie przyczółkiem

Poszycie dwuspadowy siding z rękami implikuje konieczność przeprowadzenia prac przygotowawczych. Polegają one na czyszczeniu powierzchni starej farby, wszystkie rodzaje brudu i kurzu. Jeśli trzeba pracować z drewnianym szczytem, musi być traktowana ze starterem głębokiej penetracji, który jest w stanie chronić przed pleśnią i zgnilizną. Ponadto, konieczne jest przeanalizowanie, jak płaskiej i suchej powierzchni. Różnica poziomów na instalację bocznicy nie może być większa niż 10 mm. W przeciwnym razie, wkładka może pójść w falach, które zmienią wszystko oryginalnych wymiarów liniowych.

System rama montażowa

Poszycie dwuspadowy bocznicy własnymi rękami pod warunkiem niezbędnych ram instalacji systemu. Jeśli trzeba pracować ze starym budynku, który ma chropowatą powierzchnię, instalacja musi być przeprowadzona wyłącznie na ramie. Zapewni to trwałość materiału pokryciowego, a także pomagają wyrównać podstawę szczytem i izolują pokój na poddaszu. Jeśli instalujesz nowy build, ramka do montażu na nie jest to konieczne. Jeśli oczekujesz pod dachem zorganizować pokój na poddaszu, a następnie wystarczy zainstalować materiału termoizolacyjnego, a także prowadzenie prac uszczelniających przeprowadzone.

Odległość między elementami listewkowych w zespole powinny korespondować z wymiarami panelu. Gdy podszewka wykonana jest z bocznicy szczytowych zdjęcia domu, który można zobaczyć w artykule, co do zasady, odległość między składnikami osłony wynosi około 30-40 cm. Między innymi, wszystkie elementy muszą być zainstalowane pionowo. Poprawność położenia ramki w systemie mogą być sprawdzane za pomocą poziomicy.

Zalecana ramka Instalacja

Poszycie bocznicy dwuspadowy dom może być wykonane poprzez zastosowanie ocynkowanego profilu stalowego, który jest podstawą do ramy. Jego instalacja jest przeprowadzana na specjalnym wieszaków montażowych. Korzystne jest, aby ustawić poszycie zastosowane profile ze stali ocynkowanej. Ten materiał jest lekki i ma dodatkowe obciążenie na fundament i ściany domu. Na rzecz galwanizowanego metalu można jednak, że nie jest ona narażona na działanie wilgoci, zgnilizna, rdza. Warto zauważyć, że profil metal jest droższy, ale wysoka cena zostanie skompensowany przez cechy wytrzymałości i niezawodności konstrukcji.

Montaż paneli na frontonie

Jeśli będzie bocznica bocznicy dwuspadowy, krok po kroku, aby pomóc w pracy. Aby ustawić konieczne do przygotowania sprzętu, a mianowicie wewnętrzne i zewnętrzne profile narożne, profil wyjściowych i profile tworzą J. Ponadto panel trzeba podbitki. Jeśli na frontonie umieszczona łukowate okna, profil J jest po prostu niezastąpiony.

Pierwotnie ustawiony jako akcesoria do montażu paneli. Należy to zrobić w pewnej kolejności. Początkowo ustawienie pionowe wewnętrzne i zewnętrzne sekcje, które są nazywane rogu. Mocowanie elementów danych rozpoczyna się od górnego otworu okucia, musi poruszać się w dół. Profile powinny być montowane pionowo, kiedy to nie jest konieczne, aby przejść do krokwi dachowych.

Poszycie dwuspadowy siding, zdjęcia prezentowane na papierze, to wiąże się z wykorzystaniem linii pionu, a także budowę poziomu wody. Narzędzia te pozwolą przeanalizować instalację. Wzdłuż obwodu zostaną zainstalowane profile wyjściowe. Podczas pracy z elementami, które powinny być umieszczone wokół okna, należy użyć okolookonnye i paski wykończeniowe.

wskazówki mistrzowskie

Profile muszą być rozmieszczone w rozstawie 25 cm, a rogi powinny być połączone z dolnym elementem, ważne jest pozostawienie szczeliny pomiędzy tylną 6 cm „policzki” i nakładania. Raz jest montowane akcesoria, można rozpocząć instalację paneli elewacyjnych. Technologia prac sugeruje, że aby rozpocząć w celu ustalenia tych elementów musi być z dolnym rzędzie. Podczas montażu należy pozostawić szczelinę o szerokości maksymalnej równej 10 milimetrów. Odległość ta będzie konieczne dla przypadku, gdy materiał poddawany jest termicznego rozszerzania się i kurczenia.

Praca z reflektorami

Gdy podszewka wykonana jest z bocznicy dwuspadowy dach, można zainstalować materiały izolacyjne. W tym przypadku masz przestrzeń wentylacyjna musi być zapewnione, które powinny być pozostawione między skórą a ścianą. Średnica otworu do wentylacji powinna wynosić 1/150 obszaru poddasza.

Podczas instalowania reflektorów muszą być zamocowany trwale i płytę perforowaną. Ten ostatni jest konieczne w celu umożliwienia wentylacji. Podsufitki powinny być ustawione aż do momentu, gdy instalacja jest zakończona bocznica na ścianach. W tym przypadku będzie to dość proste, aby pozostawić szczelinę o rozszerzalności cieplnej pomiędzy panelem zamykającym i zębatki. Poszycie szczyt metalowej okładziny wymaga użycia reflektorów, które powinno rozpocząć się ustalić z profilem przyjmującym. Ostatni powinny być umieszczone na zwis dachu.

W następnym kroku na poziomie konieczność odsłonięcia elewacji dla instalacji profilu odbiorczym. Jeśli instalacja elementu na ścianie istnieją pewne problemy związane z nierównym podłożu, fakt ten można łatwo skorygować poprzez umieszczenie duży drewniany bary, które muszą być umieszczone pod okucia. Technologia mocowanie wsporników podbitka implikuje potrzebę stosowania profili hostów do zwisu dachu na ścianie, a elementy danych muszą być ustawione dokładnie równolegle.

Prace nad instalacją skosu

Poszycie bocznicy dwuspadowy dach może się wiązać z koniecznością zainstalowania skosy winylowych. Z tego powodu, że deski wiatrowe na dachach są zazwyczaj wykonane z drewna, muszą być chronione przed wilgocią. skosy instalacji musi zapewnić prześwit dla rozszerzalności cieplnej materiału, jego grubość muszą być równy 2,5 cm.

Główne cechy instalacji bocznicy na szczycie

Poszycie bocznicy szczytowych okapu wykonane na konkretnej technologii, która nie pozwala napięty łączników twist. Między zdjęć i śrub master musi pozostawić szczelinę termiczną. Pomiędzy panelami kształtek, a także niezbędne, aby zapewnić odległość, której szerokość może zmieniać się w zakresie od 5 do 10 cm. Ten parametr zależy od kompresji i ekspansji materiału przy spadku temperatury. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć stoi szczyt w zimnie, centrala musi być wcześniej namoczyć w ciepłym pomieszczeniu, pozostawiając materiału w ciągu 12 godzin lub więcej. Jest to konieczne, aby dostarczyć niezbędne nabyte za elastyczność instalacji.

wniosek

Montaż sidingu na szczytowej domu jest możliwe, jeśli przestrzegać wszystkich zasad montażu. Ważne jest, aby zakupić cały zestaw narzędzi i materiałów. Tylko wtedy będzie w stanie opanować pracę procesu do przeprowadzenia prac jak najszybciej i uzyskać oczekiwany rezultat. Poszycie bocznicy dwuspadowy z drewnianym domu jest dość łatwym zadaniem. Zbierz narzędzi, wiedzy i cierpliwości – to masz naprawdę wygodny dom.