774 Shares 1625 views

Alexander Sidyakin – Duma Państwowa zastępca: biografia, działalność polityczna

Jeśli ktoś wziął rankingu rosyjskich polityków na ich zaangażowanie w kontrowersyjne projekty, Duma Państwowa 6-th zwołanie Oleksandr Sidyakin prawdopodobnie wziąłby go jednym z czołowych miejsc. Nie daj się pierwszy, ale w pierwszej dziesiątce jest prawdopodobnie hit … To jest tylko jeden fakt, że w wieku 29 lat, polityk stał się członkiem Partii Emerytów …. Ale wszystko po kolei.


Dzieciństwo i młodość Sidyakina

Sidyakin Aleksandr Gennadevich urodził się siedemnastego listopada 1977 roku w małej miejscowości Segezha, która w Republice Karelii. Jego rodzice – zwykli ludzie. Matka – pielęgniarka, ojciec – pracownik fabryki.

Nastoletnich lat są przyszłością zastępca spadł na ciężkich lat dziewięćdziesiątych. Jego rodzina, podobnie jak miliony innych, przeżycie było bardzo trudne w tych dniach. Być może to jest ten moment i wywołała wśród młodych Alexander pierwszych myśli o polityce i chęć coś zmienić w ich własnym kraju.

W ogóle, jako dziecko marzył o zostaniu astronautą … ale opuścił szkołę ze srebrnym medalem i wszedł do State University Twer jako prawnik.

Trudna sytuacja finansowa zmusiła człowieka do poszukiwania pracy. W godzinach wieczornych, po szkole, on wyładowane wozy z ziarnem. Ale w tym samym czasie nie tylko uczyć się ciężko, ale także aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, a nawet politycznym. Tak więc, na przykład, od 96 th do 99 th roku Aleksandr Sidyakin był szefem oddziału Twerze Narodowej Partii Bolszewickiej. Pozostawienie tego zwierzchnictwo zbiegła się z dyplomem. A następnie przed młodym i ambitnym człowiekiem otwiera zupełnie inne horyzonty.

aktywność prawny

Po ukończeniu uniwersytetu, Sidyakin natychmiast dostaje pracę na specjalności. „Konsultant” Jego pierwszy post był w miejsce Counsel LLC „Służby Prawnej. W ciągu dwóch lat pracy w tym biurze mu awans na krześle starszy radca prawny. Główna aktywność Kurosh były procesy wyborcze.

Na przykład, brał udział w przygotowaniu All-Russian referendum środowiska, co jednak nie miało miejsce w 2000 roku. W 2001 roku „wyrzucony z siodła” najbardziej obiecujący „konia” w wyścigu. Nazywała się Ritoy Chistohodovoy, i twierdził, że na prezydenta Republiki Komi. Ale „dzięki” staraniom młodego prawnika – nie rosną razem.

W 2001 roku Alexander Sidyakin pożegnał się z „konsultant” i wskoczył na kilku szczeblach drabiny kariery, znalezienie pracy nie jest nigdzie, ale sama w sobie Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej! Tam pracował jako ekspert w zakresie prawa wyborczego.

Obok niego więcej niż jeden raz musiałem pośrednio uczestniczyć w wyborach, które odbyły się w różnych regionach Rosji. Niektórzy kandydaci wspierane, inni próbowali zapobiec tej działalności … Geografia Sidyakina obejmuje Krasnodar region Briańsk region, Republika Baszkirii, Republice Komi oraz, oczywiście, Moskwa.

Doświadczenie zdobyte podczas uczestniczenia w licznych kampaniach wyborczych, bardzo przydatnych następnie Aleksandru Sidyakinu – politykę.

polityka

Trampoliną do polityki został wybrany zastępcą przyszłego Rosyjskiej Partii Emerytów, biurze regionalnym Baszkirii, który kierował w 2006 roku. Kiedy młody człowiek zapytał ze zdziwieniem, dlaczego ta siła polityczna, odpowiedział, że wszyscy emeryci; właśnie ktoś już, a ktoś – prędzej czy później stać. I przygotować sanie latem jest to konieczne, to teraz dbać o ich warunków życia.

Ale wkrótce Sidyakin Aleksandr Gennadevich Był przewodniczącym oddziału regionalnego partii „Sprawiedliwa Rosja”, z którego kandydował do Dumy Państwowej w 2007 roku. I choć był to pierwszy numer na liście, ale w głównej części ustawodawczej Federacji Rosyjskiej nie minęło. I kurułtaj Baszkirii nie uderzył zbyt.

W 2009 Sidyakin „przywiązany” i Baszkirii, opuścił go, a z „Sprawiedliwej Rosji”. Wyjście z partii później wyjaśnił to w opozycji do Władimira Putina.

Alexander Sidyakin – zastępca Dumy Państwowej Rosji

W tym samym 2009 roku został mianowany sekretarzem Kurosh Federacji Rosyjskiej Niezależnych Związków Zawodowych, która później stała się częścią rosyjskiego Frontu. A on z kolei został zorganizowany na poparcie następnie premiera Putina i partii „Jedna Rosja” w wyborach na prezydenta i parlamentu.

Kandydatura Sidyakina wcisnąć na listę parlamentu Wielkiej Rosji, a tym razem idzie! W 2011 roku stał się Kurosh zastępca Dumy Państwowej. Był i pozostaje bezpartyjny, ale jest w frakcji „Jedna Rosja”.

projekty i inicjatywy rezonansowe

Na stanowisku zastępca Aleksander Sidyakin opracowany burzę działalności. Młody polityk, a następnie występował z różnymi inicjatywami i przygotowanie wszystkich rodzajów projektów. Wielu z nich są spowodowane oddźwięk w społeczeństwie, ale pozostały niespełnione.

Wśród najbardziej głośnych „przypadków” Sidyakina być odnotowane rachunki dotyczące organizacji pozarządowych, przedstawicieli obcych, wprowadzenie odpowiedzialności za obrazę uczuć wierzących, aby zaostrzyć kary za udział w niepowołane rajdów i tak dalej. D. W odniesieniu do tego ostatniego, MP proponuje mianować gwałcicieli maksymalną karę jeden i pół miliona rubli.

ataki skandalicznych

Alexander Sidyakin, biografia, która rozpoczęła się w takich zwykłych okolicznościach mogłyby szybko stać się bardzo znana osoba w kraju. A wszystko za sprawą udziału w licznych skandaliczne historie.

Na przykład, kiedyś bezpośrednio na trybuny parlamentarnej zgnieciony niebieską i białą wstążkę, oskarżając go o „nośnikami” o zdradę ojczyzny. Kolejny poseł zażądał wykluczenia nas z FIFA, zaatakował rosyjską reprezentację Google, ponieważ wyszukiwarka odnosi się do ukraińskiego Krymu i „Wikipedia” publicznie zhuril do jego definicji Peninsula sporne terytorium …

Wiele osób zapewne oczekiwać od wyboru ludowej, która rozpoczyna się w partii emerytów, dramatycznych oświadczeń, a dziś – w kontekście planów rządu o rozszerzeniu „wiek pracy” Rosjan. Ale podczas gdy wiek emerytalny Alexander Sidyakin nie jest szczególnie wyraźne.

życie osobiste

Prywatne życie zastępcy, w przeciwieństwie do opinii publicznej, nie świeci różnorodność. Ma długie i „głębokie” jest żonaty, ma syna i córkę.

W wolnym czasie lubi bardzo zabawne. Cieszy narciarskie (zjazdowe i biegowe), pływa i uwielbia dobrze widoki turystycznych i górskich. Wśród jego dokonań – wspinaczki Elbrus.

Aw styczniu 2015 roku nazwa Aleksandra Sidyakina grzmiał całej Rosji, gdy on i jego kolega, Oleg Sawczenko poszedł na podbój Antarktydy i … zniknął. Jednak bardzo szybko okazało się, ale zrobił dużo hałasu. Jednak ta możliwość pielęgnować syna i nie zajmować działa!