164 Shares 5901 views

Działka bezsenności u dzieci. Jak radzić sobie z bezsennością?

Nie wyrazić słowami radość rodziców i dziadków długo oczekiwany narodzin małego cudu. I tutaj jest on w domu, tak małe i nieskończenie wzruszające. To bardzo mało wiązka cute szczęścia będzie teraz zająć całą swoją uwagę.

Wydawałoby się, jakie problemy mogą pojawić się w dziecko, które nie jest jeszcze mówi? W czasie karmienia, zmiany pieluszki – i to będzie słodki spać przez kilka dni, a rodzice zawsze mogą go podziwiać i cieszyć. Tu spoczywa wielka pomyłka. Te matki, które to dziecko nie jest pierwszym, który wie, że nie jest to prawdą.

Pierwsze trudności

Fakt, że noworodek nie można jeszcze mówić o przyczynach jego lęk i trudności. Jak Pipsqueak karmione, pielucha czystym i suchym, w mieszkaniu nie ma jasne światło, wyłącz telewizor i komputer, kompletną ciszę, a on nie spał. Zgadnij dlaczego bezsenności u dziecka, dlaczego płacze, a on nie podoba. Dźwięk dziecko spać – to znak, że jest zdrowe i rozwija się prawidłowo.

Dziecko płacze czasami przynosi niedoświadczonych rodziców do rozpaczy i paniki. Powodem może być wiele. Chubby głodny, miał ból brzucha, który jest bardzo często bywa z takimi małymi dziećmi, jest gorąco, lub odwrotnie, przeziębienie i gorączka. Wszystkie powody do płaczu poprawione, wyeliminowane, okruchy badano w szpitalu. Lekarz dał opinię, że dziecko rozwija się prawidłowo, zgodnie z ich wieku, rozwój bez odchyleń. Nawet z nowoczesnym sprzętem, medycyna nie zawsze może odpowiedzieć na wszystkie pytania rodziców, żeby im pomóc. Pomimo wszystkich wysiłków dorosłych, moje dziecko nie jest jeszcze śpi albo śpi bardzo niespokojnie.

Nie można się oprzeć i nie nastawił bełkot natywną krasnoluda, jego śmieszne grymasy, niekończące się „daj” i „dlaczego”. Ale ci ludzie są podatni nie tylko do złego oka. Zdarza się, że nawet najbliższa osoba, podziwiając takiego anioła, może dostarczyć macica nighter. Zdarza się, że nawet po tym jak ktoś im się podoba, że dziecko nie może spać i płakała całą noc. Zwykli ludzie mówią – jinxed. Sceptycy nie wierzę w to, ale tych, którzy są takie przypadki, wierzą, że istnieje cudowny boska interwencja.

Dlatego konieczne jest, aby odnosić się do dziadków?

Pierś po urodzeniu dziecka jest bardzo wrażliwy. Ze względu na przerwanie fizycznego połączenia z matką trudno jest dostosować się do życia w łonie matki, gdzie było ciepłe, ciche, bezpieczne, nie chciał jeść. Dlatego grudnichki bardzo często chorują, mogą być łatwo zranić emocjonalnie. tych, którzy mają małe dziecko w rodzinie, problem znany. W tym przypadku odnosi się do „babci”. Tak zwane białe czarownice, tradycyjnych uzdrowicieli, uzdrowiciele.

I są one znane, zazwyczaj wszystkie poletka traktowane. Babcia-Sage, który używa swojej magii w leczeniu dzieci, twierdząc, że małe dziecko i złe oko, a strach połączony. Zarówno ostatecznie prowadzić do bezsenności, niepokoju, lęku i kłopoty spowodowane przez jednego powodu – podatność małych stworzeń. To samo magiczny obrzęd jest odpowiedni we wszystkich przypadkach, a także pomaga, gdy przestraszony, a złe oko. Zdarza się, że pewnego dnia dziecko otrzymuje zbyt wielu wrażeń, bieganina, naprygalis, że jest podekscytowany i nie mogę się uspokoić. W maluchów często zdarza się, że mylić się dzień i noc.

Jak radzić sobie z bezsennością w domu? Na tej i zostaną omówione dalej.

Metoda spokój grudnichka ze złego oka

W leczeniu lęku i złym okiem nie musi odnosić się do lekarke. Możesz nauczyć się wykreślić z bezsennością i wymawia się je w odpowiednim czasie. W niektórych rodzinach, takie rytuały przekazywane z pokolenia na pokolenie, od babci do matki.

Na przykład, najbardziej znany spisek spać. Jeśli okruchy płacze z jakiegoś nieznanego powodu, trzeba misce „umyć” czyste łyżki, widelce i podczas czytania Modlitwę Pańską, a następnie umyć to dziecko trochę wody, mówiąc: „Save and Protect”. Rąbkiem koszuli i szatę do wycierania. To wszystko. Niespodziewanie, takie proste działania zawsze przynieść pozytywny rezultat. Woda w lewo po umyciu dziecka, w żadnym wypadku nie wolno korzystać z toalety.

Zasady czytania spisku

Jeśli po dzień biegają psoty i figle nie zasnąć, nie będzie specjalny wykres bezsenność. On nie zrobił nic złego, ponieważ nie stosuje się do czarnej magii. Zaobserwowano, że po przeczytaniu pozornie bezsensowne zwroty, fidget uspokaja, że nie bał się każdej przerażającym potworem w rogu sypialni, Baba Jaga, Bag of Bones i innych fantastycznych ludzi. On spokojnie śpi, budzi się rzadziej. Ale do spisku na bezsenność do pracy, trzeba wiedzieć jasno i poprawnie wykonać wszystkie czynności i wymawiać słowa, bez zmiany lub rozmieszczanie singiel.

Jeśli szczerze modlitwy, a także w procesie skupić się na chęci wyleczenia jego krovinochku, wierzę, że to się wydarzy, więc fabuła jest zobowiązany być użyteczne. Myśli powinny być dobre.

Jeśli dziecko jest ochrzczone w kościele, a następnie modlitwy do Pana, wkrótce będzie słyszalny. Więc łatwiej jest chronić dzieci przed siłami ciemności. Wiele z nich jest specjalnie dla dzieci do kościoła, żeby przyjąć chrzest, i natychmiast zobaczyć pozytywne rezultaty.
Obrzędy bezsenności można przeprowadzić w dowolnym momencie, niezależnie od okresu księżyca.

Bezsenność, dziecko może się zdarzyć, jeśli coś przestraszony. Następnie przeprowadzić rytuał toczenia jaj. Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników. W związku z tym, że byłoby lepiej, gdyby taka ceremonia będzie kompetentny człowiek.

Dziecko może straszyć nieoczekiwane przejście ze snem historie na fakt, że matka zaczyna wymawiać nieznane i niezrozumiałe słowa. Biorąc pod uwagę to, że jest to konieczne, aby przygotować dziecko. Powyższe niemowlęta recytować zaklęcia podczas kołysania. Magiczne słowa mogą być odczytywane szeptem, tak aby nie przestraszyć dziecko.

Jak powinniśmy być ochrzczeni

Mówiąc popularne działek bezsenności u dzieci, okruchy koniecznie przejechać. Przewiduje się, w każdym rytuale. Tak aby nie pogorszyć sytuację niesłusznie nałożona krzyż, konieczne jest, aby zrobić poprawnie. Niestety, wielu z nich nie wie. Czyniąc znak krzyża sama lub dziecka, jakby prosić, aby dać nam siłę i ochronę Boga. Na chrzcie złożone trzy palce, a na początku konieczne jest umieścić swoje palce na czole, wtedy ręka na brzuchu, potem na prawo i na lewym ramieniu.

Od narodzin, daje nam asystenta niebiosa, którzy za nami, chroni przed niebezpieczeństwem. Ochrzczony w kościele staje się coraz patrona. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wymowę zagovornyh słowy, ochrzczony lub nieochrzczonych dzieci. W domu, gdzie jest dziecko, to musi być woda święcona. Uważa się, że najsilniejszy – Epiphany. Święty wody do picia, i może być stosowany w magicznych rytuałów. Czasami czar, aby to działało, trzeba powtarzać przez kilka dni. Niedaleko łóżeczku lub łóżeczko w bardzo pożądane, aby ukryć wdzięki napisane przez ręce jego modlitwy.

Działka z bezsennością dzieci

Obrzęd ten jest używany dla dziecka mogła zasnąć tak szybko, jak to możliwe, a tylko zobaczył jasne i rozrywkowych sny. Podczas spisek powinna być przeprowadzona w obliczu dziecka delikatnie i odmawiać następujące słowa: „Anioły, Anioły, jesteś obrońcy, wy Wojownicy nieba. Pójdźcie do sługi Bożego głowy (należy podać imię i nazwisko dziecka), stoją po jego prawej stronie, stanąć na jego lewa, bronić sługę Bożą (nazwa powtarza). Złe duchy destylowane się z niej, chronić od zawistnych ludzi, z różnych zła. Pozwól mu zasnąć szybciej, a sen będzie miły i jasny. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen! "

Modlitwa snem (Troparions)

Jeśli matka zauważyła, że jej dziecko przed pójściem spać dużo i przędzenia przez długi czas nie mogę spać, zaleca się czytać przed snem specjalną modlitwę.

Jej słowa są jak następuje: „Zmiłuj się nad nami, Panie, zmiłuj się nad nami; Każdy, kto popełnia grzech, modlitwa Pani przynieść grzeszników, zmiłuj się nad nami. Chwała Tobie, Panie, zmiłuj się nad nami, tylko dla ciebie nadzieja; nie gniewaj się z nami, pamiętasz nasze winy, pogardliwie przypisane do naszych wrogów. Jesteś naszym Bogiem, a my jesteśmy twoi ludzie, wszystko wykonane z twojej strony, w imieniu zaproszenia do Ciebie. A teraz, NMP, proszę otworzyć drzwi dla nas swego miłosierdzia, czekamy na ciebie, niech nas nie zginął, ale tak będzie dostarczać nam z dala od kłopotów, ponieważ jesteś zbawienie wszystkich chrześcijan. Amen! „- ostatnie słowo należy powtórzyć 12 razy.

Głównym modlitwa na bezsenność

Sprawiają, że regułę przyjąć wieczorem przed snem. Po wszystkich procedur – kolacja, mycie, oddanie do łóżka – podać wodę Baby cukru z miodem. Lepiej, jeśli będzie uświęcony przez wodę i dobrej jakości miodu. Na drinka przed tym trzeba oczytany „Barker, dziadek toptun, wziąć pod jej skrzydła shouter kapłon, usypkoyu rzucić sen, odpoczynek jego bramę. Отче наш » . Amen! „Reszta wody umieścić stopy dziecka, po przeczytaniu trzy razy” Ojcze nasz ".

Jest to kolejna ciekawa fabuła bezsenności u dzieci. Naughty dziecko do mycia ze słowami: „Rano i wieczorem świt świt! Niech odpoczynek i sen w nocy, w dzień! „Wipe nie ręcznik i rąbek sukni matki.

Conspiracy do spania dla niemowląt „Idź spać, kochanie. W rogu oddział z suchym pniu, chore drzewa. Niepokój wyśle do was w tym wątku. Oddział cierpi trochę syna (córki), mój odpoczynek. Amen! "

czytaj również przed pójściem do łóżka: „Panie Jezu Chryste, Synu Boga, błogosławić, uświęcać, zapisz swoje dziecko mocą Twego Świętego Krzyża.” Jak udowodnił przez wiele kobiet, działki na bezsenność pomocy jest znacznie lepsza niż drogich leków.

Teraz już wiesz, jak radzić sobie z bezsennością w domu. Zdrowie i dobry sen dla Ciebie i Twoich dzieci!