450 Shares 1533 views

Robin Givens: Biografia i kariera

Krótka biografia Robin Givens Pierwsze doniesienia o tym, jak jeden z najseksowniejszych aktorek w Ameryce. Jest to dawny model, który wielokrotnie działał do magazynu „Playboy”. Nie każdy wie, że jest ona również parał się karierze pisarza. Robin napisał autobiograficzną książkę, która została opublikowana w 2007 roku.

rodzina

American Robin Givens urodził się w dniu dwudziestego siódmego listopada 1964 roku w Nowym Jorku. Matka – Ruth Roper, jego ojciec – Reuben Givens. Przez długi czas małżeństwo jej rodziców nie trwała. Rozwiedli się, gdy Robin miał zaledwie dwa lata. Ona ma siostrę. Po rozwodzie, matka zabrała ze sobą dzieci do New Rochelle.

dzieciństwo

Matka zawsze zachęcał w interesie córek tej dziedzinie. Robin zaczął uczyć się grać na skrzypcach. Ale to nie było jej powołaniem a jej lekcje są szybko nudzi. Kiedy Robin miał dziesięć lat, zaczęła zamiar działającego klasie. Spodobało jej znacznie więcej niż gra na instrumentach muzycznych. Matka nie przeszkadza przeciągając córkę, a dziewczynka była w stanie dostać się na kurs wielkie doświadczenie, które jest bardzo przydatne w dorosłym życiu.

formacja

Robin Givens studiował w college'u Sarah Lawrence. Po ukończeniu studiów został przyjęty do Harvard School of Arts and Sciences. W nim ukończyła kursy medyczne. Podczas studiów często dorabiał jako model.

modele kariery

Jego kariera rozpoczęła się w 1978 roku dziewczęta. Początkowo ona parał się modelowaniu. Wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów. Od Robin w młodości różniły jasny piękno, była bardzo popularna. Ale jeszcze wymyślone aby połączyć pracę z modelem badania. Dla niej to był tylko pewien etap twórczego uczenia się.

Praca w Filmie

W przemyśle filmowym, po raz pierwszy Robin ma tylko rok 85-cia. Jej debiut miał miejsce na planie serialu „różnych skoków”. Ale na początku tylko w epizodach. Następnie miała małą rolę w „The Cosby Show”. To było po bardziej poważnej pracy – w filmie „Pani z Beverly Hills”.

Ale Robin Givens, filmy, z którymi później stał się ulubionym miejscem nie tylko dla wielu Amerykanów, ale na całym świecie, chciał zrobić więcej. Chciała działać w bardziej dużych projektów. I szczęście w końcu uśmiechnął się do niej. W 1986 roku zaproponowano mu rolę w serialu „Master Class”. Wszedł na powietrzu przez 5 lat. Robin zagrał rolę Darlene. Ale w tym samym czasie ona jednocześnie wystąpiła w dramacie historycznym.

Następna praca – w mini-serii, w połączeniu z jednym z najbardziej popularnych czarnych amerykańskich kobiet – Oprah Winfrey. Pojawił się w „Playboyu” w 1994 roku Fot Robin. Była na liście jedną z najseksowniejszych aktorek. W drugiej połowie lat 90-tych nowych ratingów nie były. Ale Robin znowu przypomniał o sobie, gdy wystąpiła w klipie Braxton.

W sumie Givens wystąpił w ponad pięćdziesięciu pięciu filmach. Iw małych odcinków w serii, w niektórych filmach.

życie osobiste

Robin Givens dwukrotnie żonaty. Ale zarówno jej małżeństwo było krótkotrwałe i nie przyniesie jej szczęście. Po raz pierwszy była żoną słynnego boksera Mike'a Tysona. Ślub odbył się w 1988 roku. Ale oni są małżeństwem od kilku miesięcy. Robin powiedział, że po poronieniu bokser zaczął ją bić. Tyson, ze swej strony, twierdził, że to nie była prawda i Robin chce tylko pieniędzy.

Dwadzieścia lat po ich oddzieleniu on odsłonięty prawdziwą przyczynę ich rozwodu. Okazało się, że Robin Givens i Brad Pitt byli kochankami. W tym czasie było jeszcze tylko początkujący i mało znany aktor. Po Tyson dowiedział się o ich związku, a następnie rozwód.

Tyson musiał zapłacić byłej żony od dziesięciu milionów dolarów. Robin z kolei stracił dużą publiczność Afroamerykanów, zapatrzeni boksera. Robin stały się one po prostu nienawidzę.

Po raz drugi wyszła za instruktora tenisa – Svetozar Marinkovic. Para udało się kłócić na bardzo pierwszego dnia swojego życia razem. W rezultacie niemal natychmiast zaczął żyć osobno. Oficjalny rozwód nastąpił zaledwie rok później.

Robin Givens ma dwoje dzieci. Pierwsze dziecko ona przyjęta w 1993 roku Maykl Givens. Ona urodziła swoje drugie dziecko z nieprawego łoża w 1999 roku. Jego ojciec był Merfi Dzhensen, z którym aktorka spotkała się chwilę, ale przed ślubem, to nigdy nie dotarli.

kwestie prawne

Ostatnio słynna amerykańska aktorka nieustannie dążyć kłopoty związane z prawem. W 2004 roku Robin, siedząc za kierownicą swojego samochodu, został uderzony przez starszej kobiety 89 lat. Staruszka początkowo nie iść na policję, a sprawa została rozliczona świat. Ale rok później ofiara nagle zmienił zdanie i zażądał odszkodowania za szkody materialne.

Wtedy Robin zaczął mieć problemy z podatku. W 2009 roku Federalna Służba Givens wniosła oskarżenie, że nie płacą podatku dochodowego. Kwota została określona, nie jest mały – około 300 tysięcy dolarów. Obejmuje ona kar i odsetek przybiegła.