878 Shares 5222 views

Jako substytut prawa dziewczynka

Po porodzie, istnieje tak wiele różnych pytań, na które odpowiedzi są tak oczywiste po pierwszym dziecku, pierworodni rodzice są całkowicie nieznane. Jak często karmić swoje dziecko? Nie trzeba swaddle? Jako substytut dziewczynka prawo? W jakim wieku odzwyczajania od pieluch?


Jako substytut prawej dziewczynka. fizjologia

Dla młodych rodziców jasno zrozumieć dlaczego przestrzegać każdej pediatra zaleceń, trochę o fizjologii dzieci. Jakiś czas po urodzeniu dziewczynki w pochwie pozostaje vernix. Sama nie powoduje żadnych niedogodności. Ale to tylko z prawej opieki. Stojąc z pochwy, zazwyczaj pozostaje pomiędzy małym i dużym czasem warg sromowych. Jeśli w trakcie procedur higienicznych nie ją oczyścić, to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo fuzji warg sromowych, a następnie zarastanie lukę. W rezultacie, nie będzie w stanie zrobić bez korekcji chirurgicznej. Nadszedł czas. A po drugie, flory pochwy jest wypełniana przez około dwa tygodnie. Tak więc, jeśli nie wiesz, jak prawidłowo zmyć dziewczynkę, można wprowadzić mikroflorę jelitową w pochwie. W związku z tym, w praktyce, gdy dziecko jest myte w wannie lub w miednicy może przynieść nieodwracalne szkody zamiast oczekiwanych korzyści. Noworodki należy prać albo z miski ciepłej wody i wacika lub pod wodą.

Jako substytut prawej dziewczynka. wszystko czego potrzebujesz

Aby czyszczenia procedura nie stać się prawdziwa walka z dzieckiem, wszystko trzeba być przygotowanym wcześniej. Jeśli planujesz umyć dziecko na zmieniającym tabeli, konieczne jest, aby leżał na medycznych ceraty i pokryta cienką pieluchy. Usuwanie pieluchy, ocenimy zakres katastrofy. Jeśli dziecko ma tylko pokakala, wszystko będzie dość łatwe. Delikatnie wacikiem z warg sromowych do odbytu usunąć odchody. Przygotuj kilka dysków. Po wykonywane podstawowym brudna praca, przystępujemy do właściwej strony. Rozchylone wargi uważnie ostrożnie zanurza się w ciepłej wodzie z dodatkiem pewnego wacikiem czyszczenia otworu pochwy. Następnie przemyto krocza do odbytu. Końcowym etapem pośladki sprawdzić zanieczyszczenia. Następnie nałożyć maść lub krem pod pieluchy dla skóry suchej lub proszku w obecności pieluszkowe. Wszystko dziecko czyścić!

Jako substytut prawej dziewczynka. bieżącej wody

Do dwóch tygodni życia muszą używać tylko ciepłej przegotowanej wody. Następnie można przejść do procedury pod kranem. Proces podobny do opisanego powyżej. Jednak dziecko powinno być układane na ramieniu tak, że głowa jest w łokieć i dziecko leżące na plecach lub na boku. Woda powinna spaść na wargach sromowych i przednią drenażu do odbytu. Niektórzy rodzice ćwiczą kąpieli dziecka z matką. Takie procedury mogą prowadzić do zakażenia matki dziewczynki. Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo zmyć dziewczynek!