880 Shares 8497 views

Komedia „Faceci w czerni”: aktorzy, role, streszczenie Działka

Jednym z najbardziej popularnych komedii późnych latach 90-tych – «Faceci w czerni». Aktorzy Willard Smith i Tommy L. Jones w filmie pojawił się przed publicznością w obrazach nieustraszonych bojowników przeciwko cudzoziemcom kiedykolwiek należących do zabawnych sytuacji. Co się stało z głównych postaci w filmie, i kto jeszcze z artystów został zaangażowanych w projekt?

„Faceci w czerni”: aktorów. W. Smith, jako środka J

Willard Smith wielokrotnie uznana za najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Ponadto zdobył nagrodę „Grammy” dla swoich muzycznych dokonań.

Karierę rozpoczyna się niskobudżetowy amerykański gwiazda serialu „Bajer z Bel-Air”. W 1996 roku Smith powierzono główną rolę w sensacyjnym przeboju „Dzień Niepodległości”. Film okazał się wielkim sukcesem, a wielkość opłat młody aktor stopniowo wzrasta. W rok później, został zaproszony do projektu „Faceci w czerni”.

Aktorzy Will Smith i Tommy L. Jones w filmie grany przez agentów kolegów, którzy podążają za obcą sytuację na świecie. Według opowieści obraz wśród zwykłych ludzi żyje bardzo realne cudzoziemców. Problem agentów J i K upewnić się, że ludzie nie mieli pojęcia o obecności istot pozaziemskich między nimi. Ponadto mężczyźni w czerni zatrzymać każdą próbę przełamania Aliens ziemskie prawa.

„Faceci w czerni” – film, który się nieprawdopodobnie popularny Smith. wyprodukowano w sumie trzech obrazów. A jeśli pierwszy zebrane w wynajmie 589 milionów dolarów, trzeci – 624 mln.

Aktor można dostrzec także w filmach „Wróg publiczny”, „I – The Legend” i „Hancock”.

T. L. Jones pełnomocnika K

Tommi Li Dzhons – aktor, który faktycznie specjalizuje się w rolach szeryfów, policjantów i agentów specjalnych. „Faceci w czerni” – film, który nie był wyjątkiem, ponieważ w tym czasie Jones pojawił się przed publicznością nieporuszony myśliwiec z obcych potworów.

W 1993 roku Tommy otrzymał „Oskara” za rolę marszałka Samuela Gerarda w „Ścigany”. Oprócz Jonesa, projekt uczestniczyli Harrison Ford i Dzhulianna Mur. Ale film „Under Siege” Jones stał się rodzajem eksperymentu, bo dostał rolę terrorysty, który musi rozładować Steven Seagal.

Tommy Lee Jones zaczął uczyć się na ulicach po grał ekscentryczny i brutalne Harveya Denta w filmie Dzhoela Shumahera „Batman Forever”. Zespół w tym projekcie szło dość dobrze znana: Nicole Kidman, Val Kilmer, Dzhim Kerri.

Seria filmów „Faceci w czerni” tylko ugruntował sukces Jonesa działającego przerwie. Najbardziej uderzającą dzieło artysty w ostatnich czasach – jest rola Tadeusha Stivensa w filmie biograficznym „Lincoln”.

R. Thorne jako naczelny

Rip Torn – amerykański aktor, wyróżnia się tym, że jego kariera wystąpił w ponad 180 filmach.

W młodości ukończył Thorne Instytutu zwierzęcej. Nikt nie wie, co go spowodowało, a następnie przenieść się do Hollywood i zacząć działać. Prawdopodobnie bajeczne opłaty, które popadły gwiazdę „Fabryka marzeń”.

Początkowo Thorne wędrowałem po tłumie. Pierwszy mniej lub bardziej znany film telewizyjny z jego udziałem – to dramat „Małżeństwo i przemoc”, która wystąpiła gwiazda „Terminator” Linda Hamilton i młodego Mikki Rurk.

„Faceci w czerni” – ważnego projektu dla Thorn jako powierzył główną rolę. Zgrać na ekranie pojawił się w postaci pełnomocnika Z – bezpośredni przełożony mężczyzn w czerni.

Thorne świeci także w projekcie „bez poczucia” w komedii „Zabawy” oraz dramat biograficzny „Marie Antoinette”.

Inne role wykonawców

W komedii „Faceci w czerni” aktor Will Smith i Tommi Dzhons, a dokładniej ich znaki na ekranie mają kilku partnerów.

Rola agenta wykonywane L Linda Fiorentino, który wystąpił także w filmach „Crick” „dogmatu” i „Ostatni uwodzenia”.

Obraz D ma czynnik Richard Hamilton i czynnik B – Charles Stevenson. Dzhon Griz, najlepiej znany z filmu „wzięte” z Liamem Neesonem, grał w filmie „Faceci w czerni” roli kierowcy autobusu.

Fredrik Lena przedstawia publiczności w postaci środka Janus. Ale większość aktor najlepiej znany z serialu „Lost”.

Warto zauważyć, że osoba, grając niewielką rolę w filmie, jest znacznie bardziej popularnych wykonawców z podstawowej struktury. Na przykład, w obrazach widza cudzoziemców widać Steven Spielberg i George Lucas, Sylvester Stallone i Barry Sonnenfeld, Danny DeVito i Michael Jackson.