81 Shares 4343 views

UAZ-315195: charakterystyczne cechy

Legenda radzieckiego off-road, przez ponad 30 lat gromadzonych na przenośnikach taśmowych Uljanowsk Automobile Plant, jest wciąż popularny w środowisku kierowców. Model UAZ-315195, która otrzymała swoją nazwę – „Hunter” jest niezbędnym narzędziem, gdzie nie ma normalnej nawierzchni. Spójrzmy na to w sposób bardziej szczegółowy.

Charakterystyka techniczna UAZ-315195

Model ten jest wyposażony w moc silników benzynowych z wtryskiem paliwa 16-zaworowy 136,7 HP Dzięki nowemu sposobowi mocowania ramy silnika znacznie zmniejszone drgania. Nowe 5-biegowa różni się od zwykłej celu przełączania. Naprzeciwko 1. bieg nie jest 2., i odwrotnie. Taki układ pozwala szybko przełączać szybkość narastania samochodowym. Ale maszyna jest niezwykle ruszyć w drugim biegu. W każdym razie, do niezwykłych funkcji przełączania będzie musiał przyzwyczaić prędkości.

Wyższe razdatki transmisyjne tworzone śrubowej pary sprzęgu dających drobnoziarnisty zaangażowanie. Praca skrzynka rozdzielcza jest regulowana za pomocą jednej dźwigni. Teraz jest o wiele ciszej niż wcześniejsze odpowiedniki.

Podwozie UAZ-315195 odróżnia się od poprzednich modeli obecnością typu jednoczęściowych mostów „Spicer”. Stałe koła połączonym z osią przednią zapewnia wysoką przepuszczalność. Prześwit 210 mm oraz 16-calowy rozmiar kół pozwala ignorować niskie krawężniki. Małe dziury prawie „połknięcia” zawieszenie i opony.

Zmiany w konstrukcji przedniego zawieszenia, pozwala zachować pewność kierunku z prędkością większą niż 70 km / h. Z tyłu z wszystkich tych samych spoczywa na sprężynach, które pozwalają na przeprowadzenie znacznych obciążeń.

zarządzanie

Model ten jest wyposażony w układ wspomagania kierownicy. Pomimo wielkiej ulgi dla kierowcy, praca tej jednostki pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością stale trzeba taksówki, powodując niepokój i strach wśród pasażerów siedzących w pobliżu i oglądania manipulowanie kierowcy. W rzeczywistości, ta technika nie posiada brak wrażliwości do wzmacniacza zauważalne trudności w zarządzaniu ze względu na fakt, że rosyjski jeep nie jest szybki samochód, a bardziej zgodne z jazdy off-road, gdzie dużym nieprawidłowe prędkości. Tam, w swoim żywiole, moc dostaje zadanie w 100%.

Wewnętrzne i zewnętrzne

Tradycyjny pogląd organu trochę zmienił zderzaki i plastikową okładzinę. Osłona chłodnicy jest również wykonana z nowoczesnych materiałów. Szklane drzwi pozbawione mechanizmów opuszczania. Oczywiście, że nie jesteś głuchy, a teraz są w formie paneli przesuwnych. To było bardzo dobrze zrobione. Podczas pracy w okresie letnim, kiedy można wyjąć dysk górny samochód, grzechotanie szkła została obniżona bardziej niż w drzwiach. Teraz nic rozpraszać kierowcę nie będzie. W górnej części drzwi mogą być również usuwane. Tradycyjnie zawężony dolny lewy przedni drzwi. Ale to echa legendarny Jeep Willys, który stał się prototypem UAZ Radzieckiego.

Wnętrze pojazdu ma filc obejmującą, nieco łagodzi hałasu drogowego. Bardziej nowoczesne wygląd i deski rozdzielczej zmodernizowane siedzenia. Tylna stało się trudniejsze do usunięcia, ale są one rozmieszczone w taki sposób, że zamienił się pełnoprawni łóżek dla dwóch osób dorosłych.

Co UAZ-315195 "Hunter"?

Co może być w rosyjskiej terenowego jeepa, nie wszystkie pojazdy terenowe zagranicznych może sobie pozwolić. I za te pieniądze, które można kupić nowy UAZ-315195, dostępny tylko dobrze wykorzystane zagranicznymi odpowiednikami robione.

Dlatego też, od dziesięcioleci rosyjski jeep pozostaje niezbędnym dla miłośników i mieszkańców wsi i miast naszego rozległego kraju.