788 Shares 9165 views

Jak sprzedać mieszkanie w hipotecznych „oszczędności”? Mogę sprzedać mieszkanie w hipotecznych „oszczędności”?

W ostatnich latach coraz większa liczba obywateli rosyjskich do czynienia z koniecznością nabycia hipoteką nieruchomości. Chodzi o to, że ta metoda jest najbardziej przystępne. Aby uzyskać kredyt hipoteczny, można zakładać, wszystkie ryzyka, co jest praktycznie niemożliwe. Tak często zdarzają się przypadki, kiedy zakupione na kredyt mieszkania muszą być sprzedawane. Mogę sprzedać mieszkanie w hipotecznych „Savings Bank”?


Dlaczego sprzedać mieszkania w hipotecznych?

Głównym powodem, dla sprzedaży nieruchomości położonej w hipotecznych, jest brak środków na spłatę długu wobec banku. Powody, dla których fakt, że może być kilka. Oto najczęstsze z nich:

 • zmniejszenie kredytobiorcy bieżącą pracę;
 • Różnice między trybami, które łącznie płacą kredyty mieszkaniowe ;
 • rozwód;
 • śmierć krewnego, który pomógł spłacić kredytu;
 • niepełnosprawność, gdy kredytobiorca nie dokonał się ubezpieczenie.

Ponieważ banki sprzedają hipotecznych nieruchomości

Gdy kredytobiorca nie ma możliwości zwrotu terminowe płatności hipotecznych, często jedynym wyjściem jest sprzedaż takiego mieszkania i zakup nowej, taniej. Do sprzedania mieszkanie pod hipotekę „oszczędności” jest możliwe, ale musi on być odbierany przez odpowiedni rozmiar.

Bank jest zainteresowany w tym, że płatności są odbierane w sposób terminowy bez przestępczości. Dlatego też, w celu uniknięcia takich sytuacji często pomaga kredytobiorcy sprzedać nieruchomość.

Do sprzedania mieszkanie poprzez hipoteki „Savings Bank”, jest to niezbędne do wydania umowy na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli mieszkanie jest sprzedawane, bank będzie zarabiał, bo odzyskuje uprzednio wydane pieniądze i znalezienie nowego kredytobiorcy.

Zdejmowanie obciążanie

Według ustawy federalnej „O hipoteczny” (artykuły 29 i 33), zmieniona przez 2013, prawa kredytobiorcy są:

 • eksploatacja nieruchomości, która jest przedmiotem zastawu na rzecz banku;
 • konserwacja nieruchomość w odpowiedniej formie zakwaterowania.

Obciążenie nazywa które nakładają ograniczenia na posiadacza praw o różnym charakterze, związane z możliwością wykorzystania obudowę. Jeśli mówimy o kredyt hipoteczny, kredytobiorca ma prawo do przeniesienia na rzecz osób trzecich nabytych nieruchomości. Ta kolejność jest regulowane przez ustawy federalnej 102 (art №6). Jako wyjątek, uważamy tylko przypadek dziedziczenia.

Zdejmowanie obciążanie oznacza, że posiadacz prawa powinny być zwolnione z zakazu przeniesienia własności i może rozporządzać nim jak chcesz. Zdejmowanie zabezpieczonych mieszkań może być tylko wtedy, gdy kredytobiorca otrzymał zgodę banku wierzyciela i spędził wszystkich procedur związanych ze sprzedażą.

Jak sprzedać mieszkanie, kupić na kredyt hipoteczny, „Oszczędności Bank”, bez zgody

Rozdzielczość bank nie jest wymagane, jeżeli kredytobiorca podjęła już obciążanie. Jeśli kredytobiorca przed udziałem banku przy sprzedaży nieruchomości, konieczne jest, aby spłacić dług do nich. Jak sprzedać mieszkanie w hipotecznych „Savings Bank” w tym przypadku? Istnieją dwa sposoby.

Kredytobiorca może wziąć kolejną pożyczkę, ale konsumenta. Po całej niezbędnej dokumentacji i uzyskanie gotówki potrzebnej do spłaty zadłużenia na kredyt hipoteczny będą zbierane. Następnie można bezpiecznie przystąpić do sprzedaży.

Można również znaleźć kupca, który nie boi się podejmować ryzyka i chcą wierzyć „w słowie” sprzedawcy. W tym przypadku odbiór jest wykonany, zgodnie z którym sprzedawca bierze pieniądze od kupującego na spłatę kredytu hipotecznego. Tak więc, ładunek jest usuwany. Jednak te nabywców znaleźć dość trudne.

Jak sprzedać mieszkanie z obciążenia (hipoteka „Savings Bank”), chyba że pozwolenie uzyskuje

Aby zacząć, to skontaktować się z urzędnika bankowego. Jeśli kredytobiorca może zasadnie dojść do argumentacji sprzedaży nieruchomości powodów, bank pójdzie spotkać i oferują najbardziej efektywny sposób, aby rozwiązać ten problem.

To jest po procesie przygotowania pisemnej zgody banku. Po kupującego, kredytobiorca musi powiadomić bank o sprzedaży i zakupu informacji, jak w hipotecznych umowy kredytowej może trzeba wprowadzić pewne zmiany.

Hipoteka wojskowy

Jak sprzedać mieszkanie w hipotecznych „Savings Bank”, jeśli to jest wojna? Różnica Wojskowy hipotecznych jest, że umowy dotyczące kredytów i pożyczek powierniczych są podpisane w tym samym czasie. Umowa pożyczki celem obudowy powinny być sprawdzone i skoordynowane z agencji „Rosvoenipoteka”. mogą być sprzedawane mieszkanie w hipotecznych w „Savings Bank” w takiej sytuacji – punkt sporny. Od zatwierdzenia wszystkich informacji potrzebnych jak w banku, a także z „Rosvoenipotekoy” ważnych punktów to:

 • rodzaj aktywności klienta;
 • Płatności Stage pożyczki;
 • czy nabywca może spłacić miesięcznych płatności.

Sprzedaż bez udziału banku

Kredytobiorca może w razie potrzeby przeprowadzić transakcję na sprzedaż mieszkania na własną rękę, bez udziału banku w tym procesie. Gdy kupujący jest konieczne:

 • aby dowiedzieć się kwoty długu i uzyskać stosowne oświadczenie;
 • zawrzeć umowę przedwstępną na zakup nieruchomości i zapewnienia jego notariusza;
 • na spłatę zadłużenia ze środków przeznaczonych na kupującego, reszta kwoty jednocześnie przechowywanych w sejfem ;
 • uzyskać dokumentację z banku podnieść obciążania;
 • zastosowanie w regpalatu, obciążenie zostanie usunięte po 28 dniach;
 • po uzyskaniu prawa do dysponowania nieruchomości do zawarcia umowy sprzedaży.

Można to również zrobić za pośrednictwem agencji nieruchomości. W tym przypadku sprzedawca nie wejdzie w dialog z bankiem, aby zgromadzić dokumentację i szukać nabywców mieszkań. Zagadnienia te zostaną omówione pracowników agencji. Dla takich usług będzie opłata w wysokości 5-10% całkowitych kosztów mieszkania.

Sprzedaż udziału banku

Kupujący i sprzedający są usuwane w dwóch bankowych skrytek sejfowych. Kupujący dzieli sumę na dwie części, jedna jest zobowiązany do spłaty zadłużenia, drugi dostanie po transakcji sprzedającego. Dostęp do komórek będzie możliwe dla sprzedawcy po przedstawieniu zarejestrowanego umowy sprzedaży i zaświadczenia o prawie do nieruchomości. Jeśli transakcja dla jednej lub innego powodu nie odbyła się, kupujący może wycofać pieniądze. Tak długo, jak pieniądze są bezpieczne regpalata deposit box usuwa obciążenie występuje rejestracji transakcji za pośrednictwem notariusza, który jest wybrany przez kredytodawcę bankowego.

Często nie sprzedać nieruchomość, a kredyt, zgodnie z którym został zakupiony. Jak sprzedać mieszkanie, położone w hipotecznych „Savings Bank”, jeśli nie jest to nowy kredytobiorca? Procedura ta jest zgodna z banku, podczas gdy nowy kredytobiorca może zastosować nową stopę kredytu. Sprzedawca otrzyma różnicę między wartością mieszkania i pozostałej części długu.

Jeżeli kupujący przyjmuje zabezpieczenia mieszkania na kredyt hipoteczny, to najlepiej zrobić to w jednym banku. procedury refinansowania w nowym banku jest zawsze kłopotliwe.

Zapłata podatku od sprzedaży nieruchomości

Zasady płatności podatku od sprzedaży mieszkań hipotecznych podobny do tych, które działają w sprzedaży mieszkań, które już posiadanych. Jeżeli mieszkanie jest własnością nie dłuższy niż 3 lata, wówczas sprzedawca-kredytobiorca płaci podatku od sprzedaży. Jeśli jednak od otrzymania prawa własności było więcej niż 3 lata, z podatku zwolnione dystrybutorów.

ważny

Jak sprzedać mieszkanie w „Oszczędności” kredytów hipotecznych i uniknąć utraty zainwestowanych środków? Jest to dość trudne zadanie, ponieważ obudowa hipotecznych jest sprzedawany, zwykle po niskich cenach. Sprzedaż mieszkania hipotecznego trwa stosunkowo długo i wymaga zebrania dużej ilości dokumentacji i dokonywana jest płatność w gotówce. Takie ryzyko nie są skłonni do podejmowania wielu potencjalnych nabywców. Sprzedaży real hipotecznych nieruchomości zakładają dość wysoki koszt.

„Oszczędności Bank”, jak każda inna instytucja kredytowa, niekoniecznie będzie produkować transakcję kontroli na każdym etapie. Bez pomocy obecnego długu banku jest niemożliwe, nawet do rejestracji umowy sprzedaży przez „Rosreestr”. Jeżeli sprzedawane mieszkania w trakcie budowy przez odnowienie porozumienia udziałowe (cesja praw), a następnie bank pobiera opłatę w wysokości 1% kwoty przydzielonej im na zakup mieszkania. Wszystkie etapy transakcji muszą być udokumentowane w umowie o kredyt hipoteczny.

Jak sprzedać mieszkanie w hipotecznych „Savings Bank”? Jest to skomplikowana i czasochłonna procedura, która wymaga stosunkowo duże koszty i czas. Jednakże, jeśli w ostatecznej decyzji w sprawie sprzedaży mieszkań hipotecznych, jest to całkiem możliwe. Takie oferty są bardzo ryzykowne, więc koszt mieszkań hipotecznych na rynku jest znacznie niższa, a nabywcy są mniej skłonne do podjęcia takiego mieszkania.