210 Shares 3748 views

Jak podniecić mężczyznę – szuka jego strefy erogenne

Wiele kobiet zastanawia problemu jak doprowadzić mężczyznę bez zadawania mu pytań na ten temat. Co chcę mężczyzn? Jak podniecić mężczyznę, który lubi?


Męskie strefy erogenne

strefy erogenne – to miejsce na ciele mężczyzny, którego kochała, co on mówi, zwykle bez większego entuzjazmu, ale delikatny i łagodny dotyk do niego może „uczynić go o pół obrotu.” Nie zaczynaj pieścić najbardziej wrażliwych miejsc, które, jak wiadomo, są narządy płciowe. Z tego powodu powinniśmy zacząć od mniej wrażliwych obszarów.

Jak podniecić mężczyznę – głowy i szyi

Gra może zacząć od prostego pocałunku. Będą one łagodny lub pasją – to zależy od ciebie, ale nie ciągnąć tego, jak większość mężczyzn całowanie, ponieważ jest to przyjemne dla dziewcząt. Bardziej wrażliwe na dotyk są delikatne uszy. Człowiek może ugryźć płat, delikatnie pieścić dla ucha podczas szepcząc komplementy lub nieprzyzwoitych słów, które przyczynią się do zwiększenia efektu. Z pewnością wiesz, jakie słowa pobudzają mężczyzn, więc utrzymanie ich dzieje. W tych samych rękach może uporządkować włosy z tyłu głowy. Szyja z powrotem jest bardzo wrażliwy, dlatego bardzo ważne jest, aby zrobić bez gwoździ.

Jak podniecić mężczyznę: ramiona i nogi

Tylna strona ramion i nóg człowieka – bardzo wrażliwym miejscu. Można próbować trzymać palce między palcami, która doda specjalny seksualności. Można również umieścić w seksowną bieliznę, która jest bardzo miły akcent. O jaki rodzaj bielizny on podnieca mężczyzn Można argumentować, przez długi czas. Ktoś podniecić bardzo szczery bieliznę, a ktoś będzie zadowolony z prostego i majtki. Jeśli chodzi o kolory, nie jest dokładnie taka sama sytuacja.

Ponadto możliwe jest wsunąć ręce pod kneecaps swych stóp. Ale przede wszystkim będzie to wzbudzać polizyvaniya ssanie i palec dłoni.

Jak podniecić mężczyznę: klatce piersiowej i brzuchu

Byłoby lepiej, jeśli będzie pieścić piersi i jednocześnie rozebrać człowieka. Całowanie lub delikatnie głaszcząc jego sutki, nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na reakcję, jak niektórzy to nie podoba. Dokonaj czując ostrzejszy pomocy gładząc brzuch od pępka i kończąc chrząstek. Wydać na tej linii języka – a jego oddech natychmiast staje się bardziej prawdopodobne.

Podekscytowany mężczyzna: wstecz i pośladki

Wydawałoby się, że z tyłu nie ma strefy erogenne, ale tak nie jest. Przesuń palce na plecach wzdłuż kręgosłupa i czujesz się jak jego ciało prowadził gęś. Szczególnie wrażliwy jest obszar ogonowej powyżej i pomiędzy łopatkami. Jeśli jesteś twarzą w plecy, a potem wydać je na jej nagie piersi – to podnieca go bardzo dużo. W odniesieniu do pośladków, można lekko przyciąć lub spoliczkować je.

Podekscytowany mężczyzna: narządy płciowe

W celu pobudzenia człowieka w takim kameralnym miejscu, konieczne jest, aby opanować technikę seksu oralnego, ale warto też pamiętać, że nie wszystko, co robisz, to lubi. Ponadto, jak doprowadzić człowiek powiedzieć jego język ciała, tak długo, jak czuł, że ty też jak to, co robisz. I co bardzo ważne, w jakim celu pacjent przyjmuje wszystkie inicjatywy: do bardziej zróżnicowanych stosunków przed ślubem, albo milczeć w przyszłej rodziny. Bądź oryginalny, a nie jak inne kobiety, a partner jest wymagane, aby ją docenić. Ponieważ kochanie nie ma granic.