705 Shares 2794 views

Kostenko Anastasiya: biografia, życie osobiste

Kostenko Anastasia stał się rozpoznawalną postacią w 2014 roku, kiedy to urocze dziewczyny wzięły udział w konkursie „Miss Rosji” i zdobył prestiżowy tytuł. Po zawodach ciągnęła, „Miss World”, aby reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie. Ale ta popularność Anastasia Kostenko otrzymane po skandalicznym romansie z piłkarz Dmitriem Tarasovym.

wczesne lata

Anastazja urodziła się w marcu 1994 roku w rejonie Rostowa. dziewczyna rodzina była daleko od sławy. Tata przyszłość gwiazda prowadzenia działalności gospodarczej, a matka pracowała w szkole. Ich rodzina była krótkotrwała. Trochę Nastya miał tylko pięć lat, kiedy jego rodzice doszli do decyzji, aby uzyskać rozwód. Dziewczyna nadal mieszka z matką.

Niedługo po rozwodzie, matka dziewczynki żeni się ponownie, a w domu są jeszcze dzieci – chłopiec i dwie dziewczynki. Kostenko Anastasiya od dzieciństwa, stał się jasny dane ziemnego i pomysłowość. Poza pięknem twórczości została wyrażona w dziewczynie, trudno było nie zauważyć. Pomimo trudności finansowych w rodzinie, moja matka zabrała się silnie na rozwój córki.

młodzież

Początkowo matka dała Anastasia szkołę muzyczną, a potem spojrzał na nią po studiu tańca. Dziewczyna tyle lubią tańczyć, była zdecydowana zawsze kojarzy się z tańcem. Ona ma opanowane wszystkie podstawowe z kilku rodzajów tańców i po upływie dziewięciu klas poszedł na studia w College of Art, gdzie kontynuowała rozwój zawodowy choreograficznej umiejętności.

Wraz z nauczania Kostenko Anastasiya udział w lokalnych zawodach. W tym konkursów piękności. Uderzające dziewczyna nie pozostanie bez uwagi. Dla niej to była tylko zabawa po godzinach. Ale wkrótce Zauważa chińską agencja modelek i oferuje współpracę.

Początki kariery

W 2013 Anastasia stał się twarzą chińskiej firmy Lan Yu i demonstrując swoje ręcznie robione ubrania. Równolegle, że nie przegap okazji do udziału w konkursach piękności. Po zakończeniu kontraktu z chińskim modelu firmy decyduje się na powrót do domu.

Czując smak zwycięstwa w konkursie, Anastasiya Yaroslavovna Kostenko nie zdecydował się zatrzymać i złożyć wniosek do udziału w najważniejszym konkursie piękno naszego kraju. Natychmiast otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie. W rezultacie, Anastasia zajmuje drugie miejsce i staje się „vice-miss Rosji”. Następnie miała zaszczyt reprezentować nasz kraj w Londynie, gdzie weszła do 25 najpiękniejszych kobiet.

życie osobiste

Nigdy reklamować swoje życie osobiste i był znany tylko w wąskich kręgach. Jednak „Instagrame” Anastasia wystarczającej liczby abonentów. Najciekawsze jest to, że zdobyła sporą popularność zawdzięcza temu, że zdobył tytuł i powieść z mężem jednej ze znanych prezenterów telewizyjnych. W 2016 roku Dmitrij Tarasov i Olga Buzova były na skraju rozwodu. Aktywnie próbował dowiedzieć się relacje w sieci, a słynna para fanów nie mogła pozostać obojętna wobec tej sytuacji. żona własny nie reklamować przyczynę luki, pozostawiając fanów w niepewności.

Wkrótce pogłoski internetowych, które Kostenko Anastasia ukradł z rodziny Dmitriya Tarasowa. Dziewczyna nie wchodzi w publicznej kłótni i nie dają jednoznacznych komentarzy. Dmitrij Tarasov nadana powieści wielu przedstawicieli płci pięknej, więc wszystko wziął go na zwykłe plotki, natomiast Olga Buzova nie ujawniać wszystkie karty w korespondencji z Tarasowa. Dziewczynka natychmiast zaatakowała tłum wściekłych fanów prezenter z niepochlebnych komentarzy „Panna Rosja” Anastasia Kostenko wygodnie ignoruje. W 2017 roku, w dniu urodzin Tarasową miłośnicy odkryli wszystkie karty i oficjalnie ogłosiła ich związek.

Kostenko Anastasii biografia pełna jest nieoczekiwanych zwrotów losu. Dziewczyna, która marzy o zostaniu słynną choreograf i taniec, aby poświęcić swoje życie nagle staje się model, a następnie pracował w branży modelowania, przypada na konkursach piękności, gdzie osiągniętych ogromny sukces. Ona aktywnie dzieli się z fanami i dziennikarzami o swoich planach na życie. Mówi Anastasia Kostenko, marzy o wielkiej rodziny i dzieci. Ale tak długo, jak w życiu osobistym słynnych rosyjskich piękności zawinięte w skandali, kibice z niecierpliwością oczekują zmian.