364 Shares 9106 views

Najlepsze jedzenie dla kotów. Tajemnice wyboru

Najlepszym pokarmem dla kotów – to nie jest bynajmniej chęć wyróżniać, istnieje potrzeba, aby dbać o swojego zwierzaka, żeby mógł to poczuć. Słaba jakość żywności może być bardzo ryzykowne dla zdrowia zwierząt. Przypadki śmierci u kotów w wieku od trzech do czterech lat od uformowanych kamieni nerkowych, nowotwory, niewydolność wątroby, etc. obfitują. Warto dodać, że jest to rozkwitu sił. Co najważniejsze, eksperci uważają, że produkt jest wadliwy, niskiej jakości jedzenie jest przyczyną takich statystyk.

Szkoda, że wielu właścicieli kotów, w zasadzie, nie chcąc zrozumieć skład paszy, chcąc odebrać tylko to, co jest do przyjęcia dla nich cenie. W tym artykule prezentujemy list paszowe, z którego metodą prób i błędów będzie w stanie wybrać najlepsze jedzenie dla kotów żyjących w domu. Nie należy mylić sformułowanie pytania. Faktem jest, że niektóre zwierzęta reagują niekorzystnie na Nawet kanał większość wysokiej jakości. Dlatego należy uważnie monitorować swoje zwierzę na miesiąc po wprowadzeniu paszy z nowego producenta. Jeśli jesteś zadowolony, to jest kot przybiera na wadze, sierść lśni, jest zabawny i nie blakną, a następnie jedzenie podano go. Jeśli uważasz, że są jakieś zmiany na gorsze, jeśli zwierzę nie czuje się dobrze (na przykład, nie było wysypki alergiczne, spada wełny), konieczne jest, aby przynieść jedzenie z diety awaryjnych lub stopniowo w ciągu tygodni, jeśli nie wszyscy tak smutno ,

Najlepszym pokarmem dla kotów – to żywi Holistic klasy, stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jeśli zwierzę jest chore, można mieć pewność, do szybkiego powrotu do zdrowia dla lekarza weterynarii radzi przełożyć je do paszy. Out może być wywołana tylko wysoka cena i brak związków zapachowych, które nie powodują ten gwałtowny apetyt, jak coś do jedzenia. Należą do nich: Wellness, Innova, psowate, Orijen, Rosół, Acana i wiele innych.

Pokarm super-premium są te, które zawierały prawdziwe mięso, gdzie nie ma żadnych środków chemicznych i barwników, ale jest idealną równowagę witamin i minerałów, bilans białka: Hills, 1st Choice, Eukanuba, Eagle Pack, Bosch, Iams, Biomill, Pro Plan , Jest to na pewno powiedzieć, że najlepsze jedzenie dla kota wśród marek wybrać. Warto zauważyć, że wysoka cena tych produktów w końcu będzie dobrym oszczędności. Fakt, że dobrze wyważony, pożywne jedzenie odżywia zwierzę jest dwa razy szybciej niż produkcja klasie ekonomicznej, o wiele gorsze do ceny super premium. W rezultacie, dorosły kot jest wystarczająco i pół kilo żywności miesięcznie.

Następną rzeczą, którą chciałbym omówić tę Premium Food. Tańsze pasze wcześniej, ale nie są w stanie spowodować poważne szkody dla zdrowia zwierzęcia. Co więcej, są one znacznie bardziej prawdopodobne w szerokiej sieci hipermarketów, czyli są one łatwiejsze do kupienia. Należą Royal Canin, Pro Pac BELCANDO Diamond Pet Foods, etc.

Jaki ładny kotów, ale nie drogie, można kupić? istnieją również takie produkty, ale taniość w tym przypadku, rzecz warunkowym, ponieważ jedzenie nie jest zrównoważony, a trzeba wydać pieniądze na dodatkowe kompleks witamin. Jest to karma będzie bardziej niż poprzedni. Tak, że oszczędności nie można myśleć. Zajęcia te obejmują Seba, Purina, Friskies, etc.

Opisaliśmy co lepsza pasza karmić kota, a potem chciałbym dać listę tego, co jest w diecie zwierzęcia nie powinien być narażony w żadnych okolicznościach. Ten produkt nie zawiera mięsa, jest on zastępowany odpadów mięso Pshenko. Zwierzę nie jest nasycony i zmusił do jedzenia nadmiernie. W ramach obecnych narkotycznych suplementów uzależniających. Należą do nich: Kitekat, Perfekt pasuje, Daling, Whiskas, etc.