263 Shares 3860 views

Co anime zobaczyć? Top 10 naprawdę dobra seria

Każdego roku w Japonii, pochodzi ogromną ilość anime. Co do wyboru tej odmiany? Prezentujemy listę anime, co jest naprawdę warte zobaczenia.

"Psihopasport"

Co widać z anime? Jeden z najlepszych projektów z ostatnich lat – „Psihopasport”. Wydarzenia z cyklu odbędzie się w odległym 2112. Jako użycia przez policję broni Dominator. Urządzenie to jest w stanie mierzyć ludzkie danych psihopasporta i określić jego skłonność do popełnienia przestępstwa. Dominator wydaje się idealnym narzędziem – to nie szkodzi niewinnych, paraliżując sprawcy, a specjalny niebezpieczny maniak mógł zabić. Ale to system high-tech idealny?

"Great Teacher Onizuka"

Co anime wyglądać, jeśli chcesz pośmiać? Więc nie jesteś zaznajomiony z wielką klasą nauczyciela najbardziej zwariowana klasa trzy lub cztery? To pominięcie jest pilna potrzeba, aby to naprawić! Główny bohater, były przywódca gangu motocyklistów i ulicy, postanowił w cokolwiek miało się stać najlepszym nauczycielem w Japonii. Entuzjazm i szczerość Onizuka stanie stopić żadnej serce i niestandardowe podejście pedagogiczne sprawia, że uczniowie stają się najbardziej zrogowaciały jego najlepszych przyjaciół.

"Elfen Lied"

Co anime wyglądać niezwykłe? „Elfen Lied” można nazwać krwawa i naprawdę trudno zobaczyć ten serial, ale on zawsze dostaje się do najlepszych listach. Ewolucja nie stoi w miejscu, a na świecie pojawia się nowa rasa – dikloniusy. Różnią się one od zwykłych ludzi małymi rogami na głowach, które pozwalają na korzystanie z super moce. Z tajnego laboratorium ucieka nastolatka Lucy. Kim ona jest – bezwzględny potwór lub niepełnosprawne dziecko?

"Death Note"

Czy zastanawiasz się, co warto zobaczyć z anime? Nie należy zapominać „Death Note”. Natychmiast po wydaniu tego anime stało się szalenie popularne, i zasłużenie. W rękach studenta Yagami dostaje mistyczny przedmiot – książkę o śmierci Boga. Można go używać do nikogo zabić, wystarczy znać wygląd i prawdziwego imienia. Człowiek uświadamia sobie, że w jego rękach jest to temat, który może zmienić świat.

"Hellsing"

Co anime wyglądać o wampirach? Classic "wampir" gatunek – "Hellsing". Nieśmiertelna w tym anime nie jest jak romantyczny stworzeń z bladą skórą. Jednak niektóre z nich nie są pozbawione uroku … The „Hellsing” ma to wszystko: złymi potworami niewiarygodnie fajne postacie, ogromne pistolety, litry krwi, wnuczka Van Helsing i Dracula się na jej usługi.

Wśród osób zostało rozłożone dziwny wirus, który zamienia je na „sztucznych wampirów”. Radzić sobie z tym problemem będzie tylko tajna organizacja zwalczania krwiopijców.

"Cowboy Bebop"

Natychmiast trudno powiedzieć, co dokładnie fascynuje to anime. Ciekawa historia i oryginalna ścieżka dźwiękowa myślnik i elegancki stworzyć szczególną atmosferę. Ta przestrzeń western z nutą filozofii po prawej stronie jest jednym z najlepszych linii na liście najlepszych serii anime wszech czasów. Gdyby to było możliwe wyciągnięcie jazz, to twórcy „Bebop” jest zdecydowanie na zewnątrz.

"Ergo Proxy"

Szukasz, co zobaczyć anime sytuację? Najlepszym rozwiązaniem – „Ergo Proxy”, stylowy i bardzo atmosferyczne dystopijne mieszanka, cyberpunk i Postapokaliptika. W niedalekiej przyszłości będzie chwalebny miasto Romdo, rodzaj raju na ziemi zniszczone. Każdy obywatel ma swój własny avtoreyva, inteligentna robota. To tylko sielanka niszczy wirusa, dających avtoreyvov własną duszę. A za tym tajemniczym stworzeniem Proxy. bezpieczeństwo pracownik Rhyl Meyer postanawia zbadać sytuację.

"Ghost in the Shell"

Znowu mówimy o przyszłości ludzkości – jesteśmy legendą cyberpunk kultowa seria anime „Ghost in the Shell”. Nauka i technologia opracowana tak, że maszyny zaczęły przypominać ludziom, a ludzie z kolei stały się tak bardzo jak roboty, które mogą „hack” jak komputer. Mysterious Puppeteer haker zaczyna ingerować w politykę. Ale kim on jest i jakie jest jego przeznaczenie?

„Melancholia Haruhi Suzumiya”

Co anime wyglądać dla uczniów? „Melancholia Haruhi Suzumiya” – nieznaczna anime komedia, która rozprasza z ogólnej listy bardziej mroczny i poważnej pracy, ale godne uwagi. W normalnym japońskiej uczennicy przychodzi nowy Haruhi Suzumiya próg i stwierdza, że nawet nie będziemy rozmawiać ze zwykłymi ludźmi, a jest zainteresowany tylko cudzoziemców, wróżki i podróżników w czasie. Tutaj tylko z każdą serią coraz bardziej martwi się o pytanie, kto to jest bardzo Haruhi.

"Piraci" Black Lagoon ""

Opowieść o życiu codziennym współczesnych piratów rozkoszował widzów. A przepis na ten koktajl wydaje się dość tradycyjny – barwną grupą przyjaciół, zajęty częstą przyczyną, intrygująca fabuła o smaku humoru, trochę tajemnicy. To tylko akcja toczy się w Ruanapure, miasto przestępców, a publiczność z głową zanurzoną w świecie cieni.