485 Shares 7959 views

Przygotowanie sałatka z papryką i szynką. Kilka różnych opcji

Jeśli nagle zeszła na gości, i wyraźnie nie uniknąć święto, i karmić im nic, doświadczony gospodyni nie jest jeszcze stracone. Najprawdopodobniej będzie próbowała ustawić stół, ugotować coś pysznego z dostępnych składników (te, które były dostępne). Od zimnych przekąsek może to być również sałatka z papryką i szynką. Tym bardziej, że do stworzenia zajmie nie więcej niż 15 minut. Przepis sama może być modyfikowana w zależności od obecności pewnych pokarmów i nawyków żywieniowych przyszedłem odwiedzić ludzi.

Sałatka z oliwy z oliwek „Olga”

Ta przekąska będzie sposób, w zespole kobiecym lub jeśli posiłek powinien zapalić i krótkotrwały. Danie okazuje pokarmowy, ale dość satysfakcjonujące. Składniki potrzebne: sałata, szynka, papryka (korzystnie trochę różnych kolorów), miękkie (ser FETA lub mozzarella). Wszystkie produkty są wykonane w przybliżeniu w równych proporcjach. Klejony sałata z oliwy z oliwek (nierafinowanym idealnie – tłoczony na zimno). Zastosowanie przypraw suszy bazylia i oregano, pieprz.

liście sałaty należy kruszyć ręcznie. Pozostałe składniki pokroić w kostkę. Wtedy wszystko jest mieszany, posypać przyprawami i skropione oliwą. można dodać trochę soli w razie potrzeby.

Sałatka z szynką z kurczaka i kukurydzy cynowany

Zazwyczaj jest to majonez, jednak aby uzyskać danie diety, można uzyskać niskotłuszczową śmietanę lub olej roślinny. Składniki szynka kurczaka, papryka, kukurydza – 200 gramów. Słodka cebula – 1 szt, liście sałaty do dekoracji, majonez lub śmietana do napełniania i odrobiną soli i pieprzu.

Szynki i papryka (czerwone lub pomarańczowe) tnie się na małe kostki. Następnie dodano puszki kukurydzy, sól, pieprz, majonez (Śmietana) i służąc, kładąc na zielonych liściach. Ze względu na małą liczbę łatwo dostępnych składników tego sałatka z papryką i szynką, może stać się „zwykły”. A jeśli nie dodawać żadnych śmietanę lub majonez i wlać łyżkę oliwy z oliwek w nim, i to będzie smaczne i użyteczne.

Prosta sałatka świąteczna

Papryka, szynka, ser – to wszystko trzeba szybko przyrządzić prosty, ale bardzo eleganckie danie. Aby wypełnić swój najlepszy majonez i podawać w poszczególnych miski. Aby sałatka z papryką i szynką był bardziej żywy, aby dodać dymki (dla kontrastu, koloru i smaku).

Składniki pokroić w kostkę. Ser może być duży sęk. Ster na posiekane możliwie precyzyjne. Gdy wszystkie składniki przygotowanych na dnie każdego sałaty rozprzestrzeniania naczyń (można to zrobić bez niego) szynka, pieprz, cebula, ser i górna – majonezu. Kompozycja będzie doskonale uzupełniać każdą zieloną gałązkę.

Serdeczny sałatka z makaronem

To wspaniałe, smaczne, ale dość wysokokaloryczne kulinarny eksperyment. Pasta jest dodawany do potraw na zimno bardzo często, ale w tym przypadku są one dość odpowiednie. 200 g szynki ponosi dużą papryka, słodkie cebuli. Innym potrzeba żadnego makaronu szkło (najlepsze rogów), 150 g zielonego groszku (puszkowane lub mrożone), majonezu, mielony pieprz.

Śniadanie serwowane jest we wspólnym naczyniu, jako dekoracja, można użyć zielonych lub liście sałaty. Pasta wcześniej gotowano w osolonej wodzie i pozostawić do ostygnięcia. Jeśli mrożonego groszku, to sparzyć wrzątkiem. Cebuli cięto dokładnie jak to możliwe, szynki i pieprz – większe kostki. Wtedy wszystko trzeba wymieszać z majonezem i pieprzem. Podawaj sałatka z papryką i szynką niezwłocznie do makaronu nie miał czasu, aby zanurzyć i raskisnut. Odżywczym może całkowicie zastąpić danie główne.

Z awokado i ogórkiem

Jest to chyba najtrudniejsza opcja pod względem składu. Jeśli makaron i plasterek szynki tam prawie każda gospodyni domowa, parę świeżych pomidorów, ogórków i awokado – jest mało prawdopodobne. Dlatego do jego przygotowania będzie prawdopodobnie musiał udać się do sklepu. Nie trzeba kupić słoik puszkach groszkiem, papryka, pęczek koperku, cytryny i majonezem.

Warzywa powinny być umyte i pocięto na paski (pomidory) – cienkie plastry. Koper drobno ścięcie. Awokado są czyszczone, cięte paski i posypać soku z cytryny. Wszystkie produkty połączone, aby dodać groszek, wymieszać i majonez. Okazuje się bardzo smaczne i dość satysfakcjonujące danie.

Mając kawałek szynki w lodówce i niektórych warzyw, zawsze można gotować pyszne sałatki. A jak nazwać, a co do pliku – zależy od wyobraźni większości gospodyń domowych. Łączenie własnej kuchni różnorodne produkty, okazał się być w zasięgu ręki, dużo ryzyka tworzyć własne kulinarne arcydzieło że będzie w końcu stać się specjalnością. Najważniejsze – nie bój się eksperymentować.