260 Shares 8935 views

Poliwęglan baldachim z rękami

Dziś wielu właścicieli marzyć zbudować zadaszenie własnymi rękami, oszczędzając w ten sposób pieniądze. Jako materiał bazowy do tych celów najlepiej jest wybrać poliwęglanu. W trakcie montażu jest pożądane użycie ramy metalowej, które mają wystarczającą sztywność. Jego zadaniem jest transport ładunków wiatrem i śniegiem. Robi baldachim z rękami, należy wziąć pod uwagę fakt, że wielkość metalowej konstrukcji zależy przede wszystkim od wielkości płyt poliwęglanowych. Podczas pracy z tym materiałem powinny być ostrożne i ściśle przylegają do techniki instalacyjnej.

W sklepie można kupić arkusze wymaganych rozmiarów, ale większość z poliwęglanu pocięto na trzy, sześć lub dziewięć metrów długości. Szerokość wynosi zazwyczaj wynosi około dwóch metrów. Materiał transportowany bez problemów w organizmie, podczas gdy zwykle zwinięte w rurę. Jednakże krotnie ją wzdłuż podłużnej plastra miodu zabronione. Do załadunku i rozładunku należy podchodzić bardzo poważnie, ponieważ w większości przypadków pojawiają się rysy na tym etapie. Następnie dokonać jakość rzucić z rękami jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Estetyczna komponent zostanie złamany, ale nie jest to ujęte w planach dowolnego hosta.

Blachy mocujące ze śrubami wykonane z metalu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli mają głowę koloru materiału. Oczywiście, można użyć wkrętów samogwintujących z prostym głowie ocynkowanej, ale mogą stać się od arkusza. Wykonywanie baldachim wykonany z poliwęglanu z ich rąk, trzeba wiedzieć, że arkusze połączeń odbywa się za pomocą specjalnego wspólny profil, który jest wspólny zamek z tworzywa sztucznego. Początkowo jest on zamocowany na metalowej ramie, po czym wstawionych arkusze poliwęglanu. Specjalna osłona po wskoczy mocno trzymając materiał. W miejscach o otwartych komórkach jest używany profil końcowy.

Produkować przelał swoje ręce dużo łatwiej, jeśli mają szereg szlifierek. Z pomocą cięcia blach jest bardzo szybki, ale można również wykorzystać i ostry nóż. Co do kołków metalowych, nie może być cięte szlifierki obok poliwęglanu, a iskry latające od metalu może uszkodzić powierzchnię blachy. Aby utworzyć metalową ramę dopasować rur profilowanych zwykle. Gotowy projekt gruntu powinna przejść bezpośrednio do instalacji poliwęglanu, aby uniknąć problemów z rdzą w przyszłości.

Niektórzy właściciele wolą nie prosto, ale łukowate baldachim. będzie to również budować na stosunkowo krótki czas z ich rąk. Konieczne jest jedynie Rury profilowe przejść przez specjalną maszynę, dając pożądany promień. Jednakże, w przypadku konstrukcji łukowej ma swoje niuanse. Dlatego też metalowy szkielet, eksperci zalecają całkowicie zmontowane na ziemi, a po użyciu kilka osób podnieść.